FOTO LAJM/ Ilir Meta i shpreh dashurinë Çim Pekës: Më ke munguar

1 Gusht 2022, 20:49Politika TEMA

FOTO LAJM/ Ilir Meta i shpreh dashurinë Çim Pekës: Më ke

Ilir Meta ka postuar një foto me gazetarin e tij të preferuar Çim Peka, me të cilin ha dreka e darka, por dhe bëjnë pushimet bashkë.

“Kur takohesh me një garues që të ka munguar”, shkruan Meta.

11 Komente

 1. S
  Spiuni I.M

  Si e ka pseudonimin i Qimi Pekes na trego pak pasi spiuni e njehe e spiunit I.M .Meta po nongrata si e ka pasur preudonimin ? Tritan Shehu ? Spiune asgje nuk te shpeton

  1. p
   plazhisti

   E çi ka bo Amerika ketij veni,ndryshe kishin me qen njoni ne malet e Skraparit,tjetri ne malet e Kuksit!Sot jo vetem qi kan zaptu Tironen por edhe plazhin duke e ndotun.

   1. k
    k

    Sa turp te jesh bashkefshatar me keta.

    1. I
     I.M.

     Dy njerez te shemtuar nga jashte e brenda! Zgjedhin njeri tjetrin! Padroni dhe sherbetori!

     1. K
      Ke takuare një njeri si veten tënde

      Kure takohesh me një njeri si veten të duket vetja i mire. A thua që edhe Çimi të ket qëne spiun? Se hajdute dhe i pa ndershem ështe edhe Çimi në fushen e ti një lloje si Like spiun hajduti në politike

      1. t
       taras bulba

       Me duket se ja "mbeshtesin "njeri tjetrit keta ....si bicim sumcpuarish jane ...

       1. b
        beni

        Dha llogari per ate vajzen e shkrete qe e vdiq ky qim legeni?!

        1. A
         Askushi

         CFAR SURRATI PA PIK REZULTATI, CFAR FYTYRE PA PIK YNDYRE ????????????????JA SURRATI QIM ???????? PEKES JA DHE SURRATI I SKRAPARDHIUT TURI MIUT ????????

         1. M
          MOS

          Kush jane ata palaço shqiptare qe u shkojne prapa ketyre kermave qe e qelben ate vend; Duhen peshtytur dhe qelluar me mut ne bulevard.

          1. K
           Kuksiani jabanxhi

           Ky Qimi sapo ka zbritur nga malet e Hasit si njeri i egër , ndërsa spiuni i Çepanit është pak më trendi, se ka kohë që ka zbritur në Tiranë dhe çështë më i ftilluar. Të dy i bashkon non grata sali dhe i shëbejnë me besnikëri atij.

           1. t
            tironsi

            Cimi ska grua si Bes rrocka,ndaj nuk ben keq ti fusesh dhe ketij pedoje ndonje loqe nje here ne muaj se kenaqet mavria

            Lini një Përgjigje