Çim Peka kërcënon Ramën: Ke prekur mitin Berisha, tani nuk të mbron dot askush pasi të merret vendimi. S’ke ku fshihesh

7 Dhjetor 2022, 17:33Politika TEMA

Çim Peka kërcënon Ramën: Ke prekur mitin Berisha, tani nuk

Çim Peka ka kërcënyar kryeministrin Edi Rama, të cilin e bën përgjegjës për rrahjen e Berishës.

Sipas tij, tani Ramën se mbron dot askush nga reagimi i Berishës.

“Pasi nuk sajoi dot një tropojan kundërshtar të Sali Berishës (që ka me shumicë) për të “zh’burrëruar” të paprekshmin, u drejtua tek ”Zona e Parë Operative” ku ka nga ata që para nderit dhe zakonit, kanë partinë.

“I paprekshmi” qenka i prekshëm.

Ky ishte mesazhi që Rama dje kishte nevojë, ishte fiks dita kur ai do e arrinte qëllimin me shpresën se lajmi do sfumohej nga samiti. Dhe mesazhi jepej.

Mesazh për kë?

a- Mesazh për bandat që Sali Berisha u përmend emrin. Dje u tha atyre:

“Keni lejen time, po e prek unë i pari, tani radha juaj”.

b-Mesazh për të vetët që po e shantazhojnë me nxjerrje skandalesh.

c-Mesazh për ndërkombëtarët që “cubi” jam unë e jo Berisha. Deri këtu nuk i kishte keq llogaritë.

Ku gabove?

Ti nuk e kupton se ata që i kanë qëndruar Sali Berishës pas edhe kur u vranë Azem Hajdarin në oborr të shtëpisë së tyre, nuk i qëndruan Berishës nga pas për interesa. Bandat gjithmonë rrinë pas qeverisë. Këtej nga është Berisha, në shumicë më i rëndësishëm është miti se pagesa. Ke prekur mitin, prit reagimin.

Afër mitit, të gjithë e dinë që as Gregu, as Olsi nuk të dhimbsen. Ama vetja të dhimbset shumë. E sigurtë që ti nuk do shkosh në kafen e parlamentit, do rrish me roje në sallë, do shtosh rojet kudo. Por mos rri i qetë. Rëndësi ka që demokratët të marrin vendimin të të japin mësimin. Të tjerat rregullohen. Nuk ka Çuç e kokë Rrumbullak që të qetëson.

Berisha nuk mund ta bënte aktin i pari, e bëre ti. Faleminderit. Pas shpalljes “non grata”, kjo e djeshmja ishte shërbimi me i madh që i bëtë Sali Berishës. I bashkove njerëzit prapë rreth tij. Ti tregove që ke shumë informacion, që Berisha është pa cuba rreth tij.

Gabove vetëm në diçka. Fuqia e Berishës nuk ka qenë kurrë tek cubat, por tek ajo që ai përfaqëson për njerëzit. Këtu gabove.

Rëndësi ka qe ai ta marrë vendimin që të të japë mësimin. Të tjerat janë të thjeshta.

Historia kur Ahmet Zogu iku dhe ia la Shqipërinë pjellës së Miladinit dhe Dushanit, nuk do të përsëritet më”, shkruan Peka.

124 Komente

 1. k
  k

  Miti i shpellës-Platoni

  1. f
   fatal division

   or ti i qim pyka… a e ke ba pashaportizimin ne tehrane pash din e iman. Sali nevojtorja me sorollop nje fatkeqesi e trojeve shqiptare ! Nje vrima-çelsexhi e krijese e peshtire e Shiqerres dhe e partizanit serb Karaxhic , rritur nga Ram ‘ Brrisha i jashteqitur nga fshati origjines Qerret për vjedhje!

   1. G
    Gjergji

    Sakte kjo: ketij nuk ke cfare ti qish, se ne ate familje vjen era mut gjithandej. Ti shikosh keta te Cimit, si majmune kopshti zoologjik.

   2. u
    uahahaha ,kur kerkon ky neandertaler vemendje !

    boll klithe maje pemes majmun muti ,zbrit qe aty dhe hy m shpell

    1. C
     Ciao

     Rama nuk ka dore fare ne goditjen e Saliut. Goditjen e ke organizuar vete Saliu per te akuzuar Ramen. Edhe ti Qim Peka dhe Saliu yt t'i hani koqen e mutit dhe t'i rruani topet Rames

    2. Q
     Qim Peka

     Lapsus te nderuar komentues, zanorja e pare tek termi "miti", pra "i"-ja, duhet te zevendesohet me zanoren "u", pra jo "miti", po "muti"! Ju falederoj per vemendjen.

