FOTOT: Magjia e operacioneve plastike, si u transformua Monika Kryemadhi për 300 mijë euro

16 Shtator 2022, 09:36Politika TEMA

FOTOT: Magjia e operacioneve plastike, si u transformua Monika Kryemadhi

Monika Kryemadhi është paditur në SPAK, se ka shpenzuar gati 300 mijë euro të përfituara në mënyrë të paligjshme, për të bërë disa operacione plastike.

Operacione të cilat e kanë transformuar plotësisht.

Për të krijuar një ide, mjafton të shikoni fotot e mëposhtme.

32 Komente

 1. z
  zirina

  nga nje cop shpifsire qe ka qene u rregullua dhe kjo por prapeseprape si nje kurv i kane dal operacionet

  1. e
   erisa

   aman ku i gjeti kaq shume lek kjo me bo operacione plastike apo leket e popullit te shkrete

   1. n
    nacionalisti

    me bo me zbrit katunaria ne qytet, kombi eshte ne rrezik

    1. B
     Beni

     E ka patur historikisht shtepine ne qender te Tiranes

     1. n
      nacionalisti

      o ari me zile GEN-IN nga e ka patur historikisht hajdar

      1. B
       Beni

       Ti duhet te jesh komplet ar se tjetri te informon ndersa ti e shan. Ti kaq ke ne dore kaq ben. Po te ishe ne vendin e Monikes dhe Ilirit cfare mund te beje ti?

       1. n
        nacionalisti

        o kari e ka certifikaten e lindjes ne cepan o boleeeee o koqe me zile ju qifte meta rama dhe sala bashke debila nga trute

    2. j
     joni

     300 mij euro i ka te deklaruara botja se dje tha ahahhaha

     1. V
      Vk

      Mu bet si ne 91-in qe i denuan Nexhmien dhe kompani per kafe e sheqer.

      1. D
       Dakord

       Ore vk, kjo nuk ka bere operacione, thjesht fjera te vogla qe i ben cdo femer qe i ka 2 leke, poooor e meriton degjenerimin, e ka hak. Çeshtja shtrohet si jane bere te pasur kur burre e grua kane punuar gjithe jeten ne shtet??? Dmth per cdo tender kane marre 20%!!! Si i kane pastruar parate??? Duhen hetuar te gjithe te perfshiret ne shitblerjet e tyre pa perjashtim.

       1. O
        Opq.

        Me sy të lirë duket që ka rregulluar: hundën, buzët, dhëmbët, mjekrën, mollëzat dhe ka bërë tërheqje lëkure. S'po i hyjmë ndërhyrjeve në klinikat e obezitetit. Për detaje konkrete duhet të merrni informacion tek një kirurg estetik. Njeriu është i lirë të rregullojë ç'të dojë, si të dojë dhe kur ta dëshirojë. Problemi është që kur këto i rregullon me paratë e vjedhura të popullit shqiptar, atëherë një ditë do të përfundosh i arrestuar e do të japësh llogari për transformimin e pasurive publike për operacione plastike dhe estetike për të gjithë familjen. Shoqja Nexhmie duhej dënuar për të tjera gjëra... jo për kafetë që i ka shërbyer në pritje dhe përcjellje politike.

        1. v
         vk

         Kafe e sheqer 300 mij euro.... po mo Vk, kafe sheqer si te Nexhijes jane. Bukur ironia.

        2. A
         Alban

         Sa seksi jane bere te dy , ja vlejne leket e shpenzuara hahahah

         1. L
          Leo

          Ka financuar PL per mireqeninen e kryekarit dhe kryekares se saj

          1. H
           Hasoni

           Ju dhj*** ne zbulimet qe keni bo Po 300 mije € jane pare xhepi për liken ai me vila e pallate kudo ju kerkoni pare kusuri

           1. 1
            19

            Ka ardhe koha e fshatarve dhe malokve tani keq mos tju vi fare .qytetaret jan me kokra se kan ik te gjithe .nga pushtuesit barbaro katnar.

            1. k
             k

             Çkanë heq ato kirurgët estetistë me rregullu ate fytyrë të qelbur të baxhellës së bodrumeve të shallvareve.

             1. Çekiçi

              Monika e ka vendin në burg Hajnesha qe behet e ndershme i akuzon te tjeret per ti mbuluar hajnit e veta

              1. s
               shoku i fakulteteit te agushit, mjafton emri i eme

               Nga brune agush metaj e donte binde qe kur ta qinte ti dukej si dashnorje ema bionde qe kishe ne fakultet, ehh cna kujtove emen o agush se na eksitove karin kur pallonim bashke

               1. T
                Titi

                Mona moj mona tkeqen nona ghaaaaaaa

                1. G
                 Goni

                 Oo mvje gjynah se ju e pak e keni vendin brenda ..u bone seksi per me qen e bukur nburg a hahhaahha

                 1. d
                  dori

                  Monika eshte bere si goc e re , emrin e partise e ndrruan , fytyrat i kane nderruar , ajo do nderroj dhe gjinine dhe do vij ne krye te shtetit

                  1. T
                   Tirona

                   U FELLIQ TIRONA NGA FSHATARET E SHPELLARET PU PU NUK BOHEN NJEREZ KURR INJORANT E FSHATAR E SHPELLAR KA NE TIRON TE VJEN PER TE VJELL TE VISH NE KRYEQYTETIN SHQIPTAR SE ESHT KTHYER NE KRYEFSHATIN E SHQIPERIS .

                   1. G
                    Goni

                    Kushedi cfare klinike ka shkuar normale qe tek me e mira

                    1. F
                     Fari

                     Kjo ka qen e shemtuta e dheut tani ska nje rrudh ne ftyr

                     1. S
                      Shqipëtar!

                      Besoj se mesazhi nuk është ndryshimi fizik, por morali i politikanit të korruptuar, të pangopur

                      1. T
                       Tani

                       Po pr 300 mij euro qe i ka vjedh nga shqipetaret

                       1. T
                        Teli

                        Pyeteni njhere se ku i gjeti 300 mij euro ajo

                        1. k
                         klaus

                         Kryefjala e portaleve tani jane operacionet e monikes turp

                         1. L
                          Luan

                          Jo 300 mije po 300 miljon te hedhi kjo prap e shpifur eshte

                          1. B
                           Bledi

                           I ka ra gjate me mire vinte 1 maske si Halloween 2 mij lek i gjen kudo.Dhe me leket e kursyera kishte rregullu fytyrat e femive qe i ka te shemtut te zoti se jane pjelle kafshesh Nejse gogolat mbeten gogola se eshte ADN e gogolit qe nuk modifikohet dot.

                           Lini një Përgjigje

                           Blog Tema