Berisha reagon pas anulimit të protesës: Nuk pyesim për policinë, do të mbushim sheshet!

26 Nëntor 2022, 12:28Politika TEMA

Berisha reagon pas anulimit të protesës: Nuk pyesim për

Policia i ka thënë “Jo” ditën e djeshme Sali Berishës për të protestuar para Kryeministrisë më 6 dhjetor, ditë kjo që përkon me ardhjen e krerëve europian në Shqipëri, në kuadër të Samitit BE-Ballkani Perëndimor.

Dinën e sotme në një bashkëbisedim me qytetarët në Facebook, Berisha theksoi se ky është një vendim nul dhe nuk do të merret parasysh nga populli opozitar, i cili do të mbushë sheshin si kurrë më parë, sipas tij.

Berisha: Policia njoftoi se nuk njeh Kushtetutën dhe ligjet e vendit. Lidhur me këtë njoftim i rikujtoj këtyre vasalëve të Edi Ramës se Kushtetuta nuk njeh kufizime për protestat dhe liritë e qytetarëve. Krahas kësaj ka një vendim të GJK në të cilin ajo vendos se protestuesi nuk ka asnjë detyrim t’i drejtohet dhe të njoftojë policinë. Së treti, policia e Shtetit po e trajton samitin e liderëve të BE sikur këtu të mblidheshin të gjithë diktatorët e botës në një kohë kur të gjithë ata që vijnë në Tiranë, përveç Ramës, janë të zgjedhur me votën e lirë të qytetarëve të tyre.

Kërkoj publikisht që e drejta e qytetarëve shqiptarë për protestë të refuzoftë. Ai refuzim është nul, tregon fytyrën e vërtetë të këtij regjimi që është i tmerruar nga populli opozitar që më 6 dhjetor do mbushë Bulevardin si kurrë ë parë në historinë e tij. në orën 12:00 do të vërshojnë të gjithë ata që ëndrrën evropiane e kanë ëndrrën kryesore.

90 Komente

 1. S
  Stop Terroristit salih NonGratta !

  i ka dhen Urdher Beogradi , gjalla vdekur boj rremuja ne Shqipni ndryshe , ta shkerdhejm faren me gjithcka ke dhe 800.000 Miljone € ,qe ke ne Bankat Serbe s'ke mi pa me sy . injoro Ligjin e Shqiperise dhe dil e vdis ne rruge ,mos me na bo ne Serbeve duart pis me gjakun e nji Pederasti Shpelle .__________ Hllava salih magarac, da Gospodin Faslliq

  1. D
   Dardan

   Ka mbeshtetjen e Edwin Rames, vellait te Vucicit.

   1. H
    Hordhia rrumpalle e Saliut

    A ti je koqe Kandari me K të madhe. Paske mesuar fjalët "vëllai i Vuçiçit" permendesh, dhe i mendon si gjeli majë plehut. Debil. Rama ka 100 të keqia dhe duhet të Ike ne zgjedhjet e tjera, por ti nuk ke kapacitet qe ai ben lojen e NATO's dhe sidomos amerikaneve, kir vjen puna me Serbine. Ne planin e jashtem, Rama është kryeministri me i mire qe ka patur Shqiperia. Ne planin e brendshem, premtoi shtet por nuk po e bën dot. Ekonomia është pertokë. Kanabisin nuk e luftoi dot. Ka vetem nje problem. Kush do ta heqë Ramen? Saliu? Per Saliun, Rama rri deri ne vitin 2029. Duhet hequr? Po. Ka kundershtarë? Jo. Prandaj trus bithën, rri urte dhe vetem lexo. Mos na çaj trapin me idiotesira e vellezerira, se ne qofte se Rama është vëllai i Vuçiçit, ti je vellai i kërriçit. Te fala babait.

    1. T
     Toni

     Pasaporta e arte

    2. S
     Saleh Madherfakeri

     Rama spo e le sime ka mbeshtetjen apo futja pordhes kot?

     1. A
      Albanian Orthodox

      Dardan @ islamik turkoshak kosove ju duhet me ia shkerdhy rracen me ua bo me keq se ua bani Serbia..Rrace dhjeramanesh frikacake bythshkerdhyer te sali bastard kriminelit . Bushtra te pabese kosovokaresh turq..sali shpellari mire ua bani juve qe i dergoj miloshevicit nafte. dhe ju bajga turke prape salih shpellarin doni. Ptuuuuuuuuuu felliqesira islamike.!!!!

      1. A
       Alessio

       O ty ta qifte tere Kosova nenen,motren,gruan,tezet,hallat kushurirat e çka ke gjinia femerore si dhe ty ne bire te bythes dhe Janullatosin tuaj ortodoks. Dhe turkoshakeve (qe per hire te vertetes i urrej )jau marrsh te gjieve ne goje nje nga nje.

       1. N
        Niko

        Alessio ty dhe shpellaret si ty nuk i ureni turkoshalet keni ngritur cdo 100 metro nga nje xhami luteni ne arabisht keni filluar e mbuloni femrat se ju paguajn shoqatat arabe martoni vajzat me bithezinj arab e turq per pak vjet do ngjani me vend arab te tyll jeni ju shisni veten per para.