     1. P
      Pa interes

      Cim loqja ha ha njeri matuf prej keture njerëzve nuk ecen përpara Shqipëria hajde Cim loqja hajde pu pu pu

      1. V
       Veterani

       Merre me mend se ku është katandisur Saliu që arrin të mbrohet nga i forti i Krumës. Qimi që vetëm atë punë nuk e bën dot , sikur ka marrë forcë e është burrëruar , duke akuzuar dhe kërcënuar Ramën drejt për së drejti . Po kur gjen , mirë bën . Fle prokuroria fle dhe drejtësia , fle shteti në përgjithësi . Mos presin që të të fillojë lufta civile që të ndërhyjnë ? Mirë Sala ka fituar fituar "imunitet" se ka menduar për këtë ditë dhe është bërë i pa prekshëm , po ky lugati i Krumës , ku e gjen këtë kurajo që kërcënon kryeministrin e vendit pa asnjë provë ? Nuk bëhet fjalë për armikun e Salës Edi Ramën , por për kryeministrin e vendit.

      2. e
       ee,

       Mesazh per mitin apo mutin, çimi?!

       1. r
        raul

        O Cim pordha qenefi tv , a e sheh se cfare mut burri je o kryfunderrina e Shqiperise, servil i peshtire i perbindeshit te Vicidolit. A e sheh se 72 njerez te gjykojne si plehre e ketij kombi , ne fakt jane 98% e Shqiptareve qe surratin tend e krahesojne me ate te kreut te ISIS Al Bagdadit aq i zi je nga shpriti o hijene pylli qe rron me ngordhesira. Ti Edi Rames do ti rruash bolet bashke me shpellaret tuaj dhe Edi Rama do s'do ti e ke kryeminister perseri ne 2025 per here te 4te, ti bjeri murit me koke dhe kakaris cdo nate duke shpifur tek qenefi jot televiziv. Juve Gjigandi Edi Rama ju del 7 here ne enderr cdo nate, por Edi Rama rrezohet vetem me vote dhe jo me pordhesta rrugore me naziskine te importuar nga Mamurrasi dhe Vicidoli qe dje nuk benin me shume se 2000 vete. Ju historikisht keni fituar me vote vetem me 22mars 1992 dhe nga ajo kohe keni ardhur ne pushtet duke blere tradhtaret e ketij kombi Xhuvelin dhe Spiunin Agush kokeducja qe bleu 4 mandate te arta me floririn e krrabes ne Fier sipas deklarimit te Dritan Priftit. Por 1992 nuk vjen me se ju jeni me pak se pakice tashme, jeni nje miniopozite e corjentuar ku keni mbledhur gjithe llumin e kombit tashme dhe me hajdutet e leshelise qe populli i urren per vdekje. Me 14 maj ti do pesosh infarkt kur te shohesh Erjon Veliajn kryetar bashkie me 100mije vota plus dhe spiunin e leshelise ne gjendje shoku per humbjen katastrofike qe do pesoje leshilikes qe do shkoje ne te s'emes.Per shpifjet dhe helmin qe nxjerr cdo nate ne ekranin Cim pordha qenefi tv, do te kishte zili dhe dr. Gebelsi i Rajhut te Trete dhe me siguri qe do te merrte keshilltar per propoganden naziste ne zyren e tij.

        1. N
         NASTRADINI

         Ik more qelbes, te qifsha motrat dhe cfare ke ne shtepi. Ke te gjitha tiparet e nje anetari te ISIS-t. Ju jeni thjesht nje bande kriminelesh qe s'e lini Shqiperine dhe shqiptaret te ecin perpara prej 32 vitesh. Ne pillin e motrave tuaja do perfundoni.

        2. T
         Toni

         Qim zbrit nga pema

         1. …..

          Hahaaha shume e bukur

          1. T
           Tani

           Jo vetëm zbrit nga pema, po ti lëri përrallat me mitin e të paprekshmit, se ti heqë ato rojet dhe e shikon si ia fusin mitin nga vrima e bythës atij dhe të birit të tij.

           1. V
            Viçidoli.

            O sa trim i çartun ky Qim Peka. Vallahi asht një rrotë magjari, ngjanë plotësisht me një shpellak. Bile zor të ketë një të ngjashëm. Ruhuni prej tij se nuk ta ban të gjatë. Bile të Han dhe....???! ..

