VIDEO/ "I vuri duart në fyt" - Policja përleshet me shoferin, kalimtarët vrapojnë ta ndihmojn ta arrestojë

22 Shtator 2022, 17:36Lifestyle TEMA
VIDEO/ "I vuri duart në fyt" - Policja përleshet me

 

Pamjet filmike të një kamera sigurie kapën momentin kur disa qytetarë ndihmuan policen e cila po konfrontohej fizikisht me një 64 vjeçar të cilin e kishte ndaluar për një kontroll rutinë dokumentesh.

Ngjarja u shënua në Ohajo. Nga pamjet duket që policja e ndalon atë për një kontroll rutinë.

Burri i identifikuar si David Koubeck, 64-vjeçar u ndalua pasi po ecte me shpejtësi tej normave të lejuara.

Në një moment policja i kërkon të ulet por ai refuzon dhe këtu nis përleshja.

Disa qytetarë i vijnë në ndihmë polices e cila arrin ti vërë prangat dhe thërret skuadrën në ndihmë. 

4 Komente

 1. Z
  Zana e Malësisë

  Jepni një kontratë të mirë pune kësaj policeje trimëreshë, e cila mbi detyrën nuk vë asgjë! Dhe të mësojnë si shoferët ashtu edhe kontrollorët rrugorë se si vendoset rregulli në rrugë.

  1. J
   Jeton

   Robt ku ti ketë policja e karit, I jepte urdhra idiote sikur ishte skllav, pastaj kur e rrahu ankohet që është femër. Epo rrogën e do njëlloj femra, të përgatitet të punoj njëlloj.

   1. H
    Henk

    Jeton shpellari Qenke shumë kar me zile, u ka mësuar keq Saleh shpella, pa rregulla, pa ligje, shpellarë hesapi..

   2. E
    Era

    Unë do ti them;Jeton idioti,policia bën detyrën o idiiioootttt.

    Lini një Përgjigje