      2. k
       kanme ja perdhunu Xenen Plakut Pederast

       uo salih , uo perder , uo moterqir , do te vijme ne aty ku je e do tashkerdhejme rracen ,do te shkerdhejme si familje ty te parin duke kernduar Kengen ; O sallih Te Qifsha Motren . O salih te Qifsha Motren O salih te qifsha robt O salih te qifsha Motren _ Nga Tifozet e Vlores -qe me 97 ishin gati te shkedhenin ne bythe .Te Fala na Xan Caushi moterqir malok

       1. D
        Dardani i llarit

        O Dardan , te qifsha Albinn dhe ty ne byth ....Rdi Rames ti hashe karin ...bythqir i diplomuar ..

       2. L
        L

        Përse non grata i korruptuar Nuk e ben në fshati e tij protesten por kerkon te nxisi pershtjellim nëpër qytete ???

        1. m
         miri

         I dergova sms sales me e bo protesten ne vucidol Nuk me ka kthy pergjigje akoma???

         1. S
          Sali Legeni

          hahaha!

        2. H
         Haklajt do marrin hak !

         sali karakurv islamik berisha do te shkerdhej gruan lirine ciken tende dhe nusen e djalit pederast qe ke.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO TE QI RROPT E SHTEPISE O salih krimineli !!!!!!!!!!!!! I KE ORET E NUMERUARA MOR PLAK SHURRAQ PLUMBIN NE KOKE KE PER TA NGRENE !!!!!!

         1. R
          Rubla ne burg per mosbindje - le ta provoje cuni

          Arrestojeni po doli ne Bulevard, mbajeni brenda deri sa te mbaroje konferenca nderkombetare. Lereni pa buke e pa uje kete kriminel qe i ka ngelur ne qafe Shqiperise, ky merr urdhera nga UDB e KGB, keshtu eshte kur shitesh, vendosin te tjeret.

         2. L
          Llazi usa

          Dil ne shesh se do gjesh nishanin e Sheqeres

          1. L
           Luani

           Haaaaaaaassss e bukur kjo

           1. H
            Hana

            O Llazi nga usa, Legjendari Sali Vucidoli i Tropojes ka 32 vjet qe del neper sheshe dhe do te dale edhe 32 vjet te tjera, ti ha ndonje hamburger dhe fli ghume.

            1. S
             Saleh Madherfakeri

             Rrini neper sheshe si qente e plehrsve ne kohen e Saliut. Keni 32 vjet qe rrini neper sheshe si qen rruges. Te tjeret marrin pushtetin ju rrini neper sheshe. Futi ndonje sufllaqe e ndonje tollumb se jeni rrota kari komplet. Shkoni mbrapa nje rrote kari qe ju perdor si mish per top

             1. S
              Sali gerdeci

              O hana,ik ti e maloqeri,te shkerdhefsha saliun dhe rracen e tij,

              1. L
               Loli

               Bravo , pergjigje mjaft e bukur

             2. p
              popull

              Nese ky m..t shteti kerkon nga shtetasit e vet qe ta respektojne dhe e lejon kete spiunin e qelbur Serb te thyej ligjin i kam shkerdhyer motrat e grate gjithe pushtetareve tane enuke

              1. Q
               Qytetari i Thjeshtë

               Ore po ti ke lecitur fare, Policia nuk e anulloi protesten thjeshte tha nuk mund ta beni ne Bulevardin "Deshmoret e Kombit" Ti kujton se qytetaret jane akoma dele si ne 1990! Beje protesten, por te themi ne Bathore, apo Paskuqan. Askush nuk ndalon protesten, thjeshte vendi nuk eshte ai qe do ti. Po e bere ne "Bulevardin Blu" ne Kamez do ishte perfkte, bulevard per bulevard, vetem emri ndryshon... Ik o koqe kandari se po telendis dynjane se sa te jesh ti ne opzite Rama do qeverise pa probleme. Kjo eshte fatkeqesia per ata qe e kuptpjne e kane dy pare mend ne koke. Tung e Gezuar Ditene Flamurit!

               1. S
                Saliu

                Kush pyet per qytetaret e thjeshte?! Hahaha, budallenj, jam Sali Berisha une, jam Legjendari i Vicidolit, jo Edwin Arumuni i Venecias.

                1. S
                 Sali Legeni

                 provoje Sale se ate te Sheqeres do te hashe!

               2. h
                hamut Hamuti sfidon Ligjin

                eshte ne genet e cdo islamisti qe mos te njohi Shtet dhe rrespektoje Ligjin . Pra , c'ka ktu per t'u cudit ! Akoma me pak kur kemi te bejme me nji Armik te popullit e Kombit Shqiptare si ky Jashteshqitje Njerzore qe e njohin vec shqiptareve edhe Te Huajt cfar Muti eshte e qeshin saher degjojne emrin e tij sharlatanit primitive

                1. k
                 k

                 Nuk ndërtohet shte me malokë.