           2. S
            Shikoni videon e gazetes Tema te kuptoni te vertet

            Shikoni videon e nxjerre nga gazeta Tema te kuptoni qe agresori eshte percjelle deri nje meter larg Berishes nga badigardi i tij. Ja video ketu: Policia duhet te marri menjehere ne hetim kete video te shfaqur nga gazeta Tema qe tregon se gjoja agresori u shoqerua per dore nga badigardet e Berishes per ta goditur ate. Duket qarte qe kjo ishte e organizuar nga kryedjalli dora vete Sali Pashe Toptani. Ja ku eshte video: https://www.gazetatema.net/politika/video-te-gjithe-me-syte-nga-berisha-por-cfare-beri-ilir-meta-ne-momenti-i367834

           3. P
            Preshi I lushnjes

            hyn ne fuqi kanuni, per nje grusht ne hunde vrasim 200 petrita

            1. P
             Patrioti

             Shpellar,pjell e keqe,ckujton se je, vec se nje jashtshqitje e shoqeris shqiptare!!

             1. N
              Nul Moka

              O Qim Peka, po tu dhimb koka, mos bëj të tilla deklarata. Se nuk të gjen as qeni me erë pastaj....

              1. S
               Sumqim Peka

               Do t'i rush atë rrot kari Ramës or bythqimi Çim Peka,provoje se i pari që do i shkerdhehet familja do jesh ti,pastaj me rradhë ato të tjerët ato trimat që thu ti. Jeni raca më e poshtër e Shqipnisë

               1. B
                Bardha

                Idiot funksional,kafsha intelektuale si i zbritur nga pemet

                1. b
                 ben

                 Bardha-te permendesh fjalen "intelektual" kur flet per Cim hajvanin eshte gabim i madh. Cimi dhe te there bythelepires te Berishes jane "intelektuale" po qe se ne te tjeret jemi nga Marsi. Nga ana tjeter kane mbi 9 vjet qe kercenojne Ramen se do e terheqin zvarre e te tjera si keto, por per hir te se vertetes, deri me sot i kane ngrene mutin. Keta jane turpi i malesise, pasi e kane vertetuar me vepra se jane trima mbas ndonje ferre, prandaj nuk mund as ti quash burra.

                2. P
                 Prostituta Kombetare Sali

                 i Qimi i Pekajve Flamur Noka Motrat Vokshi Edi Paloka Tritan Shehu Çiljeta Dinjitet, dinjitet dhe Vetem Dinjitet!

                 1. B
                  Bredhi

                  O Qim o hale.Po ju jeni gomere Ju s'kini as bese as fe.Kur ke ardhe per hère te pare ne Tirane o Qim.

                  1. r
                   ramizi

                   Po ik o mjeker cap, legen, ti te han ate te Noc Rrokut.Bashke me non graten.

                   1. E
                    Edi ; u surrat KarQeni rruges , po ju pres !

                    Vetem nji gjo duhet me dite , Nuk pranoj asnji t'ma morri Te Gjatin ne Goje , pa lare Gojen e tij disaJave perpara se te vij ktu ne KM dheeeeee me nji Certifikate Mjerku qe nuk jke Infeksione Seskuale ne Goje, .Natyrishte jo ne Zyre . Ne Kabinet , ku Ju do paraqiteni gjasme si Pastrues i WC-se . Dhe pa kriju konfuzion . Me radhe ,qe sicili ta shijoj Te Gjatin i pashqetsu . Letra Higjenike me fshij turinjte dhe leshrat e surratit do keni me Bollek . Pra mirse te vini O Mazllum Haleshe

                    1. k
                     kuriozi

                     O zot sa eksperienca te bukura paske kaluar ne jete moj kurve serbe.Familjarisht i ke apo vetem ato te qirat ne wc

                     1. a
                      ai qe i dha nji darke Motres se kuriozit !

