Me bikini dhe topless, këto janë fotot më 'hot' të modeles angleze

29 Shtator 2023, 11:32Lifestyle TEMA

Me bikini dhe topless, këto janë fotot më 'hot' të
Ylli i "Love Island", Jessie Wynter, është padyshim një vajzat më seksi dhe joshëse në showbizzin anglez.

Bukuroshja me origjinë australiane mori pjesë në emisionin e njohur të takimeve në vitin 2019.

Ish-kamerierja u dashurua çmendurisht me Todd Eltonin, por dyshja nisën rrugët e tyre të ndara vetëm gjashtë muaj më vonë.

Modelja njihet më tepër për fotot joshëse që poston në Instagram dhe punën si influencuese. Në vijim po ju tregojmë disa nga pozat e saj më të ‘nxheta’.

Lini një Përgjigje