                2. q
                 qytetar

                 Eh mor Bishe ! Vetem zagaret te duan. Nje popull i tere te URREN.

                 1. E
                  Edvini

                  O Sali kurva nuk te vine me as 500 veta se nuk jane loqe e spiune te serbit te gjithe ata gomeret qe te rrine rrotull.Ta dish se shumica prej tyre tallin karet me ty o mut ster muti

                  1. P
                   Poseidon

                   DO TE MBUSHESH BREKET O SALE KOFOMA SE SHESH NUK MBUSH DOT. ...,..........BEJE NE VAQARR O KERME O FANTAZME O KERME .............KRIMINELET QE TE NDJEKIN DO PERFUNDOJNE BURG E PASTAJ PER TI LIRUAR SHOME E BENJEM.

                   1. Z
                    Zorraxniu i Vicidolit,i biri i karaxhicit

                    O kopil i Vicidolit,o me ordinieri i politikes shqiptetare,po ti o shkerdhate ke mbaru me te gjitha,po nuk e shef veten si je katandisur,si qen zorresh,qe leh,e te rrun bolet,o bole,po ku ke popull ti qe i kundervihet me prespektives se ketij,ty te rren mendja,o sociopat,se do te beje kush faktor,po ka ik ajo kohe,tashti te kapin prej zhelesh,e te cojne ne hale,o hale

                    1. P
                     Popull

                     I vetmi moster politike ne bote qe nuk e do aspak vendin e tij

                     1. D
                      Dumbabisti.

                      Kushtetuta e Shqiperisë dhe të drejtat e njeriut në Europë, i garantojnë të drejten çdo njeriu, që "mund të bëjnë seks më këdo, kudo dhe në liri të plotë". Unë, si dumbabist i betuar dhe nekrofil, për të treguar dashurinë e madhe që kam per idhullin e demokracisë botrore, Sali tradhetar Berishën, do shkoj me dt.6 dhjetorë t'ja shkerdhej kockat e kurvës Shiqere në Viçidol. Kurse Giten dhe mamin Serbe, Lirien, do ti çoj në kazermen e armatimit në Gerdec, ku do shkerdhehen vetem 1 ditë.......!!!!

                      1. H
                       Haxhi Qamilsi mbetun gjall ferrave

                       i Nderum Dubabist , ju lutena qi mbasi ti pallonjte Familjen serbe ne Kazernen e Organizuar per shkerdhim te Armiqve te Kombit ne Gerdec dy putanat serbe - na i dergoni neve Cetes tone Haxhi Qamili nuk jena shume 5 kok kena ngel ,se na zhduken Komunistet ja ky Putana serbe Komunisti salih brrisha ,na spinonte me ilir metaj ke XhaVeri Kasapi Armiqeve te Kombit dhe u shuam ,por duam te shumohemi perseri dhe shkedhejme Sllobodanken dhe te bijen . Pyetje ne konfidence : po ate kurven qe pallohet me zezaket thone mbesen , nuk do na e sillni ? Me rrespket Xhike Abdullah Qamili

                      2. K
                       Kosovari

                       Po nuk e arrestuar ketë kerme s'do keni qetsi kurre

                       1. U
                        Uuuuu nongrata

                        Komunistet vdesin por parimet nuk i tradhetojne urrraaaa Parti Enver Parti Enver jemi gati kurdohere ....o idiot i dale nga shpella vijne 27 president ,kryeministra bashke me ekipet e tyre ehhh dhe policia duhet te meret me nje psikopat si ty nje nongrata qe e futi ne loje Taulant Balla po ik mo komunist qe bie rruges se nuk e ka njeri mendjen te ty idiot njeri pa familje

                        1. O
                         Opinion

                         Sali beje protesten, rezultati do te jete se do te biesh teresisht ne kurthin e Edi Rames.Ja pse: Edi Rama mbijeton nga ekzistenca jote.Jo vetem se ti nuk lejoje protesta ne kohen tende por dhe deklaroje se vras jo kater por 300 nese vine para k/ ministrise.Dhe k/opozitarin e vras vete me snajper. Duke bere protesten I jep Rames legjitimitetin se nuk eshte si ty.Pra te lejon nuk te vret dhe megjithese je I padeshirueshem,non-grata,ben protesta si te duash,ku dhe kur te duash. Kaq e thjeshte eshte. Pra meraku jot nuk jane problemet qe ka qeverisja por problemi personal dhe berja faktor politik te cilin nuk ke per ta patur kurre se tashme je kufome politike,morale dhe fizike (per pak kohe)!

                         1. K
                          Kaq shume budallenj ka ky vend,qe ndjekin kete mos

                          Psikopati po kalon ne ekstaze.

                          1. N
                           Niko

                           I paguan nuk ven falas

                          2. k
                           kajo

                           Ike ore gerdalle kufome qe qelb era mut me ben gangesterin mezi pagoi 10 mij veta qe kish dy muaj qe fliste qe erdhen ate heren e fundit ...do mbush sheshet hahaha ket radh do i fus pyken rama se spaku ka frik...ta mar zvare policija ti qij fisin shpellar ta ras brenda mana per terana pastaj ti dal frika spakut dhe meqe eshte brenda te vazhdoje...

