FOTOT: Deputetja shqiptare merr vëmendje me stilin e flokëve në mbledhjen e Komisionit për Arsim

23 Shtator 2022, 14:33Lifestyle TEMA

FOTOT: Deputetja shqiptare merr vëmendje me stilin e flokëve në

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi sot ka marrë pjesë në Komisionin për Arsim në takimi mes përfaqësuesve të Sindikatës së Bashkuar të Arsimit (SBASHK) dhe dy ministrive të Qeverisë së Kosovës, Ministrisë së Arsimit dhe Financave.

E njohur për stilin e saj të veçantë të dukjes, as këtë herë Matoshi nuk ka kaluar pa tërhequr vëmendjen. Adriana u pa me një stil interesantë flokëve, ajo u shfaq me gërsheta të cilat i la në formë topuzi sipër kokës.

Theksojmë që Matoshi edhe më parë është treguar e guximshme sa i përket veshjesh dhe paraqitjet e saj në seancat e Kuvendit te Kosovës komentohen vazhdimisht.

 

5 Komente

 1. T
  Tyryfycka Deputete ah UCK luftuat dhe ja dhuruat D

  Mbreteresha e Dardaneve qe ka pire shuren e perandorit eshte eksituar nga xhungla Dhe tani ka mare rolin qe kulturen e xhungles dhe pirjen e shures tja u ofroj dhe nenave dhe vajzave te Dardanise pasardhesve te popullit me krenar per kulturen e tyre.Po shura e perandorit dhe kokaina ja ka mpire mendjen Do te thote si mundet ky popull perfaqesohet nga soji i kesaj Amin o Zot

  1. E
   Era

   Parlamenti i Kosovës si tregu i arixhinjve të Fierit në fillimet e viteve 90.

   1. A
    Albania ????????

    Nuk ka asgje me te bukur se pavarsia e nje populli Po populli Kosoves per kete pavarsi po paguan cmimin me te rende ne historine e vete U vrane prene dhe u dogjen te gjalle burra gra dhe femije po me e keqja eshte ulur kembe kryq Me mire mbase do ishte (te me fali popullit Kosoves) nen sundimin e serbise se ne sundimin e kurverise e te maskarallekut e te degjenerimi Familjet Kosovare ishin me te bashkuar ne pushtim me te ndershem e me moral me lumtur mes veti por pa liri Kurse tani jane te lire po te shkaterruar femrat kosovare jane harbuar per dhe po harbojne dhe keto te Shqiperise Populli afrikan po habitet dhe vete se si ka mundesi femrat Shqipetare jane kaile qe ata pa e nxjerre jashteqitjen nga bytha ato zien kush do e haje Kjo eshte nje esterizem masiv qe vetem keto mund ti pergj Keto te droguara si kjo e mesiperme po behen shumice dhe populli qe nuk e perkrah kete esterizem dhe kete te mesipermen po detyrohen per dite nga medja e kudo te pranojne ose do poshterohen si njerez te prapambetur si njerez qe nuk kane dashuri dhe si manjake qe vene reh kete grupacion qe eshte bere si shtet brenda shtetit O popull o burra e gra djem e vajza mos e merni shembull kete sojin e kesaj te mesipermes se kjo nje funderine qe ushqehet vetem me fekale Care nderi e care morali e care nene e moter kerkojme nga kjo bastarde

    1. P
     Perandori

     Modeli i flokeve te Olimpias si Xhamajkane eshte bere qe ta shoh perandori eshte mesage I’m yours forever o zot o zot ca niveli ka femra e sotme

     1. Y
      Yt Xaxi

      Kosovaret ne Londer vetem me xaxa hiqen .Eshte fatale por e drejta duhet thene,kosova ishte me evropiane me Titon se sot.Pervec islamit nuk Po bejne asgje nje vrime ne uje.bejne ligje per shami e targa e nuk dine akoma te flasin shqipen..

      Lini një Përgjigje