"Paskemi mysafirë" - Pas ndarjes, Meta dhe Kryemadhi shtrëngojnë duart në seli: Unë jam e shtëpisë këtu

19 Prill 2024, 18:35Politika TEMA

"Paskemi mysafirë" - Pas ndarjes, Meta dhe Kryemadhi

Para Komitetit Drejtues të Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi kanë shtrënguar duart.

Mes tyre kohet e fundit ka pasur për përplasje politike, e cila është konfirmuar si nga Meta, ashtu edhe nga Kryemadhi.

Gjithashtu kohët e fundit, raportohet se ata nuk jetojnë më në një shtëpi, pasi siç tha Monika Kryemadhi, janë futur palë të treta, që nuk i kanë ndarë vetëm politikisht.

Në sallën ku zhvillohen punimet e KDK së PL, ishte e pranishme Monika Kryemadhi, e cila mbante të veshur një bluzë me shkrimin: “Here i Am” - "Ja ku jam".

Në momentin kur Ilir Meta u fut në sallë, ai tha “Paskemi mysafirë”.

Ndërsa Monika Kryemadhi u përgjigj duke thënë: "Ne jemi të shtëpisë dhe nuk jemi mysafirë".

25 Komente

 1. M
  Monika tru laraska

  P#çka e dhise Ne mesin e tepsise

  1. E
   ENTSOE

   Ballo me maska , jane deri ne qelize te degjeneruar!!!! Cift kllounesh!!!!

   1. B
    Byrektore Shqupi

    Mizanskena të pshtira çepanake.

    1. U
     U pa puna e LSI

     Thjesht te pacipe! Po femijet akoma nuk i kane marre me shpulla keta qelbanike te lajthitur?

     1. k
      koli

      Kjo este loje ,pa pike dyshimi loje.

      1. p
       perandim

       Une Likja i deshperuar qe me ty Monke jam dashuruar,per inat te Rames dhe Dumanit,eja shkojme ne magazine [ Selia e PL ] Te shijojme dashurine, se[ gjoja ] ndarja jone u zbulua ose eja ose te vi ne krahet e tu,o superdredhuri [meni ] im flori dhe kaluar mangarit...

       1. Roberto

        Po mire vertet mendojne keta se jemi budallenj ne?? Agush Carit i ka ikur mendja dhe mendon se na ka ikur te gjithve?

        1. r
         ramizi

         Te dy monstra..

         1. P
          Politikhanet e meneres

          Ah kto tallin meneren me ne kan 30 e kusur vjet Kur po vjen ajo dite te shporren te gjithe Se na e kan shpif Ishalla i bo zoti nej gjo !

          1. R
           Real

           “ Kjo ishte loja “ Eh cna kujtuat te madhin Ndreke.

           1. A
            Aron

            Tallin bythen. Nqs nuk denohen dhe tu merret pasuria sa te munden, do te tallin bythen keshtu. E ndoqen ate gjyqetarin e Saliut qe i dha vulen sepse nuk e justifikonte dot pasurine, perse nuk ia sekuestruan kur nuk e justifikon dot?

            1. M
             Mateo

             Eshte loje per te rritur popullaritetin, se s'po ua vërshëllente kush. Hajdutë të pacipë.

             1. M
              Masimo

              Po i tregojnë njerzve që ne talkemi me ju. Po mos mërziten se do tallen mirë njerëzit me ta.

              1. p
               pjeter

               Hahaha keta kujtojne se te gjithe jane debila si ata qe u vijne rrotull!! Kot perpeliten keta me keto lloj cirqesh,e kane pas qafe hanxharin,as nuk diskutohet.

               1. T
                Tani

                CIFTI TRANSEKSUAL PO NA LUAJN TEATER DEMOKRACIE

                1. A
                 Allbanezi

                 Cift i peshtire

                 1. l
                  lani

                  te neveritshem

                 2. K
                  Klloun cirku me miliarda

                  Edhe pse po e pret burgu, përgatit bllofin e madh në partiçkën e piçkës

                  1. l
                   lani

                   tallin bythen keto me budallat shqiptare turp

                   1. R
                    Remi

                    Lojë Kalamaishë! Polici i mirë, Polici i keq! Po mendojn se me keto lojra po mendojn që i ikun SPAKut!

                    1. M
                     Muhameti

                     Big brother.

                     1. H
                      Henk

                      Kllounë, palaço, të pacipë, të ndyrë..

                      1. A
                       Arbërori

                       Qenie të pështira..

                       1. S
                        Shallvaret

                        nuk i ha SPAK dhe populli shqiptar lojrat e ketyre dy katunarve

                        1. F
                         Flamuri pa shtizë

                         Çfare loje e ndyre e dy njerezve te ndyre qe ju shkojne mbrapa nje grusht njerez te ndyre..!

                         Lini një Përgjigje