                           1. Z
                            Zani nga Bangladeshi

                            Nuk pyet ti, po ta martojne Sheqeren amerikanet, provohe njehere, po do te cojne ne Ukraine si objekt per raketat e Putinit, dhe pastaj te ngeli Porti i Durresit pa bere llap, llap, llap. O koqe kandari, tere jeten debil ngele. Po kur thone, ka qene shume i zgjuar Saliu. E besoni o popull qe Saliu ka qene i mencur. Ata te Pakistanit, nuk e besojne, vetem koqevarurit e Kosoves, madje edhe Albin Kurti do vije ne protesten e Sali mortjes

                            1. N
                             Nandi

                             ketij shpellari duhet me i shkerdhy Sheqeren sic ja shkerdheu Karaxhici

                             1. N
                              Nandi

                              ketij shpellari duhet me i shkerdhy Sheqeren sic ja shkerdheu Karaxhici

                              1. T
                               TAIPI

                               KY KURVA QE BENE SI KOPETENT I LEXON LIGJET SIPAS INTERESIT KA TE DREJTE TE PROTESTOJ PO JO KU TE DOJE HARONE QE NE KOHEN E TIJE I COI SOCIALISTET TE AJO FUSHA ME BALTE PO SKE FAJE TI FAJIN E KA AI I GJATI QE STE FUTE ANDEJ NGA KE DALE

                               1. a
                                amerika hoqi lulin,vuri saliun

                                shtet muti nuk eshte ne gjendje te bej zap nje kriminel komunist me 300 cecene

                                1. G
                                 Gerdeci

                                 Jo policia, por ti nuk njeh kushtetuten. Ti zaberhan prej kohesh vendin e ke patur per burg, pikerishte se duke te lene jashte e ne liri ty qe i ke sjelle vetem fatkeqesi e te zeza ketij vendi, ti e ke shfrytezuar kete per te bere qenin e terbuar dhe per te trashur e cuar me teje zullumet e tua. Dil po ta mbajti, ate po presim, ae me ne fund te shkosh aty ku e ke vendin.

                                 1. U
                                  Unë

                                  Po ne cilen kushtetute e gjete te drejten per te vrare ne mes te Tiranes o qen!?

                                  1. Çekiçi

                                   Kurr Shqiperia nuk do te ketë qetsi më ketë faqezi Non Grata është kriminel qe sa herë po e shkatrron Shqiperinë më urdher te Serbisë Sa herë qe Kosova ka qenë në rrezik Sala i ka dalë në ndihmë Serbisë Ky faqezi klyshet e tijë dhe familja e tijë duhet ta ketë pasë fatin e Çausheskut Rumun Është edhe më i zi per popullin shqiptar se Çaushesku per popullin rumun Është berë më i çartur se qeni kur qartek kend e kafshon e helmon

                                   1. S
                                    SPARTAK

                                    o sali gerdeci...o sali 21 janari...o kufome politike..o spiun kronik..o kafshe folese...o malok...o cecen...o shpellar...ca epiteti te te ve me pare.ty te ka ngel ora ne 91...o debil historik.po ca demostrate do te besh ti more felliqesire.ti e vrave kte popull,i vrave enderrat..dhe solle lukunine e analfabeteve nga shpellat e veriut dhe i bere me para.po dhe ata sjane budallenj.ste ndjekin me ore zgjebs.lidheni more kte...se ka ikur nga trute.yyyyyyyyyyyyyy malok i qelbur.

                                    1. Çekiçi

                                     Ndalojeni ketë klysh kudre Ndalojeni ketë qen birë qeni Mos te behet Shqiperia gazi i botes Ky ka aq shumë krime te bëra sa qe meriton brenda pak oresh te dergohet se bashku më familjen dhe disa klysh qe e perkrahin në burgun e REÇIT te Shkodres

                                     1. .
                                      .MOS THEMI QE NUK TE THASHE

                                      Ec perpara SALI. Ti è njeh mire kete popull debil qe eshte gati te te votoje perseri per ty sepse vete Shqiptaret e kane degjuar me veshet e tyre ne te gjitha kanalet televisive kur Amerika te ka cilesuar BURRE SHTETI ndersa ate letren higjenike non -grata nuk e ka pare asnjeri nga populli I thjeshte . EC SALI ec e mos u tut .E cfar dote thone Evropianet me shume se cfar kane thene Amerikanet kujt prej Evropianeve ja mban bytha te kundershtojne Ameriken .Ata vec do te perserisin ate qe ka thene Amerika " KY QENKA BURRE SHTETI " IO

                                      1. .
                                       .MOS THEMI QE NUK TE THASHE

                                       Ec perpara SALI. Ti è njeh mire kete popull debil qe eshte gati te te votoje perseri per ty sepse vete Shqiptaret e kane degjuar me veshet e tyre ne te gjitha kanalet televisive kur Amerika te ka cilesuar BURRE SHTETI ndersa ate letren higjenike non -grata nuk e ka pare asnjeri nga populli I thjeshte . EC SALI ec e mos u tut .E cfar dote thone Evropianet me shume se cfar kane thene Amerikanet kujt prej Evropianeve ja mban bytha te kundershtojne Ameriken .Ata vec do te perserisin ate qe ka thene Amerika " KY QENKA BURRE SHTETI " IO

