Humbi Shkodrën, Bardh Spahia shfajësohet: Demokratët na votuan, por humbëm prej krimit të organizuar e të mbështetur nga Rama

23 Maj 2023, 12:00Politika TEMA

Humbi Shkodrën, Bardh Spahia shfajësohet: Demokratët na votuan,

Kandidati humbës në zgjedhjet për bashkinë e Shkodrës, Bardh Spahia deklaroi sot se demokratët nuk i braktisën dhe votat e tyre janë aty.

Në një prononcim për mediat para nisjes së mbledhjes në selinë blu, Spahia tha se për humbjen është fajtor kryeministri Edi Rama. 

“Do bëjmë një analizë tani. Krimi i organizuar dhe i mbështetur e i orientuar nga Edi Rama, kryeministër i Shqipërisë.

Votat e anëtarësisë aty janë. Ka rritje dhe përfshirje të institucioneve të shtetit me të gjitha forcave.

Po t’i lexoni shifrat, votat e demokratëve janë aty”, tha Spahia.

 

 

22 Komente

 1. T
  Taraboshi

  Si ka mundesi te humbase ku ka punuar dite Nate per Shkodren as gjumi nuk e ka zene nga punet e shumta

  1. D
   Dardan

   Ky birbo e tregoi me ne fund fytyren e tij prej sherbetori te kreut te agjentures serbo-ruse ne Shqiperi, perbindeshit te Vicidolit, kryekriminelit dhe kryehajdutit Saleh Vukmanovich Karaxhich.

   1. T
    Tarasi

    O bardhok.....ç'jane keto broçkulla qe keputni mor aman.....sado nivel i ulet te jete votuesi si mund t'ju votoje ju me te till mentalitet...jeni bere te gjithe karbon i nongrates...turp!!!

    1. B
     Bardha

     Ke tani ashte i teri gomar se ashte rrite,po kush te voton ty ne Shkoder more idiot

     1. D
      Demokrati orëve të para

      Aman mos merrni asgjë seriozisht nga të klonuarit e Sali Mutit. Këta të gjithë janë të pjerdhur nga trutë e kokës. Sali Halja si mut që është vetë, u ka mbushur kokën me mut këtyre haleve.

      1. S
       Shkodrani

       Pjerdh Bardh, pjerdh!!! Nuk ka vote pa kushte dhe vota nuk ka kene ndonjihere per ty dhe kriminelat qe kapen PD qysh ne 1991-in. Ju keni vjedh vota sa jeni shky tesh 30 vjet. Ju keni ba rrealitet voten e emigrantave duke i ba me votu cdo here. Jam i bindun qe keni votu per mu gjithmone. Jo per gja, por e keni dite qe s'mundem me ardhe n"Shqipni dhe ju si miq t'mir m'keni ba nder e votu per vedi!!!! N'dashte zoti jeni ma n'fund tere per skens politike Shqiptare!!

       1. t
        titi

        hahahaha o zot i madh

        1. t
         tosi

         sjan te gjithe demokrat o bardh

         1. K
          Kenge e vjeter shume ......

          Kenge e vjeter démodé u vodhen zgjedhjet u blene zgjedhjet nuk njohim zgjedhjet ehhh njehere ok me ne cdo zgjedhe nje rrefrene tregone qe ju nuk njihni bazen e demokracise rrespekto vullnetin e shumices

          1. D
           Demokrati vjetër

           Nuk flitet veresie duke lëshuar tollumbace në ajër si Saliu o Spahi , flitet me dokumenta e fakte . Ti ke qenë kryebashkiaku i Shkodrës dhe si i tillë duhet të mbash përgjegjësi të plotë për humbjen . Në fund të votimit delkarove fitoren dhe tani na thua që i vodhën . Pse nuk i ruajte , policinë bashkiake e kishe , punonjësit e bashkisë po , militantë me shumicë po , çfarë deshe ti , të vinte Saliu me Qimin e Hasit të të ruanin votat ? Nejse , ti je në linjë me non gratën , për vjedhjen e votës . Edhe ai ai me gjithë Liken , në darkë deklaruan fitoren dhe në mëngjes u a vodhën . Pushoni ca ditë dhe pastaj faktoni vjedhjen e madhe që u është bërë . Kini parasysh që fakti është brenda dhe vështirë që të dalë jashtë . Me këto mend dhe situatë që keni në partinë tuaj edhe në 2030 në opozitë keni për të mbetur .

           1. L
            Lea

            Ju te PD-se nuk meritoni asnje vend

            1. H
             Hera

             I shkreti akoma ka goje e flet

             1. E
              Era

              si gjithmone pas cdo zgjedhjeje ato kane ankesat e tyre

              1. K
               Klea

               Ishte e sigurt qe ju do humbnit ne bashkine e Shkodres

               1. A
                Arber

                E humbet shkodren se skeni bere asnje gje gjithe keto vite prandaj

                1. F
                 Fredi

                 Shkodren e keni humb per mendt e kokes dhe prej mashtrimeve jo prej Rames

                 1. k
                  klodjan

                  duhet me te votu populli jo demokratet o loqe

                  1. D
                   Dritan

                   Ju jeni nje turp populli u lodh me ju nongrada turo turp

                   1. A
                    Aleksander

                    Nongradat nuk i don njeri populli eshte lodhur me mashtrimet e juja

                    1. L
                     LATIF

                     PO IK ORE CA MERRENI AKOMA ME NjE TUFE DESHTAKESH SIC jANE ATA NON GRADA

                     1. M
                      Mondi

                      Ske ci ben gomarit e i bir samarit o Bardh Spahia

                      1. B
                       Besmir

                       Po qytetaret e shkodres ishin lodhur nga ju o plehra qe vetem keni perfituar nga ne

                       Lini një Përgjigje