FOTO: Pas sherreve të shumta, Wanda Nara zbulon se është ndarë zyrtarisht nga Mauro Icardi

23 Shtator 2022, 11:01Lifestyle TEMA

FOTO: Pas sherreve të shumta, Wanda Nara zbulon se është

Dashuria nuk është më në ajër për Wanda Nara dhe Mauro Icardi. Pas disa thashethemeve për ndarjen e tyre, aktorja argjentinase më në fund ka zbuluar se po divorcohet me sulmuesin e ‘Galatasaray’ pas një marrëdhënieje 9-vjeçare.

Mauro Icardi ka jetuar një sërë emocionesh të ndryshme në muajt e fundit. Së pari, ai u largua nga Paris Saint-Germain pasi trajneri Cristophe Galtier nuk e konsideroi atë si pjesë të projektit për sezonin 2022-2023. Për këtë arsye, ai duhej të largohej dhe të nënshkruante me ‘Galatasaray’ në ‘Ligën Turke’.

Por tani, futbolli nuk është më përparësia e tij. Sulmuesi argjentinas ishte në një lidhje me Wanda Nara, me të cilën ka dy fëmijë. Por, aktorja konfirmoi fundin e martesës së tyre pas 9 vitesh të gjata.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, aktorja konfirmoi se po ndahen, por ajo nuk dha arsye pse.

“Më duket shumë e dhimbshme ta jetoj këtë moment,” tha Wanda Nara përmes Instagramit. “Por falë ekspozimit tim, gjërave që tejkalojnë dhe spekulimet e mediave, unë mendoj se është më mirë që ju ta dini atë nga unë. Unë nuk kam asgjë tjetër për të thënë dhe nuk do të jap më shumë detaje në lidhje me këtë ndarje. Unë ju kërkoj ju lutem të kuptoni pozicionin tim, jo ​​vetëm për mua, por edhe për fëmijët e mi “.

Ky status në Instagram erdhi pasi ajo iu përgjigj një pyetje se sa kohë ka qenë e martuar me Mauro Icardi. Ajo nuk u përgjigj në kohën e tanishme por tha “ne ishim bashkë për 9 vjet”.

Kohët e fundit, ata të dy kishin nënshkruar tashmë letrat e divorcit pas ‘problemeve serioze’ midis tyre. Ata u pajtuan më pas, por tani duket se martesa e tyre ka përfunduar plotësisht dhe nuk ka kthim mbrapa.

 

1 Komente

  1. r
    rrjepacuku

    Mos edhe kjo paska ndodhur.E kujt i plasi kari per keto bushtra

    Lini një Përgjigje