                                       1. M
                                        Moza

                                        Dil o qen bir qeni se të të njohin live edhe udhëheqësit europjanë surratin tënd që je tamam si majmuni plak

                                        1. K
                                         Klimax

                                         Vetëm të mendosh se në SHBA kanë kaluar gjashtë president nga koha kur ky ish komunist nisi karrierën e tij politike në tranzicionin e lodhshëm shqiptar nën drejtimin e PD--së dhe më shumë se një dekadë në drejtimin e shtetit shqiptar, një periudhë shëmbëlltyrë e injorancës, mizerrjes, frikës, kriminalitetit, korrupsionit, vjedhjes, shkatërrimit, urrejtjes, barbarizmit, ............ E provuam dhe e ri provuam. Çfarë mund të japi më një limon i shtrydhur i hedhur në koshin e plehrave ku dhe më fanatikët e tij nuk fusin duart për t'a nxjerrë prej andej?!!! Shqipëria ka probleme serioze me demokracinë, drejtësinë, korrupsionin, etj, etj, por Sali Berisha nuk është zgjidhja, ai është problemi, problemi i PD -së, i opozitës dhe i Shqipërisë! Detyra e tij e vetme është të përballet me drejtësinë, në qoftëse vërtetë egziston një e tillë!

                                         1. Q
                                          Qytetari i Thjeshte

                                          Sakte fare o mik! Saleh Kamunisti eshte problemi, jo zgjidhja.

                                         2. G
                                          Grey

                                          O njerez! Pranoni faktin! Eshte person difektoz ne tru, i kapur heret nga paraardhesit e Vucic dhe sot eshte nje dhjaks e frikacak! Jo vetem Vucic por Putin eshte ne kete loje! Ky eshte Salua nga Vicidolski. Edhe portin e Durresit nuk eshte se e kundershton, por do te donte ta benin Oligarket e Putinit. Loja ka mbaruar! Vendimi I Policise sado I gabuar, nuk mund te kundershtohet! Sepse 6 Marsi eshte ceshtje sigurie kombetare dhe nderkombetare!

                                          1. s
                                           sadria 95 vjecar deshmitar okular i dobiqave serb

                                           Grey ka te drejte . Ne Vicidol tregojne se , kur Shqirja u pallu nga Karxhixh dhe ngeli me barre me shejtanin serb salih , eshte par tuj u pallu pas disa muajsh kur barku i sihte deformuar si me pas mrena nji Krric , me gamorin e kojshis selim rama , dhe kriai salih ne bark ka marre nji goditje ne koke ,prej Carit te Gamorit dhe kjo i ka deformu trunin prandaj krriqi salih ka mesu me hec ne kamn ne moshen 6 -vjece sepse truni vogel ka ken i damtuem e humbte shpesh ekujlibrat . ____Pra due me deftue se kush ka ken nj'aj qi e ka ba politikan knji ket Hajvan Vicicdoli asht me ja kaj si thojn ne vlora .me ja ki c'i permban

                                          2. B
                                           Besnik

                                           Ti dil e mbush sheshe e bej cfare te duash! Une voten time nuk ta jap kurre! E, si une qindra mijera te tjere! Dhe ne e dijme vendin se ku e ke! Po edhe ne sheshe me te pa nuk na plas! Te fala

                                           1. I
                                            Irroshi

                                            Mos e fut popullin " opozitar" në burg o trim i viçidolit për familjen tënde.

                                            1. G
                                             Genti

                                             Qelbësira në opozitë, qelbësira në pushtet, qelbësira ata që mbështetin qelbësirat dhe trutharë ata që hanë sapuni për djathë dhe i votojnë.

                                             1. I
                                              Idrizi

                                              Ben zhurme sic ben gjithmone,Sali Berisha.... Askush nuk i ndalon protesten,ka bere proteste edhe kur dihej se digjte cdo gje,kur hidhte bomba Molotov e kapsolla... Por kur ka ngjarje te tilla,si ky Samiti i 6 Dhjetorit,kur vine Tirane udheheqesit me te larte,pothuaj te gjithe shteteve te Europes,Policia vendos kufizime te rrepta te levizjes,jo vetem per protestuesit por dhe per qytetaret e zakonshem.... Sipas meje ne kete rast kontrolloje kufirin,levizjen nderqytetese,vezhgon e kontrollit dhe persona te skeduar prej saj si turbullues te paguar.. Keto i di me mire se vete policija dhe Saliu,por hedh vetem shashka,per te mbledhur ca hora dhe militante te cmendur...

                                              1. P
                                               Pickaxhiu

                                               Policia i ka dhene leje te sheshi "Sheqere"ne Qafgop

                                               1. S
                                                Sali Legeni

                                                hahaha!