                      kuriozi, hah ha ha , nuk eshte hera e pare , qe mereplikon bytha jote Mua ! E kuptoj kurjozitetin e tipave si ty . Dhe ti je pak tipHisterik si ky Majmuni mbi Pem. Padyshim qe edhe ky bir bushtre SurratKaeQeni mundet te jet si saliu , noj produkt i shkerdhimeve serbe , qe siedhe dim Fasllici i shkerdhente Familjarishte .Nuk eshte aspak cudi,sepse ju njiheni te gjithe per kurverite familjare .Un personalishte kam lejuar vetem nji her t'ma merrte ne goje nji Femer mjaft seksi dhe mjaft Kurioze, t'ma merrte ne goje ! S'e di ngjashmeria me ty , me duket mjaft e afert por edhe , Kuriozitetin qe keni ndaj Cari ,dmth t'ma merrni ne goje , dhe mbi te gjitha ,ne WC ! Uahahahahahhaa Natyrishte e kuptoj se ju maloket WC -ja sot ne qytetet apratamente ju duket dicka Lluksoze ,kur kujtoni stallat ku jeni lindur e rritur dhe e beni me qejf ne WC.Shkurt ,motra jote ,ma mori ne goje ne nji WC Restoranti ,nuk duronte dot me te shkonim ne Hotel .

                     2. A
                      Artani

                      Ore legen, ne goje te gjatiin e mori ai miti yt.

                     3. K
                      Ktij Kerme Maloku i do shkerdhy turinjte

                      Kujdes se mos ta shkerdhejn faren e gjendesh ne fund te noj kanali Prostitute Kazani

                      1. O
                       O sa kom qesh

                       ha ha ha qim peka na ke bo me cesh. carin do i rruni edit dhe cdo shqiptari. ti vazhdo ha leket e zenit se ky shyqyr qe ekziston per nje bole si ti qe do ishe duke vjel ullinj ne greqi.

                       1. A
                        Agustin

                        Or Peka,familje Komunistash te keqij,se ka pasur dhe te mire.Nuk ka Idiot te mendoje qe e ka bere Edi,Pse?Saliu eshte Non Grata nga Amerika dhe GB,pra Karte e djegur,atehere cfare Interesi ka Rama qe nje figure te djegur ta ngreje lart.2)Edi Rames i kane thyer Hunden ,Kockat e Fytyres Kelyshet e Saliut,pse nuk mori hak me para por tani qe Saliu eshte drejt ngordhjes.3)PD eshte e ndare ne disa grupe,kur te behen zgjedhjet merr vetem disa perqind,pra Parti e mbaruar,ku eshte Interesi Edit te uli veten e tij si figure me nje njeri gati pa part4)Sa nuk eshte ndare puna e gjyqit,Kryetar PD eshte i porositur Alibeaj,ne hije eshte akoma Basha.Per cfare Kryetari Opozites Berisha thoni ju?Prit gjyqin first.Pastaj e fundit:Ti Moterqire Peka,ku e mbylle Historine e vajzes sa vdekur ne Makine me ty,sot e 9 vjet para.Munt te hapet prap Kriminel,ta mbylli Saliu atehere,por prit se munt te hapet prap.

                        1. D
                         Dr

                         Për gjuhë te urejtjes. Kërcnim Burg

                         1. L
                          Leksi

                          Flet dhe morri nga bytha e Berishës..

                          1. r
                           robi

                           Shume shpejt do kete dhe nje konference shtypi nga Sonila silicon becetti tek Cim pordha qenefi tv.

                           1. T
                            Tata luigji

                            Ta qifsha ate qe te ka nxjerre koken, merre fisin tend dhe te berishes rrahur dhe rruani bolet EDI RAMES mor fisqir

                            1. N
                             Nga Hasi

                             O po ti mender të ha mutin, ik ore kërmë që vjen erë tre km largë. NDYRËSIRË

                             1. P
                              Poseidon

                              PO RAMA VERTET QE SESHTE NGA VERIU KRAHINE KU VRASIN NJERI TJETRIN POR JO SE JANE TRIMA.........................SALEHU JUAJ E KA PROVUAR ME RAMEN JO VETEM ME GRUSHTE POR EDHE ME PLUMBA DHE AI KA TREGUAR SE VERTET ESHTE TRIM.................NDERSA SALEHU ESHTE KOKRRA E KRIMINELIT QE VRET PAS SHPINE ME DOREN E GRUPEVE TERRORRISTE PO NGA VERIU............TE PAKTEN AZEMIN E VRAU THUAJSE VETE.......... KJO DUKET PO TE SHIKOSH NJE PRONONCIM KU THOTE SE UNE E NDIQJA FALANGEN QE VINTE NGA TROPPJA DHE ASKUSH NUK E NDALONTE NEPER POSTBLLOQE PRA AI E DINTE QE PO VININ DHE I THA AZEM GOMARIT ""DIL SHIKO NJEHERE CBEHET POSHTE"..............SADO QE JU TA FSHIHNI SALEHU TASHME NJIHET SI KRIMINELI ME I MADH SI SPIUN I RUSO SERBEVE DHE GREKEVE.

