VIDEO virale: Kujt po ia shkel syrin Grida Duma në Kuvend?

22 Shtator 2022, 19:40Lifestyle TEMA

VIDEO virale: Kujt po ia shkel syrin Grida Duma në Kuvend?

Një moment epik është kapur nga kamerat në seancën e sotme plenare.

Siç mund ta shihni dhe në pamjet e mëposhtme, deputetja e Partisë Demokratike është filmuar nga kamerat duke ia shkelur syrin njërit prej kolegëve të saj.

Ky moment ka ndodhur gjatë kohës që po fliste ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali.

Nuk dihet se kujt prej të pranishmëve në sallën e parlamentit po ia shkelte syrin Grida Duma dhe cila ka qenë arsyeja.

Me siguri jo Salianjit!48 Komente

 1. t
  tata luigji

  Popo salnjanit, dy kurvat se bashku kerkojn nje qoshe ne parlament te pallohen

  1. S
   Sokoli

   Agron Shehut qe i bleu makinen me kilometrazh ZERO

   1. K
    King D

    Ne politike s'fiton Grida... por dashnore fiton plot , dicka pozitive per jeten... apo jooo...

   2. J
    John Qelbashi

    Spiropali mund te jete servile por kesaj ja beri biografine e sakte. je karavidhe i tha

     1. V
      Vito

      Kete lloje te shkeluri syri Grida vetem Salinjit ja ben. Ketu duket sikur po i thote "Ok shihemi te vedi mbas seances parlamentare"

      1. A
       Anri

       Epik?????????????????????????????????????????????????. O zot çfarë gazetarie..????????????????????

       1. E
        Elbasonlliu

        Ka mundesi te kete qene duke ja shkelur atij ish kryetarit te eurosocialisteve te Elbasanit e i biri i sekretarit te Partise Punes Luciano Boci. Thone qe ai ka filluar tja dredhe gruas per hakmarrje nga qe ajo ka kohe qe ja ka bere naften.

        1. M
         Mal Cori

         Shkodranët thojnë: E ka q. sysh! ................. Për me kuptu se me kë asht tu u .i sysh Grida, gjeni pamjen e sallës, e kush a në ate drejtim.......

         1. M
          Make Taka

          Gjimnastikë e lobit frontal që stimulon hipo...dhe korteksin

          1. s
           salih homut sypidhi

           interesant Grid bathqimja e ka surratin identik si Picka e salinjanit ! Cfar ngjashmerie befasuese osht , mer jaho

           1. s
            shkumbin

            ahhahahahahahha ca m'ke bo me qesh me lot hahhahahahahh

           2. D
            Dashi

            Yppp curva suma duma qina santos salianus landus pidhus

            1. L
             Loni ish dashnori i Grides

             Mjaft mor me kurvat...demaskoni kriminelet Sali qen Berisha dhe Ilir mut Meta.

             1. F
              Fat man

              E sigurt eshte qe syrin nuk ja shkel ndonje kolegeje femer por hypesit te rradhes.

              1. J
               Jimi

               Eshte semundje profesionale...... Sa per ate fshatarin e Moglices ajo per nje moment e begenisi, pasi duket kishte mbetur thate !

               1. E
                Ervin Saliani

                Ore po keta njerez ka mall tjetra te shkeli ssyrin api te hapi kambet , po c'pune keni ju se kujt ja shkel apo se kujt ja . . . . . . opo keta ore

                1. V
                 Vfc

                 Vër salaricën birçe ...jargëget shi ne je ti me e pa jë e beju boss shal tharë , kalit shalët , pisanjoz mos na infecto , u fto moti e miza të pi jargët .

                2. z
                 zeni

                 Kjo eshte prostituta e parlamentit...

                 1. © KENDVESHTRIM TJETER ©

                  Shprehje e fytyrës që tregon se nuk ja hedhë dot.

                  1. S
                   SAM

                   ia keni qiropt reklames per kete voks news

                   1. A
                    Agim

                    Tunde zonje bina dala, Fap me sy, fap me qepalla..!

                    1. P
                     Portieri i Kamerunit

                     Llapaqeneve dhe kesaj “sumes” ,i ka ra bixha me bo politike e me qene ne Parlament per me bo ligje per ne “vulhumburit”..

                      1. M
                       MATO GRUDA

                       E sigurte..qe nje Socialisti ja shkeli syrin...Grida Kurva

                       1. M
                        Mandi

                        dava kurve injorante Vari karet

                        1. E
                         Edi

                         Po ç’thoni mo, s’e shihni qe eshte botox e gjitha? I ka ngec qepalla te shkretes, se keshtu iu ngec ketyre te bomeve

                         1. K
                          Katnari

                          U bë kurva te bëj moral.

                          1. Q
                           Qeveri leshi

                           Mund te jete ashtu e kèshtu si thoni ju, po kini parasysh qe aty te tere ashtu jane edhe kjo lepirsja Spiroleshka...vetem Grida ka nje te vecante eshte oratore dhe e bukur....duhet thene.

