A kanë probleme njerëzit e pasur si ju? Ami: Kemi rrezikuar dhe punuar shumë. Bravo na qoftë që bëjmë këtë jetë

23 Shtator 2022, 10:09Lifestyle TEMA

A kanë probleme njerëzit e pasur si ju? Ami: Kemi rrezikuar dhe punuar

Ndonëse ka disa kohë që është shkëputur nga ekrani, Amarda Toska vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ajo herë pas here i jep mundësin fansave në Instagram të bëjnë pyetjet që dëshirojnë, sic ka vepruar dhe së fundmi.

Një prej ndjekësve e ka pyetur nëse kanë probleme nëse kanë probleme njerëzit e pasur apo gjithçka i shkon vaj.

Ami nuk ka nguruar të përgjigjet duke u shprehur: “Kjo jeta vaj në fakt është jeta e Instagramit që unë pak fare e besoj dhe që e mendoj për njerëzit e pasur dhe ata që kanë vënë pasuri, janë ata që kanë rrezikuar, ata që kanë punuar më shumë. Edhe bravo i qoftë që janë aty ku janë dhe të bëjnë jetë që bëjnë”.

9 Komente

 1. a
  asd

  Tamam sic thone vlonjatet: Ju lumte bitha!

  1. L
   Leta Violeta komshi me Amin dhe karagjozin Ermal T

   ATA QE KANE VENE PARA SI PUNA JUAJ KANE PUNU SHUME ME GRABITJE, ME KORRUPDION, ME SEKS DHE MASHTRIME...

   1. a
    alphade p

    Fake droges moj AMI e kane vene pasurine dhe jo djerrses ! Ndersa pushtetaret, fale kapjes per fyti te pushtetit, shkate- rruan e plackiten Shqiperine …….!

    1. Q
     Qytetari

     Ke shume te drejte Me pune te ndershme nuk vihet pasuri perrallore si keta te dy A i kane paguar detyrimet shtetit per ate qe kane perfituar de fakto apo kane punuar ne te zeze A i ka te regjistruar te gjithe punonjesit cifti ne bizneset e tyre dhe me cfare page me ate qe marrin ne fakt apo me inimalen duke i dhene nje pjese ne dore e nje nendore Sa i paguajne per punen?????? apo i paguajne si ato qe paguhen ne fasonerite e kudo

    2. t
     thjesht ...

     Ami me sa e njoh prej ekranit dikur ,eshte nji femer simpatike (pa dashur t'ja rrembejme Ermalit) me ka pelqyer me prezencen e saj si balerine Tv dhe si femer .Mendoj se ndryshe nga Ermali ,ka njifar personaliteti . Se cfar kan arritur si cift ne jete , te dy ,eshte nji detaje jashte interesit tim ,por ti gezojne ,pse jo .

     1. R
      RAN

      O amy! I lumt bitha atij pederastit qe ke per bul. Se me koqet e Kol Olldashit ka bo lek. Mos i gezofshi!

      1. K
       Ku është problemi këtu?

       Më e forta është që Ami dhe Ermali kanë lidhje gjaku me njëri tjetrin. Le të bëjnë analizën e ADN po ua mbajti!

       1. K
        Kur te fluturon mendja

        Blene nje vile me pishine keta edhe filluan te japin mend. Nderkohe qe familjet evropiane qe kane miliarda euro bejne jete super-diskrete, pa e shfaqur lluksin ne publik. Pervoja shekullore u ka treguar se bashke me publicitetin vjen edhe risku i rrembimit, grabitjes, gjobevenies, rritjes se taksave. Mirenjohja dhe bujaria jane ndjenjat qe duhet te ushqeni ne shpirt o “trajnerat e suksesit”. Edhe mendoni cfare do lini pas kur te ikni nga kjo bote. Per cfare doni te kujtoheni?

        1. M
         Mondi

         Ti nuk ke ndonje ndryshim nga ajo tipja qe "buri" jot ermali i permendi dubain, ti dubai ke pasur buzuqet ne greqi ne rin tende edhe me pas pune e palodhur me leket e politikanve tane te palodhur. Do ju thoja bravo, por deri me sot sja ka pare hajri njeri te tille leku, ju dy copa mishi asqe beni diferencen, thjeshte si injorante qe jeni gezoheni me gjera kotesira qe shpirtin as qe behet fjale ta mbushin po edhe gjerat materiale nuk i keni te nivelit qe te dilni te jepni mend. Nejse, injorantet leri ne punen e vet i thone asaj fjale. Ju hyfte vetja sa me shume ne qef

         Lini një Përgjigje