                              1. P
                               Poseidon

                               PO RAMA VERTET QE SESHTE NGA VERIU KRAHINE KU VRASIN NJERI TJETRIN POR JO SE JANE TRIMA.........................SALEHU JUAJ E KA PROVUAR ME RAMEN JO VETEM ME GRUSHTE POR EDHE ME PLUMBA DHE AI KA TREGUAR SE VERTET ESHTE TRIM.................NDERSA SALEHU ESHTE KOKRRA E KRIMINELIT QE VRET PAS SHPINE ME DOREN E GRUPEVE TERRORRISTE PO NGA VERIU............TE PAKTEN AZEMIN E VRAU THUAJSE VETE.......... KJO DUKET PO TE SHIKOSH NJE PRONONCIM KU THOTE SE UNE E NDIQJA FALANGEN QE VINTE NGA TROPPJA DHE ASKUSH NUK E NDALONTE NEPER POSTBLLOQE PRA AI E DINTE QE PO VININ DHE I THA AZEM GOMARIT ""DIL SHIKO NJEHERE CBEHET POSHTE"..............SADO QE JU TA FSHIHNI SALEHU TASHME NJIHET SI KRIMINELI ME I MADH SI SPIUN I RUSO SERBEVE DHE GREKEVE.

                               1. S
                                ShkelXeni bythqir e vrases me mami nongrata

                                Saliu ska pare gje akoma. Haklajt jane te rritur tashme dhe me zi presin diten ti dhurojne baci Salihit nje buuqete lule

                                1. A
                                 Andi

                                 Ky eshte shume i shemtuar nga pamja, dhe i zi sterre nga shpirti.

                                 1. U
                                  Une

                                  Sos qena ke vjedhur po tani ke vene dhe cim bythen te na caj trapin me leke te vjefhurahap edhe televizion!!!

                                 2. N
                                  Niku

                                  Komiteti per Lirine e Shqiperise ka marre vendim qe te vritet bimbashi i Gjirokastres. Vendimi do hyje ne fuqi nga viti tjeter me kismet.

                                  1. D
                                   Dhite e Saliut dhe te Cimit presin te zotin.

                                   U ulen malet dhe u ngriten halet.Cim pleshti ose ky miush gjirizi i ka lene dhite vetem dhe kujton se eshte gazetar. Bajges Sali kjo kategori i shkon per shtat per nga origjina,apo edukata baritore Vicidolase.Beni mire mos te nxirrni njerez te tille ne gazete Shqiperia eshte vend I vogel por ka edhe njerez te mire djathtas apo majtas.Pastrimi nga fekalet sidomos kopeja e Saliut eshte e domosdoshme.

                                   1. Q
                                    Qytetari

                                    Ju ore kafshë doni nje Enver Hoxha tjeter!

                                    1. S
                                     Sali hajduti

                                     Kryekomunisti Sali pasoj Enverin duke bere reforme agrare. Edhe ky eliminoj njerez por jo aq sa Enveri dhe kiste vesin e keq te hajdutit familiarisât.E imagjinon dot nje bir bariu nga pi.. semes pa prona te gdhihet miliarder me rroga Shqiperie.

                                     1. b
                                      ben

                                      Per nje gje nuk mundet ta akuzosh Enverin; qe edhe pse ishte ne krye te vendit per me shume se 50 vjet, nuk vodhi si Salihi me mikun e tij Like spijunin

                                    2. K
                                     Kapterri kadri

                                     Skllav e shkuar skllavit. Skllav i mitit. Burre i dobēt ,morali zero.

                                     1. M
                                      Mos mos iqimi pekes mos e beje se ti te rruan...

                                      Pordhe maloku pordhe katundari pordhe me rigone haaaa kush ka frike nga nje nongrata apo nga ty o iqimi Peka .jo Rama po askush nuk e rruan nga nje nongrata . Mblidhuni te oda e cajit merni nje cifteli dhe merjani kenges per Sali karrin qe bie rruges....sa turpe qe shpellaret kane zbritur ne Tirane

                                      1. K
                                       Kapterri kadri

                                       Skllav e shkuar skllavit. Skllav i mitit. Burre i dobēt ,morali zero.

