FOTOT: Elona, hajde ta bëjmë një selfie për inat të Ilirit

19 Prill 2024, 18:48Politika TEMA
FOTOT: Elona, hajde ta bëjmë një selfie për inat të

Monika Kryemadhi, Elona Guri dhe Endrit Braimllari janë shpallur nga Ilir Meta, si tre tradhtarët kryesorë të partisë.

Dy prej tyre, Kryemadhi dhe Guri, janë shfaqur së bashku sot, në mbledhjen e partisë.

Madje, si për t’i bërë karshillëk Metës, kanë bërë edhe disa foto së bashku.

7 Komente

 1. S
  Silva

  Njëra me bunder se tjetra

  1. r
   robi

   Elona gurikali turikali, drandja e mirdites, dru me pre, ta ben kopilin ta le tek dera, financierja e Nafije dybekut, nuk ka femer me mashtruese ne planet

   1. B
    Beni

    Hajde ta bejne nje here treshe per inat te Spakut !

    1. M
     Maloke dhe koketrashe kudo

     Shemtia qe vret (dhe vjedh flori) Fshati perkarshi me kishe dhe varre rotull ca fshatare, te shpifura fare

     1. Z
      Zagali

      Njera lope tjetra buollice.

      1. G
       Gimi 7%

       Truke te Metes , bejne sikur jan zene …rasini brenda re dy qelbesirat se kane qelbur Shqiperine

       1. K
        Kapterri

        Ne dore te k'tyne ka qene Shqipnia,d.m.th. te baxhellave.

        Lini një Përgjigje