FOTOT/ Zbulohet si janë futur flakadanët në Parlament: U përdorën parfumet e deputeteve

20 Nëntor 2023, 11:09Politika TEMA

FOTOT/ Zbulohet si janë futur flakadanët në Parlament: U

Sot, mes tymueseve, karrigeve të mbledhura në Foltoren e Kuvendit, PS miratoi projektligjin më të rëndësishëm atë të pr/buxhetit 2024.

Seanca ka zgjatur më pak se 5 minuta për shkak të skenarit të kaosit që deputetët e opozitës edhe kësaj here ishin të vendosur për të mos lejuar zhvillimin normal.

VoxNews ka zbuluar itenerarin që kanë përdorur deputetët e PD, për futjen e flakadanëve në Kuvend.  Burime për VoxNews thanë se edhe pse kontrolli ka qenë i rreptë nga "Garda", deputetët e PD kanë përdorur parfumet e kolegeve të tyre për të futur flakadanët. 

Kjo duket se i ka shpëtuar gardistëve dhe në këtë mënyrë është bërë e mundur futja e flakadanëve brenda parfumeve të markës, "Tom Ford".

23 Komente

 1. R
  Rrugacet e foltore-nevojtore

  Do te thote qe neser munde te futesh tritol ne parlament mund te futesh bomba qenka e lehte . Jeta e deputetit nuk qenka e garantuar me kete lloje garde , drejtuesi dhe zinxhiri duhet te kalojne para drejtesise . Keta qe bejne veprime te tilla duhet te ilegjitimohen per gjithe jeten nga politika . Parlamenti eshte kuvende burrash dhe jo rrugaçesh atje behen ligje dhe kundershtohet por jo me akte rrugaçerie

  1. k
   km

   Teerren ne pergjegjesi penale.Kemi t e bejme me organizime te programuara te tipit fashist.-njesitet paramilitare te veshura me te zeza te te ashtuquajturit korpusi Azem Hajdari-njesitet e armatosura "ne mbrojtjen te votes",qe cuan ne akte terroriste ne Elbasan dhe Diber.-Lende djegese e tymuese ne sallen e parlamentit,veprime te perseritura,te paramenduara.-te njejtet protagoniste"-Gaz Bardhi (elbasani),Flamur Noka (Dibra). Prokuroria duhet te veproje,sepse Ceshtja mund te thellohet Edhe me vrasje Brenda salles se arlamentit. Fashistet Jane hedhur ne veprim.

   1. h
    henri

    Shpellaret e Sali NON GRATES jane turpi i kombit,te jesh sot anti Amerikan eshte tja kalosh Enver Hoxhes.

    1. L
     Liria

     Mos, se here tjeter do i fusin poshte brekeve. Femrat para dhe burrat pas. Salehu fo e rasi ne bythen e zgaflluar.

     1. V
      Vëzhguesi

      Nuk është vështirë të futen flakadanë nga deputetet femra. Mendoj se i kanë pasur në trup dhe pasi kaluan kontrollin i futën në çantë. Ndonjë edhe mund të mos e ketë nxjerrë nga trupi sepse po eksitohej dyfish ha ha ha

      1. G
       GLK

       Rithemelimi i Arte po shkon drejt nxjerrjes jashte ligjit si grupim. Nuk quhet me organizate politike!

       1. a
        adi

        Gard,h leshi komplet jan ma Sali Viqin te gjithe shkarkim i vetmi qe beri shtet ishte i ndjeri rahmetlia

        1. P
         Pickaxhiu

         Gaz Bardha kurves i shkon mendja te parfumet se lyen bythen per qirje aromatike antimut

         1. t
          tymtari nga malet e majekrahit

          Kështu e ka kjo punë, njerëzit mësojnë, marrin shembull. Psh, këto gratë e foltores e mësuan variantin nga deputetet e vetëvendosjes së udhëheqësit të dashur Albin Kurti, që kur ishin në opozitë fusnin te pidhi lloj lloj mjetesh tymuese, shashka, granata, dmth, filloi të bëhej politikë me tymra e zhurmëra nga pidhi. Arsyeja: si VV-ja ashtu edhe PD-ja drejtohen nga dy kara me emrin Albin dhe Salë!