                                       1. S
                                        SUN QI MA

                                        O Qim Peka "! do ti hani Mune Rames.Po ti je vrases ,njelloj si Sali Kerma .Po leh si Zagar po nuk te degjon njeri.Keni Marre KUM ke BOVA.Nuk Luni ma si tu doje Qejfi.

                                        1. R
                                         Rrac e poshter paskeni qen !.Kush dhe ku merren ve

                                         O te shkerdhefsha motren e ca ke mer sumqim.Ku dhe kush i merr vendimet,mer besthyma e intrigant !?.Ti duhesh rras mrena.Do ti rrush koqet Rames,e me pas do thoni qe nuk kercenova.Ska me bythqima qe jeni,e pranej duheni zhduk si rrace e poshter,qe e qelpsinoset ate Shqipni.Jeni msu me vra noten,e me qa diten,pranej ti duhesh rras mrena per kercenim,e atje te kapesh sapunin me gjith Lelen.Yt te shkerdhefsha Robt e cke me lug e pjata,kurve njeri.

                                         1. x
                                          xhelali

                                          Me saleh mutin edhe surratin tat kush e duron Ramen edhe 10 vjet kryeminister

                                          1. A
                                           Aldo

                                           Çfare niveli haaaaa debile komplet kam lexuar dikur nje koment te bukur : Ai ka ikur nga katundi po nuk ka ikur katundi prej tij....ehhh ti je nje cope katundar qe te rruane sqetullat . Ti nuk sherben as per ti pastruar wc nje qytetari se je mesuar te dhjesesh ne funde te arres po mjere Tirana .

                                           1. N
                                            Noci

                                            Keti njerëz flasin njëlloj siç ka folur Enveri.Ne kemi organe gjyqësore mizerabël se duhen thirur per te provuar akuzat per lexo qofshin .Ke kane lene pa akuzuar Keta ne çdo rast pa u thare boja gjejnë kriminelin dhe i japin denimin se mendja e tyre eshte veç kanuni .Demokracinë e pranojnë veç ne leter.

                                            1. s
                                             sokoli

                                             Derr maloku e kemi pare se sa trima jeni.

                                             1. D
                                              Dibrani

                                              Je i qire mor Qim.

                                              1. Y
                                               Ylli

                                               O kokra e idiotit ke qene dhe do ngelesh.

                                               1. A
                                                Anonim

                                                Qimi qimi qimi kur ta gjeni ne byth tja vini ik o qimi ik se do te vras zoti dhe ty per vajzen qe vrave 9 vjet a 10 vjet para ????????????????

                                                1. H
                                                 Himarioti.

                                                 O Çim Pordha, dru me pre, o Çim Pordha. Janë mbledhur të gjithë shpellarët veriorë rreth qenefit të kryekriminelit të kombit tonë, Sali Shpellar Berisha. Rracë e ndyrë, u shofshi të gjithë!

                                                 1. G
                                                  Gus

                                                  Wow,wow.wow prapambetje mendore e njerzore.

                                                  1. S
                                                   Shkullaku

                                                   Arrestoheni kete shemtire se ka vrare nje njeri. Lidheni qënin dhe çoheni ne Malin e Jezerces

                                                   1. L
                                                    Luan

                                                    Ik ore rrot k…i se mund te ikesh perlesh vet..ruaj veten,lere beron se se gjen gje

                                                    1. x
                                                     xhina

                                                     Turp, gjoja per nje gazetar te beje presion Kryeministrin, e kush nje pleh nje legen.

                                                     1. R
                                                      RRUMBULLAKU

                                                      KËRCËNIM I HAPUR! ARRESTOJENI!!! KA VRARE DHE NJE VAJZE! ARRESTOJENI!!!

                                                      1. L
                                                       Lennard

                                                       O Qim Koqja -Nuk e prek Rama MUTIN BERISHA se merr ere te keqe.

                                                       1. A
                                                        Amorenë

                                                        Vardisu mo4 çapaçul , ngelm tuj ju ni , tu i'u ndigju me u lut përdit e përnatë ngjunj fatalitetit , e ju përdit me ato fat'e'farëza të mykura shkel e mbill zi . Miolla micash nxitës morti . Morrth epiderme . Fatalë hamish të prapambetur . Turpi i nderit të Gegut trim . Jo . Sa i vogjël . Zymta . Ju e kini gjetkë marrazin , dhe e dini aq mirë sa ini komplet cull si ju ka ba nan'Krena . E kan korrit nanën q'kaherë , e , eh i mjeri geg .Qitjani me kry n'hi , hyini brirsh . Qitjani . Qitjani si kah moti . Meriani hisën tuj . Zhvatës t'hirit , turpi ju marrtë me ëndë vidhimës .

