Bardhi reagon pas vendimit të Celibashit: Është i shantazhushëm, do e ankimojmë në KAS

14 Mars 2023, 17:37Politika TEMA

Bardhi reagon pas vendimit të Celibashit: Është i

Ka reaguar ashpër Sekrtari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi pas vendimit të Ilirjan Celibashit për të mos regjistruar PD-në. Në një postim në tvvitter, Bardhi shkruan se “Asnjë njëri i shantazhueshëm dhe që nuk respekton ligjin, nuk meriton asnjë respekt. Ilirjan Celibashi ka humbur besimin e PD për të administruar procesin zgjedhor. Ai shkeli rëndë ligjin, për qëllime politike. Vendimi do të ankimohet menjëherë në KAS”.

TemA

7 Komente

 1. H
  Himarioti

  Eh ore Bardhi i Zi! Ju të SHQUP-it jeni të gjithë salafistë, injorantë, antishqiptarë.

  1. P
   Psikologu

   Ka cecua Bicaj bythpalare.ska karshillëk me ligjin per te mbajtur ne loje lulushen qe fshihet si skuth e pret t'a gjeje taze sofren

   1. x
    xhemal

    Salinjt e PD nuk Jane parti..thjesht nje shporte me m...t..keta sic sillen ne jeten politike ashtu edhe kur kane pushtet...Duan te sundojne jo te qeverisin,te prishin jo te ndertojne,te percajne jo te bashkojne,te zhvasin jo te shperndajne ne menyre te drejte,per ketà drejtesia funksionon vetem kur eshte ne favor te tyre ,eshte grupi i shpifjeve deri dhe vendin e tyre ,udhehiqen nga ideollogji neonaziste..eshte ne te mire te shqiperise te zhduket ngs skena politike,na kujton vetem tragjedi kolektive,94,96,97,98,2008,2011,2019..Ka plote forca te tjera qe do perfaqesojne alternativat e shumices qeveritare..demokracise bile i ndodh nje e mire pastrohet,sigurohet,forcohet,zgjon energia te reja krijuese

    1. X
     Xristos Katalitiz

     Po mire o pede . Te vinte ai bqi Holandes te firmoste kishte 3 dite kohe . Skeni bythe per vete dhe gjeni justifikimin

     1. X
      XXXL

      Shkeljen e ligjit te bere vete nga keta shqupisa ja u faturojne dhe akuzojne te tjeret. Zbatimi i ligjit per t'a eshte neveri dhe i pakuptimte, zbatimi i tij eshte shkelje per Gazin e Zi gay.

      1. B
       Bardha e PD

       Uuuuuu aaaa Bardha e PD po pse moj Bardha ku ishte Lulja ne planetin Mars qe nuk vinte dot te firmoste nje cope papier po joooo mo moj Bardha ju nuk donit te hynit ne zgjedhje tani filloni kengen Na vodhen zgjedhjet ,Rregjimi , Edi Rama , Dosja 56789

       1. M
        Mara emigrante ne Itali

        Bardhushe shko rruaj mjekren se e bere copash by ....o derezi .Ju e shkelni ligjin me te dyja kembet o kriminela ,me hile nuk vihet ne pushtet ,ngelet duke u ankuar sa ne nje gjykate ne tjetren ,vetem zollomahi keni bere duke destabilizuar vendin ,o babalet e pd -se .

        Lini një Përgjigje