FOTO: Aktorja 59-vjeçre sfidon vajzat e reja me format e jashtëzakonshme

22 Shtator 2022, 16:09Lifestyle TEMA

FOTO: Aktorja 59-vjeçre sfidon vajzat e reja me format e

Demi Moore hyri në Instagram të enjten për të ndarë imazhe të reja mahnitëse duke modeluar me rroba banje nga Andie Swim.

Aktorja 59-vjeçare tregoi figurën e saj të shkëlqyeshme dhe të pabesueshme në përzgjedhjet e koleksionit të fundit, të cilin ajo e ka dizajnuar.

Në një foto, ajo u paraqit me rroba banje me model të zi, ndërsa pozoi në një varkë dhe tregoi “pasuritë” e bollshme me nxirje e shkëlqim.

Lini një Përgjigje