                                                        1. Çekiçi

                                                         O Çim Peka o faqezi o birë qeni o birë kurve kend e kerrcnon ti o idiot Ty duhet më ti qi krejt familjen edhe femijt në djep more zagar i serbit Ti më Salen dhe familjet tuaja jeni më origjinë te poshter serrbo sllave

                                                         1. M
                                                          Marin

                                                          Ti dhe soji jot nuk keni as burreri as trimeri as gje pe gjeje. Ti dhe ai soji yt qe permend te hani mutin . Ti te rruan topet nga memgjezi deri ne darke, kur ben kercenime ti te vjen per te dhjere.

                                                          1. T
                                                           Tironsi

                                                           Pse nuk vepron prokuroria ndaj ketij shurraqi. Keta kercenojne hapur e drejtesia hesht. Njeri thoshte shqiptaret te armatosen, Qim Peka kercenon Gregun e Olsin, ai garipi pazarit te ri thote rrembeni cfurqe e lopata. Ce ka gjetur kete vend me keta shpellare e dordolece.

                                                           1. M
                                                            MATO GRUDA

                                                            Si guxon e kercenon o Kafshe pylli..po ju mostra e dini qe Rama nuk merret me halabake dhe Ju dhe Berisha jeni plehra..Berisha perveç moshes..çdo gje e meriton..Hak pa marre e gjak pa lare Nuk ka..dhe Saliu ka shume borxhe qe do ti laje

                                                            1. M
                                                             MATO GRUDA

                                                             Si guxon e kercenon o Kafshe pylli..po ju mostra e dini qe Rama nuk merret me halabake dhe Ju dhe Berisha jeni plehra..Berisha perveç moshes..çdo gje e meriton..Hak pa marre e gjak pa lare Nuk ka..dhe Saliu ka shume borxhe qe do ti laje

                                                             1. W
                                                              Wisdom

                                                              Turp. Ky eshte militant jo gazetar. Stop the criminals under Berisha flag

                                                              1. T
                                                               Titi

                                                               O qim peka kete ngjarja e ke kurdisur ti e ilir floriri se iliri do behet kyetar I opozites

                                                               1. Roberto

                                                                Te shkerdhefte Kina ty bashke me mitin tend o bajge. Kujt i ben presion ti o pleh i ndyre???? Nje kriminel qe sa vuri kemben ne pushtet degradoi,dogji,shkaterroi persekutoi vrau nje shtet dhe nje popull te tere dhe ti o llum i thua Saliut mit????? Ai nuk ka qene dhe nuk eshte mit o loqe. Ai eshte MUT.

                                                                1. i
                                                                 isis-i

                                                                 isis-i ne shqiperi, terroristi cim kadirov peka duhetarrestuar menjehere. te hyje menjehere ne veprim antiterror. tete komunuikohet menjehere me naton. sali berisha, ilir meta e jozefina kane dale zbuluar si baskpunetore te sigurimit e agjenturave te huajs e te behet kujdes. te ruhet vendi dosjeve. aty synojne meta berisha jozefina e edmond tupja. presidenti menjehere te veproje. e keni pare si eshte hedhur ne sulm i biri bashkepunetorit te sigurimi fahri balli, klevisi. bashkepunetoret e sigurimit meta, berisha e jozefinapo organizohen. asnje nevleftesim

                                                                 1. E
                                                                  Ed Rama

                                                                  O Çim mi rruj pak bolet

                                                                  1. T
                                                                   Tomorr aku!?

                                                                   Eh more Q.m Pyka!?E Ke mbrojtur atë m.tin tënd aq mirë,sa nuk do t'a shkelë më kush ,se do të helmojnë dynjanë!?

                                                                   1. F
                                                                    FATMIRI

                                                                    TI DO TI HASH KARIN RAMES TE SHKERDHEFSHA LLAGAPIN MALOKU QELBUR SHKO PROVOJE SE KE PER TE VAJTUR TE PIDHI SATEME KLYSH KARAPUTANE

                                                                    1. Vjosa

                                                                     KU ESHTE SPAK PSE NUK i therret këta hiena që kercenojne Me kanun e gjak Kryeministrin dhe jo vetem. Për djeni po sot u arrestua 1 person në ITALI SE KERCENOI ME VDEKJE KRYEMINISTREN XHORXHA MELONIN.

