Zbardhen detaje nga marrëdhënia mes William dhe Harry, shoqja e Meghan zbulon gjithçka që nuk e dinim

22 Shtator 2022, 15:28Lifestyle TEMA

Zbardhen detaje nga marrëdhënia mes William dhe Harry, shoqja e Meghan

Marrëdhënia e Princit William me Princin Harry ishte acaruar nga vendimi i këtij të fundit dhe bashkëshortes së tij, Meghan Markle, për t’u larguar nga detyrat e tyre mbretërore.

Pak ditë më parë, Princi i Uellsit dhe Duka i Sussex u ribashkuan në një moment të vështirë të jetës së tyre, atë të vdekjes së gjyshes dhe mbretëreshës Elizabeth. Paraqitjet e tyre të përbashkëta kënaqën veçanërisht fansat e familjes mbretërore britanike.

Princi William- Princi Harry: Cila është marrëdhënia e tyre pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth?

Mikesha dhe gazetarja e mirë e Meghan Markle, Gayle King, duke mbuluar drejtpërdrejt funeralin e Mbretëreshës të hënën e kaluar, zbuloi se përpjekjet për të riparuar marrëdhëniet mes dy vëllezërve u bënë nga të dyja palët.

“U bënë përpjekje nga të dyja palët për të bërë gjënë e duhur. Familjet e mëdha kalojnë drama dhe trazira të tilla. Askush nuk e di nëse do të afrohen tani e tutje, nuk kam informacion të brendshëm, por mund t’ju them këtë: ‘Ishte mirë që Harry qëndroi pranë familjes së tij.'

 

Lini një Përgjigje