FOTO LAJM: Monika Kryemadhi zapton selinë e PD-së për fushatë

29 Mars 2023, 20:29Politika TEMA

FOTO LAJM: Monika Kryemadhi zapton selinë e PD-së për

Nuk mjafton Sali Berisha, por selinë e PD-së tashmë e ka zaptuar edhe Partia e Lirisë.

Këta të fundit kanë nisur fushatën, duke përdorur pikërisht selinë e Partisë Demokratike.

Së fundmi është pikërisht Monika Kryemadhi, e cila ka zhvilluar një takim elektoral në Fier, pikërisht në selinë e PD-së, që me vendim gjykate i përket grupimit të Alibeajt.

Në një sallë gjysëm bosh, Kryemadhi iu ka treguar atyre se si do të fitojnë zgjedhjet.

22 Komente

 1. R
  Raxhkapuri

  Monika po ben qimen ku eke.

  1. D
   Demokrat i 1944, jo i 1990

   Monikës i marrim të keqen ne demokratët, tani PD është shtëpia e saj. Ne të marrim një brisk dhe ti rruajmë piçkën e t'ja bëjmë dritë e pasqyrë. Ndaj le t'i lutemi Zotit që Iliri dhe Monika të tregohen zëmërgjërë dhe t'na lejojë të hyjmë ndonjëherë në seli po t'na marrë malli. Rrofsh sa malet Dok. Prof. Sali Berisha për këtë të mirë që na bëre! T'a paçim për jetë hua!

   1. F
    Fener Zizi

    Shikoni ,se Top-Channel , Kritikoj Moniken ,ne lidhje me Parat Ruse, edhe kjo mund te jete nje Piste per ngjarjen ne TopMedia.

    1. H
     Hajduti i Surrelit

     Po ju te Tema-s pse ju ze meraku per PD-ne mor aman ? Ju merruni me partin e hajdutit, qe i beni rekklame ,

    2. M
     Monika Putanova

     Emrin e ka Partia e Lirise po Berisha Lirine ta mbaje ne shtepi se partine e kam une.

     1. D
      Dardan

      Mesa duket qe kryesia e agjentures serbo-ruse ne Shqiperi ka kaluar nga dora e Saliut te Sheqeres dhe Vuk Karaxhicit ne duart e Ilir Floririt.

     2. ÇEKIÇI

      Monikë hajnesha se paku do ta fitoj te trasht e surles kurva plakë

      1. D
       DD

       Plakë plakë po e ka ndrequr te kovaçi ajo, me gërshërë e çekiç. Apo se dëgjove kur i ths bes kallaballëkut?!

      2. t
       titi

       Rrofte sa malet Pecho Vasili, e ardhmja e opozites te moderuar.

       1. t
        tata luigji

        Kjo kurve e piste qe se shpejti e keni ne burg se bashku me hajdutin like non graten

        1. r
         robi

         Ne Fier e ka ke sigurte fitoren Nafije dybeku i leshitlikes se ka ne krye te kandidateve te keshillit strategen nderplanetare, nderkombetare, kozmike, leshelike me shkolle te mesme , sharebajgen e haremit te Jales Kejdi dhembcakallja qe per tre vjet rresht kakarisi cdo nate tek cim pordha qenefi tv.

         1. T
          Tironsi

          Monika “ Mesimorja” dikur e cunave te rinj te Shallvareve.

          1. J
           Juliano

           Turpi shtë i atyre karagjozëve që i bëjnë fresk një rrospie. Karagjozët e SPAK degraduan deri aty me kët buçe, sa skandali fundit me paratë ruse, e nxorri kaq të korruptuar, dhe kraja e dumani, nuk kanë fakte. Plerat qëndrojnë me mbeturinat, kështu që i shkon për shtat SPAK dhe partia familjes më të korruptuar në historinë politike shqiptare.

           1. k
            komentues i perhershëm i Meros

            Po a eshte e ndaluar me ligj qe dikush te perdor singlen e Partise Demikratike apo jane dy Parti demokratike? A ka prokuror, gjykates ne shqiperi qe te behet drejtesi dhe te zbatojne ligjin apo marrin vetem parà nga taksat, parà nga dobiçi Shelqeres ?! Dhe pastaj perse kercet dyfeku ne Top Channel! Me kete qe ben Sali Berishe Karaxhiçi, do kercase dyfeku si me shtate puset, me sa duket sepse s'ka as polici, as prokurori, as gjykates as shtet.

            1. E
             Eh c'a na ka gjet.

             Shtet plehre e mafioz, PD e vules AliBasha per fushate ka marre 1 milion euro dhe merr seli me qirje, origjinalin e perdor Mona kurva.

             1. T
              Trex

              Si e kan vu foton e Enverit tek cepi, sikur të ketë vdekur, e duhet kujtu.

              1. S
               Shqiptari

               Eshte e sigurte qe ne Fier,Monaliza do fitoje ate te Noc Rrokut.Kjo eshte e sigurte.Sukses,Mona

               1. S
                Sula

                Sinqerisht ndjej keqardhje per demokratet e vertete qe ti detyrosh te zënë hundët dhe të shkojne te votojne per "kasollen" e Ilir Metes ! Turp per drejtuesit !

                1. L
                 Latif Dreqi.

                 Mos na qani hallin ne, "demokrateve" te Salih Bin Al Mollah Berisha, ne qy bojme katruven, bojme ene vegjen.

                 1. L
                  Latif Dreqi.

                  Mos na qani hallin ne, "demokrateve" te Salih Bin Al Mollah Berisha, ne qy bojme katruven, bojme ene vegjen.

                  1. X
                   Xha Braho

                   O KASOLLE, KU NA MBLODHE….

                   1. N
                    Noci

                    Ai sfondi mbrapa a eshte i vjeter se po qe i ri ai nuk i takon as Berishes me e jo me Monikes sepse aty shkelet Kodi zgjedhor.Erdhi dita qe PD avash t'i dorëzohet te majteve dhe keto dy te majta te luftojne per pushtetin .A duhet falenderuar Berisha me kete rast

                    Lini një Përgjigje