Ilir Meta i fut "frikën" Edi Ramës me "Brisin" dhe Agim Neshon: Nuk ndalem deri sa ta ndëshkoj

1 Gusht 2022, 19:39Politika TEMA

Ilir Meta i fut "frikën" Edi Ramës me "Brisin" dhe

Ilir Meta paralajmëron një stinë të nxehtë denoncimesh. Në një postim në rrjetet sociale, Meta shfaqet krah Brisida Shehajt, e sapoemëruar koordinatore e luftës kundër korrupsionit në Partinë e Lirisë, dhe Agim Neshos.

"Me Brisida Shehaj, Koordinatoren Kombëtare të Luftës kundër Korrupsionit në Partinë e Lirisë, gati për stinën më të nxehtë të denoncimeve.

Edhe pse Qeveria pushon, vjedhjet, grabitjet, falsifikimet nuk pushojnë asnjë sekondë.

Revolucioni Antikorrupsion nuk ndalet deri në rivendosjen e Llogaridhënies dhe NDËSHKIMIT", shkruan ai.

12 Komente

 1. n
  nji fytyre e peshtire qe plmb e ka pak

  esadiste i ndyre qe veshtire se gjen . ka me ja kafshu bolet Rames Spiuni Agjenti Lsi-.s

  1. k
   k

   O fshatar injorant hajdut i korruptuar. Duke devijuar bisedën, nuk fshin dot kërkesën për të dorëzuar gjënë e vjedhur.

  2. S
   Spiuni I.M dhe Gim Gagashi

   Bashpuntore i sigurimit spiuni I.M. Metaj me spiunin tjeter Gim Gagashi djali Gaqo Nesho nipi Hysni Kapo kusheriri paré i Andi Bushati djali spiunit te ritur ne bllok .ne funde te gushtit do t'ju dalin pseudonimet dhe do largoheni perjetsisht nga politika plehra spiune ju erdhi fundi shkoni te Fevziut dhe Sandri klanit mis ju ndihmon

    1. D
     Dhenderri i Hysni Kapos

     —Ku qendron problemi?

     1. M
      Mëno Kërpaçi

      BriQirsja Dhe Gim Bytha (e di mirë Çuni i Tanës këtë punën e të lojturit të bythës), të hanë munë akoma pa dalë. E duan pa cikur të freskët fare. Hani mut e plasni.

      1. Roberto

       Agush Meta po shkon drejt degradimit total.. Ka gjetur nje debil qe nuk e kuptoj se si e therrasin ambasador se me budalla se ai nuk ka dhe Brisiden qe te dy e kane futur ne mes dhe duket sikur do ta shqyejne te dy.

       1. Z
        Zeni

        Ik mor spiun muti!

        1. N
         Nje mergimtar

         Agim Nesho,eshte nje nga me te perkedhelurit e sistemit te kaluar.Edhe te drejten e studimit ne vitin 1971 e morri si bir i nje drejtuesi te PP.Ky dhe disa te tjere u pergatiten per te marre "stafeten" pas ikjes se gardes te luftes qe po plakeshin.Shume nga keta te perkedhelur pas 1990-tes u bene protagonist te permbysjes.Ky dhe shume te tjere jane shushunjat e Shqiperise.

         1. I
          I korruptuari Brizit

          Me Gimin e Gaqos dhe Brisin e shehajve , partia e lesh e lisë , që pa pritur u kthye në parti e lirisë, e ka të garantuar të ardhmen. Ky like floriri edhe pak dhe do shkojë për lesh megjithë parti e kompani. Do katandisen më keq se partia e non gratës . Pastaj drejtimi i partise do ti mbetet Artanit të fugës që ka energji të pa konssumuara dhe do ta çojë partinë në majat më të larta.

          1. L
           Llogo

           Ramo bani gabim ,qe nuk e shkerdheu Brisin sexi dhe ajo po hakmerret tani.

           1. M
            Mona

            Ilir Meta mos o merr me Gaqo Neshon sepse atij I kam rjedhur trut as me miss Brisin po kerko te hetohet dosja tende si spiun mjaft u bere karagjos me luften kunder korupsionit se ska njeri ne bot qe se di qe ti je kryajduti I shqiperisi

            Lini një Përgjigje