Te fundit

01:08

22:40

22:25

22:19

22:16

22:13

22:04

22:12

2023-02-07 12:55:00Politika TEMA

5 Komente

 1. s
  salehu eshte nji Prostitite Histerike - -

  - - qe s'rri dot pa u qir me qent e rrugeve .

  1. 1
   11 Shkurti,Rru-malaja

   Ky kopili i Vicidolit,rakitiku i Cepanit,dhe buca e Brezhdanit,i rrujne bolet Rames dhe socialisteve,keta plehra,cfardo te beje Rama,kurre nuk arrijne te bejne,bemat e ketyre mostrave,prandaj ky popull me keta hale,e ka mbyll kontraten.Sa per protestat,ne kerkese do kisha per ta,te qendrojne ne krye te turmes,dhe te mos jargaviten ferrave,se origjinen nga ferrat e kane

   1. S
    Shaqo

    ...cfare tuhaf i persosur.

    1. o
     o popull dele

     Ky plak i neveritshem qe spo ju shkulet deleve shqiptare, ka gjetur rugen e kercenimit me protesta per ti shpetuar "mos o Zot" ndonje ndeshkimi, qe po ri ne gjum ktu e 30 vjet e spo del nje Avni Rustem ti shpetoj delet nga ky ujk i paftyr ! Mos i besoni perallave tip Spak qe skan koqe te meren me kte perbindesh Turp i madh per nje Komb ,qe akoma levizin ne "trupin" e tij kto kerma te politikes e vazhdojn te gezojn trofet e fituara Ky mur politikanesh te degjeneruar, me nje tuf mercenaresh te pabes e anti shqiptar esht diga e madhe e fatkeqesis kombetare ,qe largon shqiptaret nga nje Atdhe qe nuk i do e as e duan Ky degjenerim i papar ne krye te politikes shqiptare ,zor se ndryshon kte rjedh hajnie e korupsioni ..........

     1. E
      Edkari

      Nqs nuk do kete provokime nga ana Rames protesta do jete e qete. si rregull protestuesit duhet te futen ne kryeministri e ta kapin Ramen prej zverku e zvarre perjashta.

      Lini një Përgjigje

      12:13 Politika 6 komente

      12:11 Politika 37 komente

      11:16 Politika 45 komente

      10:54 Politika 2 komente

      10:36 Politika 20 komente

      10:09 Politika 11 komente

      09:19 Politika 12 komente

      09:03 Politika 26 komente

      19:59 Politika 41 komente

      19:46 Politika 6 komente

      Më të lexuarat

      14:31 Politika 62 komente

      11:42 Sport 13 komente

      09:12 Rajoni 5 komente

      18:13 Sociale 17 komente

      10:12 Politika 51 komente

      10:25 Politika 23 komente

      Blog Tema

      01:08 Blog

      18:56 Blog 1 koment

      18:37 Blog 8 komente