                                               2. U
                                                U S A emigranti

                                                Pse cuditeni o njerez kafsha Salush nongrada , qe me daljen e tij e ka prezantuar veten si armik i ketij populli , ndota ka ardhur koha ( qenit kur i vje ngordhja vete e ben shurren ne dere te xhamise ) ti dale fjala te ndjerit Namik Hoti Policia ne krye te detyres

                                                1. e
                                                 edi ; saleh ,ka me ta shkerdhy bathn o Pleh

                                                 dil saleh dil e pellit rrugve te tirons se po troket ora o pederast plak .te paska vu serbi kobuen kokes o bij bushtre ,te erdhi fundi ,do arrestohesh ,do te sekuestrohet gjithcka ke ne Shqiperi dhe jashte saj ne bankat e botes ,qe Ne i dijme shume mire ,madje edhe nen cfar Emrash i ke Depozituar gjithcka eshte Dokumentuar ne cast kur jan kryer transaksionet bankare . Do te japin nji shifer se sa Miljona fshen ne Banken e Athines o pedearsti Shpelles ? - I ke marre jeten disa shqiptareve qysh me 91 o kerme O Tiran Primitive Shpelle , qe s'njeh lIgj e Drejtesi ,me cilen te Drejte vrave me 91-ne shkoder ,ne 97 - 98 ne Gerdec ,Kosta Trebicekn ne 21 janare , Sokol Olldashin etj etj duke i len familjet pa prinder e nenat pa femije o Kasfhe Primitive se te mbeshtesin pas bythe Bota Antishqiptare ? Me cilen te Drejte o Kriminel i peshtire pellet sot gjasme per kte popull e per demokraci qe ti putane e ke marr Peng ? Do varesh si sadami ne shesh

                                                 1. s
                                                  sokratz

                                                  Hallall, i kane dhene pergjigjen qe duan mbi 90% e shqiptareve! Ketu vijne personalitetet me te larta te Evropes, per te na nderuar, ndersa ky do te na felliqi dhe te krijoje trazira, qe te thone cdeshem qe vajtem ne Shqiperi, qenka vend i pasigurte. Te ndalohen levizjet e kembesoreve dhe makinave ne te gjithe rrugekalimet e nevojshme, qe krijojne siguri absolute per Samitin. Nuk behet nami se nuk levizim nje dite. Sali non graten te mos e lene te dali nga shtepia dhe te mos e mendoje se mund ti afrohet Kryeministrise!

                                                  1. K
                                                   Koli

                                                   Ky Mashtron dhe ne dy te nates,kurvte gjithe flebe.Ma nxirr ate nen te Kushtetutes ku thuhet:Qe njeriu paska te drejte te protestoje pa marre leje:Ku eshte e shkruar ne Kushtetute kjo.Ne gjithe Boten kur behen Tubime merret leje nga Policia,se ku dhe kur do kalojne Protestuesit,kjo eshte ne gjithe Boten.Mos ngaterroni Kushtetuten,se dihet qe ka mbi gjysma e popullit qe nuk e ka lexu nje here Kushtetuten.Arrestojeni Kurven,ky ka vra:Eshte momenti ta hiqni qafe kete Kerrme,perndryshe Shqiperia keshtu do ngelet dhe mbas 100 vitesh.Maloket asnjehere nuk kane njohur Shtetin,ky eshte Prototipi i Malokut Shqiptar(por jo i te mirit),por i atij Maloku qe te vret Naten dhe te qan diten.

                                                   1. D
                                                    Do dal ne proteste

                                                    O njerez!! Iu ka errur syte budalliku o ndjekes fanatik idealesh leshi… ose nuk shihni nga syte se jeni ‘high’, ose nuk doni te shihni se keshtu kaloni kw e droges te fshehur ne mutrat tuaj!!! Nuk ka qeveri me hajdute dhe me vrastare se kjo rilindje! Nga e keqja do mbeshtes Berishen se eshte i vetmi qe ben opozite. Do dal ne shesh dhe jo aty ku me thote policia e Rdvin droges por perball kryemutit qe ka zene zyrat e vjedh me kembe e dore dhe me gjithe karat e pidhat e qeverise

                                                    1. J
                                                     Jahua

                                                     Dil ne protest o plak por mos harro qesen e shurres dhe bebelinot.Qe te jesh mrena futi edhe nje te lame bythes

                                                     1. D
                                                      Dakord

                                                      Shko thithe me kar drogen qe te servir Edramdroga

                                                    2. Çekiçi

                                                     VETEM KRIMINELET NUK PYSIN PER POLICINË E SHTETIT TE VET SALA ÇDO DITË PO E DESHMON QE KA QENË DHE ËSHTË KRIMINEL

                                                     1. A
                                                      Anila

                                                      Ju lutemi popullit opozitar te mos ndjeki ke kriminel, hajdut, ndyresire , plak i peshtire dhe te na lejoj ne te gjitheve te gezojme kete ngjarje te vertete historike . Nuk eshte per socialistet apo demokratet eshte per te gjithe popullin . Ky i semure psiqik eshte bere i cmendur jo per ju demokrate jo per popullin vetem per non graden vetem per veten e vet . Ne e meritojme te jemi krenar njehere ne 100 vjet maybe . Le ta bej protesten atje ku e kane miratuar Nxin dhe sterron i nxirri koke e kembe , zemer katrani we vetem menxyra i ka bere ketoj vendi dhe akoma vazhdon si nje bishe e plagosur . Turp o faqefi .

