FOTO: Motra e Kim Kardashian tradhëtohet nga burri me vajzën, që pozat "hot" i ka në "gjak"

23 Shtator 2022, 16:25Lifestyle TEMA

FOTO: Motra e Kim Kardashian tradhëtohet nga burri me vajzën, që

Tristan Thompson është parë duke lënë një festë me modelen e platformës për të rritur, OnlyFans, Juanita JCV, pak përpara debutimit televiziv të djalit të tij dhe Khloé Kardashian.

Edhe pse basketbollisti dhe ylli i mediave sociale nuk arritën së bashku në festën e koncertit të Jack Harloë në The Nice Guy në West Hollywood, dyshja u larguan me të njëjtin automjet.

Juanita mund të shihet në pjesën e pasme të SUV të lojtarit të NBA-së, Maybach.

Dalja e Thompson vjen dy muaj pasi sulmuesi u pa duke u mbajtur për dore me një grua misterioze teksa po pushonte në Evropë.

Kardashian, me sa duket e aprovoi sërish daljen e ish të dashurit të saj jashtë shtetit në atë kohë, duke “pëlqyer” një postim tregues në Instagram.

“Për të gjithë ata që janë të shqetësuar për këtë video të Tristanit në Greqi me një vajzë tjetër, Khloe dhe Tristan janë të dy beqarë dhe sipas deklaratës nga përfaqësuesi i Khloe, ata nuk kanë folur që nga dhjetori përveçse janë bashkëprindër. Nuk e di pse do të ishte çmenduri që Tristan të ishte me një vajzë tjetër për sa kohë që ai është një baba i mirë për fëmijën e tij”- shkruante postimi i pëlqyer nga Khloe në atë kohë.

Thompson dhe ylli i reality-shoët filluan të takoheshin në vitin 2016 dhe u ndanë disa herë për shkak të skandaleve të tij të tradhtisë.

Në dhjetor 2021, u publikua lajmi se Thompson kishte një fëmijë me modelen e fitnesit Maralee Nichols ndërsa ishte në një lidhje me Kardashian.

Ish-çifti, të cilët kanë edhe një vajzë 4-vjeçare True, mirëpritën djalin e tyre në korrik. Ardhja e tij u dokumentua në premierën e sezonit 2 të shfaqjes Hulu të së enjtes. Megjithëse Thompson nuk ishte i pranishëm në lindjen e foshnjës, Kardashian e lejoi atë t’i vizitonte në spital.

“E kuptova, pse jo,” tha ajo në një rrëfim. “Lëreni të vijë. Ai nuk do ta kthejë kurrë këtë moment.”

Bashkë-krijuesja e “Good American” vazhdoi të përshkruajë se si ardhja e vogëlushit të saj do ta lejonte atë të shërohej nga “trauma” e tradhtisë së Thompson.

“Tani që djali im është këtu, unë duhet të vazhdoj dhe të kënaqem. Është pothuajse sikur të mbyll atë kapitull dhe të mbaroj me këtë”- shprehet ajo. Kardashian ende nuk e ka zbuluar emrin e djalit të saj, por la të kuptohet se ai fillon me shkronjën T.

 

5 Komente

 1. c
  cere bohet kshtu mer yahoo °!°

  kisha nigju per kardasshet familin e famshme ,por qi ishin kaq uau pas , e forma te ngritme nalt me aq stil ,sa ta kpusin shpyrtin ,et'len pa fjal o nam fare qeka uau _SeksPomp

  1. U
   USA

   Ci reklamoni keto gjera. Keta fitojne para nga degjenerimi Photoshop... Ju i reklamoni keta si vlera! Hiqini se na hapet barkun. Ka te bukura sa te duash. Nuk eshte Photoshop qe te zbukuron por jane te tjera vlera.

   1. B
    BE stervituni sa me shum

    Mos i qih jo ! Pse ca ka re ? Varet se cfar shikon robi ne kto foto . Si qeflli dhe praktikant i zellshem i Yoges , me terheq pamase pozicionet e kardashjanes .Kush s'do deshironte me e pas Trainere Yogga kte mer amon . Sidomos ato femra qe e kan ne gjak ,talent Yoggen ooooooooh te knaqin shpirtin .

    1. S
     Sara

     keep it in the family BABY

     1. Y
      Ylli Shamunaqes

      Nga shkrimi nuk mora vesh asgje, por vajza e paska depiluar me lazer.

      Lini një Përgjigje