Flamur Noka tenton t'i vërë flakën Kuvendit

4 Dhjetor 2023, 10:21Politika TEMA
Flamur Noka tenton t'i vërë flakën Kuvendit

Flamur Noka tentoi t'i vendosë zjarrin karrigeve në mes të sallës së Kuvendit.

Kjo, pas përjashtimit nga Kuvendi për aktet e dhunës.

Pavarësisht kësaj, ai nuk u largua nga salla, por ndezi zjarr dhe tentoi të digjte Kuvendin.

Noka u ndalua nga punonjësit e Gardës.

1 Komente

  1. H
    Humoristi

    O re ksragjoze!Edhe Bardha ju a futi!?Per ku jeni nisur me revulucionet komuniste!?

    Lini një Përgjigje