                                                      1. A
                                                       Autoktonus

                                                       O bastard. Na more rinine. Kelysh i bllokut. Spiun i felliqur antishqiptar

                                                       1. A
                                                        Autoktonus

                                                        Kelysh i bllokut. Na e shkuat dem rinine. Mallkuar ajo vagine qe te ka shkerdhyer.

                                                        1. F
                                                         Fabricia Llapshin

                                                         Biometr..i..ka po dil o dil sikur po vjen Victor Emanuël! . Po vien Manu me të tërë , edhe ti të ishe do bëje njësoj rregull e disiplinë , nuk po të pushton gërmadhën . Të ishtë kohë e mirë e bënin mblodhmën në ajër të pastër . Unë do doja , nga inati tënd , inaçor , të mblidhen në Kyev por me gjithë zyra e të bonet qejfi sa një trangull serre 19 inç e Zyraja të argaliset . Lëre Lelka , pas murri do shtynte nga bajoneta do e zintë gjermonën , një Lamdha e eksituar Mobile , për mos shkruar gërmën kapa kapitale . Sirikja e ka po e ka më të vockël këtë shkronjë , jo si ne llaptinjët .

                                                         1. V
                                                          Vorribomsat

                                                          KUR I VJEN NGORDHJA QENIT, SHKON E SHURRON NE DERE TE ...... Kjo eshte dhe per Berishen dhe Meten, sepse ustallaret e Sherbimeve Sekrete te 27 Shteteve te BE qe kane mbrritur dhe po vazhdojne te mbrrijne ne Tirane dhe rreth e rrotull saj, do tja qine Nonen kujtedo qe do tentoj te dali ne rruget kryesore te Kryeqytetit ate dite me date 6/Dhjetore. Dhe kjo dite do jete fundi pa shpetim i Sali Berishes dhe Ilir Meta/j dhe kujtedo tjeter Lideri qe e maban veten per Opozitar, por qe nxit Proteste dhe dhune ne qender te Tiranes. Mos harroni o trushpelare te Sali Berishes dhe Ilir Meta/j se, KUR I VJEN NGORDHJA QENIT, SHKON E SHURRON NE DERE TE ......

                                                          1. F
                                                           Foltoristi

                                                           Njeriu qe e ka perdhosur qe ne embrion demokracine aqe te enderuar nga shqiptaret vazhdon me nje Kafsheri te pa pare te ndjelle anarshi. Ne nje menyre te pacipe vazhdon te mos respektoje rregullat me elementare te marredhenieve me shtetin.Keto kohe po shfaq ne menyre histerike lajthitjen e tmershme psiqike duke genjyer,shpifur e duke nxire cdo gje ne kete vend.Nuk guxojme te ndezim televizorin sepse nga mengjezi deri ne darke ka pushtuar te gjitha ekranet dhe shikojme e degjojme kete shemtim, qe na ngjalle vetem NEVERI. Zot ! Na shpeto nga kjo qenie.

                                                           1. Z
                                                            Zjarri gjashte.

                                                            Futeni ne kafaz kete kafshe ! Eshte kafshe e rrezikshme. Do i haj te gjithe budallenjte e PD-se. O zot mbetem pa budallenje

                                                            1. K
                                                             Kuçioti

                                                             Ska me 2 prill sali,po bere protest dhe ndo nje incident,si ne 2 prill,e ke lskun mbi koke,do te plasin brenda lum madhi ti,do vdesesh ne burg si Shefqet Peci,por ai vdiq si burre ,sic vdesin trimat dhe herronjte e Shwipes,ne moshen 80 vjecare,ose dhe me shum,nuk pranoi te hante buken e burgut te sali qenit,por hyri ne grev urie,ky do vdesi si zvarranik,po u vra njeri,ose po u degj qofte dhe nje kerpudhe. Shpresojme we per te miren e Shqiperis dhe shqiptareve,saliu te terhiqet sic u terhoq nga tvsh e nga institucionet ne 1998..Shpresa vdes e fundit.