          1. U
           Urrejtesi profesionist

           CFARE TURPI....! perse i tolerojne ? ? ?

           1. D
            Daullxhiu

            Keta jane perfekt per luften ilegale. Ehhh ti kishte shoku tarras keta ilegale ne lufte.

            1. s
             sofi

             Bythlepiresit e SB= maskarenj, qelbaniker ,te pa fytyre, pa turp, pa din e iman, kriminela ,hajdute ,kazan plehrash ,mbeturinat e kombit shqiptar, e tjera , e tjera ,.Keta duhen arrestuar menjehere.Zaten bisha kur eshte duke ngordhur ben perpjekjet e fundit.YYYYYYTTTTTTTTT funderina.

             1. r
              ramizi

              si ka mundesi qe futen ne salle te tilla gjeta?do te thote qe bashkepunojne me njer tjetrin.Turp per kete klase politike

              1. A
               Albania

               Kete vend e ka marre lumi. Nuk ka lider te vendose rendin dhe kontrollin. Opozita jane nje hordhi te marresh qe i vene flaken kuvendit e bejne si i do qejfi. Drogaxhiu qe e drejton vendin, eshte nje frikacak i paafte qe fshihet neper skuta dhe e ka mendjen te ngrifet neper televizione te huaja e te zgerdhihet neper podcaste. E mjera Shqiperi.

               1. T
                Turp

                Cfare jane keto pamje o Zot? Ky nuk eshte shtet. Jemi nje republike bananesh pa lider.

                1. E
                 E

                 Nje pamje qe e perfaqeson shume mire gjendjen e Shqiperise.

                 1. M
                  Mokrari

                  Do e lyjne koken e Gencit me parfume se vaje nuk ka sivjet per tu q...... ne bythe GAZI.

                  1. X
                   Xhuliano

                   Po çar parfumi mund ti heqë apo ti maskojë erën malokut noka, apo fshatarit spaho, apo pederastit bardhi, këta vetëm sodë kaustike mund të përdorin për eren që i karakterizon. Shikoni malokët e vonuar të bërit tirons, lyejnë flokët me xhel, ku më përpara ja lëpinte flokët viçi, mbajnë një shami të palosur tek xhepi xhaketes, dhe thonl që janë tironsa. Shtet, ku je shtet, te digjet e të bëhet shkrumb e hi çdo kush para ligjit o shtet, or frikacakë të SPAK, o ju lesha, që kërkoni rritje rrogash se kapni hajdutët e xhepave, ose ndonjë që hap një dritare në shtëpinë e tijë. Yttt qelbësira prokurorë e gjyqëtare. Mut ata që djegin mut ju, ql skeni bythë për zbatim të ligjit.

                   1. Z
                    Zbulim pas pilafit!

                    Bravo! Po si arritët t'a zbulonit si u futen flakadanet? Dhe e bete zbulimin në kohën e duhur! Ju lumtë! Kësaj i them qeveri unë....

                    1. E
                     Engjelli

                     Po nuk aty noj ndonjë ti mbyllë derën nga jshtë, dhe të digjen brënda si miu, dhe ne shpëtojmë nga këto përbindësha njerëzor.

                     1. d
                      deda

                      sbesoj se i kanë fshehur ke parfumet!.por në vende të tjera, si për shembull vrimat e poshtme

                      1. D
                       Dibrani

                       Albana thithlopa,kurve rrugace.Turp!

                       1. a
                        albina deda

                        me siguri jane prostituta qe jepen me qira, familje nuk dhet te kane, duhet te jene te ardhura nga shtepia e femije ose jane cupelinat e monikes e ilirit qe organionin orgji sexi ne jal 15 dite te sezonit turistik. mund te jene te shkolles vokshi-metalia

                        Lini një Përgjigje