I përmendi modeles shqiptare skandalin dhe Dubain, bashkëshortja merr në mbrojtje Ermal Mamaqin: E thotë troç atë që mendon

23 Shtator 2022, 10:44Lifestyle TEMA

I përmendi modeles shqiptare skandalin dhe Dubain, bashkëshortja merr

Ish moderatorja Amarda Toska në një bisedë virtuale që ka realizuar me ndjekësit në Instagram ka folur dhe për ngjarjen më të fundit në të cilën u përfshi bashkëshorti i saj, Ermal Mamaqi.

Njëri prej ndjekësve e ka pyetur Amin nëse “e këshillon ndonjëherë Ermalin për komentet që jep publikisht?” Kjo pyetje duket se i referohet komentit që bëri në “Dance With Me” ndaj modeles Arta Nitaj duke sjellë në vëmendje “Dubai Porta Potty”.

“Ne komunikojmë shumë për çdo gjë që e quajmë të rëndësishme. Ndërsa për atë që thotë në publik nuk mendoj se duhet të këshillohet akoma se është boll i përgjegjshëm se çfarë thotë. Ermali ka një të mirë të madhe që është shumë i hapur ta thotë troç atë që mendon dhe kështu bën. Kuptohet që në disa raste ka edhe të lënduar.“, ka shkruar ajo.

Para pak muajsh, modelja u vu në qendër të vëmendjes kur u përfol për një skandal me protagonist Youtuber-in britanik, Teddy Grey e që kishte në qendër udhëtimet e saj në Dubai.

Megjithëse, modelja mohoi me heshtjen e saj përfshirjen në këtë histori, komenti që bëri Ermali, i cili është anëtar jurie në “Dance With Me”, i ka lënë Artës shije të keqe, edhe pse këtë nuk e ka shfaqur në ekran. Në skenë u duk sikur e kaloi me buzëqeshje po ajo ka shpërthyer në të qara në prapaskenë.

I përmendi modeles shqiptare skandalin dhe Dubain, bashkëshortja merr

2 Komente

 1. V
  Vito i Orneles se Varuzhanit

  Emisionet e Vera Grabockes jane akuzuar prej kohesh si vend per promovimin e mjerimit shqiptar. Nuk eshte rastesi qe Alketa Vejsiu , bashkeshortja e nje trafikanti femrash, ben modelin e femres se emancipuar apo Ermal Mamaqi mburet se leket e para i ka bere me Amin , velinen qe jepej per 100 mije leke ora.

  1. l
   latifi

   po ermali di gje per lupin te fejuarin e pare te amardes?

   Lini një Përgjigje