                                                             1. K
                                                              Koli

                                                              Or to Do dal ne proteste.Po dil mor Debil,qe shkruan me kaq urretje per te mesipermit.Une (Koli),nuk them mos dil,por dilni ne ate vend qe do jua japi Policia e Shtetit.Ne te gjithe Boten ne keto Evenimente te medha,qe per Shqiperine eshte e para e ketij lloji per 110 vite shtet i panvarur, bllokohen te gjitha rruget,More i dashur,apo e Dashur,sepse nuk te le Sigurimi i Macronit ose I Kancelarit dhe te tjereve Udheheqes,qe ti ti afrohesh.Kaq te trashe jeni or ju te Sali Kerrmes:Nje Komunist i eger i kohes se bllokut,nje Furnizues me Karburant per Milloshevicin(kundra Natos),nje Vrases Gjakeftohte i Gerdecit dhe 11 Janarit,nje Kriminel i 97,ku beri qe Veriu ti bie Jugut,pra Lufte Civile:Dhe ti thua une do dal tek Kryeministria se keshtu dua:Ju Shkerdhatat e Sali Kerrmes beni keshtu,sepse Saliu nuk beri shtet,beri vetem Anarshi per interes te Greko -Serbit,ju nuk njihni shtet,sepse ne Shqipni nuk ka shtet.Po te jesh ne vend tjeter dhe te besh keshtu si thua ti,Shkopin e policise ne Bythe do ta kishe gjithe Naten.Fare Idiotesh,nuk kuptoni qe Politikanet shkojne dhe vine,por Shqiperia duhet te heci para,dhe ky Eveniment eshte Shenje Rrespekti per Shqiperine.

                                                              1. A
                                                               ALABBARDURRES

                                                               Lëreni Berishën të bëjë çfarë të dojë! Liderët e BE-së do të shohin nga dritaret e kryeministrit sa është numri i njerëzve që e ndjekin Berishën dhe do t'i bashkohen atij! Udhëheqësit e BE-së panë shumë protesta në vendet e tyre. Por kjo është një protestë e keqe: pak njerëz do të jenë pranë Berishës. Ai do të jetë i turpshëm dhe do të shpëtojë në momentet e para. Lëreni të qetë të lutem!

                                                               1. L
                                                                Lani

                                                                Shpresoj te patriotizmi i simpatizante ve te PD-së. Ta bojkotojnë protestën. Mos te behen pis ate dite me njollen e Berishës.

                                                                1. .
                                                                 .

                                                                 Bajga e vicidolit anti shtetari primitiv me flamuret e BE dhe USA do te protestoj po kundra ardhjes se tyre ne shqiperi.shtiret si kur e ka me ramen por faktikisht e ka urrejtjen me BE dhe Sh B A.Ky kullysh komunisti si del shpirti pa e perfunduar detyren qe i eshte ngarkuar nga kremlini.ky pleh plak mallkon e turperon mikpritjen Shqiptare.

                                                                 1. M
                                                                  Malok Vucidoli

                                                                  Maloket nuk jane mesuar me rregulla dhe ligje se vijne nga shpellat

                                                                  1. K
                                                                   Kargarraveshi

                                                                   Unë do qi Mozën dhe Anilën ditën e protestes kurse Ty Sali ecë perpara.

                                                                   1. A
                                                                    Arturi

                                                                    Sali kerma, nuk te lejohet te besh protesta ne bulevard per ceshtje sigurie, o maskarai Sheqeres. Nuk te ndalon askush te gerthasesh e bertasesh se Shqiperia eshte vend demokratik ku dhe plehrat kane zerin e tyre, jo si ne kohen tende te qoftlargut. Bertit e ulerit mor legen sa te duash. Nuk po e kupton o debil qe ruset ose serbet mund te fusin njerzit e tyre ne turme dhe te shkaktojne ndonje incident te rende aty me lideret e Evropes, por ki parasysh se po ndodhi dicka per loqesh do te te varin.

                                                                    1. D
                                                                     Delja e zeze e Cepanit

                                                                     Ti duhet te besh nje turne neper bote e tu mesosh budallenjeve te botes se si behen protestat, sidomos atyre te Trampit.

                                                                     1. b
                                                                      bariu nga londra.

                                                                      I ndjeri Namik Hoti ka thene nje fjale te mencur qe maloku po hipi ne kal vetem plumbi e zbret.Sali lere rehat popullin shqiptar se nuk te ka asnje borxh.Pekundrazi ti i ke shume borxhe qe kur erdhe ne tirane nga fshati e deri tani qe kerkon prape pushtet.Ik e ri ne shtepi e shijo ato qe ke vjedhur meqe nuk ka akoma bura te ti marin.Ty te takon vetem nje robe e bardhe me menge te gjata qe ti e di fort mire kush e mban dhe si e mban.

                                                                      1. F
                                                                       FATMIRI

                                                                       PROVOJE NJEHER SE DO TE SHIKOSH PIDHIN E SATEME DHE TE ASAJ QE KE NE SHTEPI KRIMINELI QELBUR RRAC BASTARDE

                                                                       1. Y
                                                                        Ylli që ndrit Vicidolin

                                                                        O sali cjapi plak serb ti të ha mun e të lë oa bythë. Ti je vetë një kërcënim me prostatës të zmadhuar. Ty të kanë rënë trutë e të janë përzier me oslcën e kurrizit o vulëhumbur. Nuk kemi cfarl të themi ne ty të oaftl zoti ne libër shtëpi ketë e më keq o komunisti i ndyrë që ke marrë në qafë shumë punonjës të spitalit të guranës kur ke qenë sekretari i partisë së punës. Q E L BA N I K

                                                                        Lini një Përgjigje