                           1. k
                            karikaturat e politikes

                            Qiverri e opozite rrume ! ju shpellaret e katnaret i keni shije te ndryshme nga qytetaret shqiptare , sa me shum mut ha grida ,aq me shume zbukurohet per ju banoret e Halese Politike . mir karakurva shtrembaluqe qe eshte e bukur per ju qent e rrugeve ,por edhe Majmuni Plak qe ka fillu e lyhet me krem Prostitiutash ka fillu me na ngrit ne shqiptareve

                           2. p
                            perfect

                            mbase gruas, se mero bazes

                            1. S
                             Spiropajdhi

                             Grida Suma është njësh Lum parlamenti që e ka

                             1. s
                              shtepia

                              edhe politika eshte si shtepia, ka shume dhoma e shumica te bukura etj. etj po ju gjithmone merreni me nevojtoren. grida suma, monika lazli- meta-metaj jane nevojtoret e politikes. tema, po e teproni me keto kurva qe me te thene te drejten te bejne me vjelle. ju lutem espekt per lexuesit

                              1. h
                               hekuri

                               Me siguri drejt nje perfaqesuesi te pozites si mjet i sigurt per rehabilitim raportesh pasi lufta "opozitare "ne mes tyre ka arritur kulmin.

                               1. L
                                Lefteri

                                Ore kaq te veshtire e keni per ta kuptuar se kujt i ka shkelur syrin!Klientit te radhes kaq nuk kuptoni.Uroj te mos i kete ardhur radha Nard Ndokes.

                                1. h
                                 hahahahaha pederja e peshtire Grida

                                 e po kur bo edhe kjo si gansterre apo si me qen noj femer ,qe i hudh syt njeri o Zot ,karakurva qe i shkojne pas qent e rruges ose te halese pd , krifet ne Kufend !

                                 1. T
                                  Tani

                                  Ky komunisti i Shpatit ( Gjinarit) Boci eshte familje komunisti dhe zbritur nga Pishat e Zavalines , sherbestare te denje si Spiuna kjo eshte binomi i Saliut Kounista Spiuna Sigurimi shtoje Tropojanet e cdo marke. Lume Shqiperia ka me bo hajer......!!!@

                                  1. S
                                   Saljan kurva

                                   E paska ngrene telin perseri kjo buqa, pyeteni ne intervist sa kara kara ka thy dhe shqipet do te shokohen, radhe kilometrike

                                   1. V
                                    VISI

                                    KJO BUÇJA TER DITEN MENDJEN TE KARI E KA

                                    1. S
                                     Shqiptari

                                     Rrota kurves pret te vij ne pushtet , imagjinoni çfar e ardhme e pret kte vend , kto te perdala dhe llumi vjeter politik e perzen popullaten te largohet nga shqiperia , dhe llumi akuzon pjesen tjeter , sikur vet jan te mirpritur ne qeveri , çfar ironie , llumin e voton llumi , shqiptaret kan ikur nga frika PDs dhe pasiguria jetes nga ajo siguri qe nuk kan mender byth ta afrojn njerez imoral, si kjo e perdala ne foto , kjo sish ne gjendje te ruante familjen e saj do rregulloj shqiptaret.

                                     1. H
                                      Hi syve

                                      Po mor po!!! Merruni me syrin e kurves dhe harroni vjedhjet e kryehajdutit Edvin Kristaq Rama

                                      1. k
                                       kjo eshte fytyra me e neveriteshme e Parlamentit

                                       zhdukeni kte kerme nga mediat shqiptare se ne vjen me vjell . Kjo plehr ka te neojeshme nji Terapi apo Kure muti ne Dubai

                                       1. P
                                        Pitha Gora

                                        Kjo është mishërimi i teoremës së Pithagorës në tregun pellazgjik .

                                        1. T
                                         Ta nguli

                                         Ju qe shani Griden kontrolloni Valvulat grave tuaja se mos u shkarkojne gjekundi,si te suguroheni ato merruni edhe me syrin e Grides????

                                         1. N
                                          Nje socialist i thekur....

                                          Te gjithe keta qe shajne, ta kene Griden afer ti shoh çik ca do bejn..do e shajne apo do .....

                                          1. N
                                           Neveritese

                                           E shpifur,neveritse si femer, pa pike lezeti.

                                           1. E
                                            Ernesta

                                            E bukur.. e bukur....e zgjuar , kaq mjafton

                                            1. D
                                             Dino

                                             Po ja shkel Santos te shkregit qe pasi i hengri tere ato para, me porosi te mafias kjo qenefe u a nxorri ne prite Santon. Kjo ja shume histori te tilla dhe pra shume llogari per te dhene. Shpejt do i merrni vesh.

                                             Lini një Përgjigje