                                                                      1. Q
                                                                       Qim Pyka

                                                                       C'fare qeniesh mban ai dhe! Qim Pyka. Hajde merre vesh ti. Kete babunin, Mulin, Mziun, etj etj i ka anashkaluar teoria e evolucionit. Keta jane para majmunore.

                                                                       1. G
                                                                        Genti

                                                                        Do doja shume qe dhe grushti im te ishte aty per ta zhulaq tamam Berishen. Ka shuummme haqe per te lare ai ndyresire. O Qim Keca zbrit prej hajdari ze do te te behet zeri i holle...

                                                                        1. G
                                                                         Gjashte dhjetori

                                                                         Cim petulla salehu zhduku nje fis e nuk gjet belaja me grusht u bo nami prit se esht fillimi per salen ka bo gjynahe do i paguaj per se gjalli ishallah

                                                                         1. S
                                                                          Sulo

                                                                          Ore ca i duket vetja ketij qe punon per Zenin ,ky i pari duhet cuar para drejtesise per gjuhen lufte nxitese dhe kercenuese ndaj kryeministrit te vendit ?

                                                                          1. K
                                                                           Km

                                                                           Ti je gomar e shkuar gomarit ,or i Qim Paku.Berisha eshte vetem mit per mamin tende maloke hasi.Po mitizon nje kriminel qe nuk i numurohen te vraret me urdher te tij.Sic duket te pelqen Edhe Ty krimi.

                                                                           1. J
                                                                            Jugu

                                                                            Vertet nje shkrim per tu pershendetur i ketij Cimit. Cfare ka shkruar qendron 100%. Jane krekosur sufflaqexhinjte me siper dhe kush te ofendoj me shume shkruesin. Por te gjithe e dine qe ju ven nga shtate dhe e dine qe nuk mbaron me kaq. Ky eshte fillimi dhe me mire qe e nisi Rama dhe te tijet, por tani te mendohen mire nese kane bythe te dalin ne publik, apo nese ju duhet te marrin nga syte kembet. Rama e beri detyren per te tijet, tani eshte radha e Sales te marr vendim decisiv se koha nuk pret. Ose nese nuk e ben, le te largohet me turp nga kjo jete, gje qe nuk besoj se ndodhe kurre.

                                                                            1. T
                                                                             Tropojan Jugu

                                                                             shpellari i vucidolit bashke me ty Jugu te hani karin

                                                                            2. I
                                                                             Idrizi

                                                                             Sa i shkolluan ky Qimi i P.ckes... Zogolli ja dorezoj Shqiperine Fashisteve,Musolinit o Qim. Ke nje te drejte,Sali komunisti,me "Foltoristet" e tij,jane ne sherbim te Mugosheve te sotem Millosheviciane,jane zbatuesit e urdherave te Serbise te sotme per percarjen,braktisjen dhe dobesimin e bashkepunimit vellazeri Shqiperi Kosove. Shiko cila zone eshte me braktisur? Eshte zona juaj,Kukes,Has,Tropoje,sepse keni mentalitetin e nje shekulli me pare Nuk arsyetoni,nuk personin,nuk krahasoni dhe nuk kujtoni te keqijat qe i ka bere bajraktari juaj Berisha,te cilin edhe kur ju shkateron e vret I shkoni nga pas,si bajraktareve dikur...

                                                                             1. a
                                                                              american16al

                                                                              Ky “ kaubojsi” do t’a haje topin e mu..t me te madh se te tjeret se bashku me mitin e tij Berisha, avash se po na le pa gjume me keta cicerima…Ha…ha…….

                                                                              1. F
                                                                               Flm

                                                                               Nese ka ndonje lexues qe i punon truri i vet akoma , lexoni me kujdes komentet dhe shikoni çfare niveli kane lexuesit e Temes !

                                                                               1. F
                                                                                Fakovsky

                                                                                A ka mundësi të jeni më të qytetëruar dhe të Mos e shani në shqip. Go and fuck yourself and those who pay you. Mbeturinë ushqimore trupore I themi ne TIRONCAT.

                                                                                1. L
                                                                                 Lepuri I mitingut

                                                                                 O njeres, nuk ka burra ne drejtesi prandaj lehin antishqiptaret kta kriminela, 1-ky I Qimi vrau vajzen e Llesh Koles asnje pergjegjesi penale,2-Sali krimineli ka vrare mbi nje 20.000 njeres, drejtesia asgje fajin e ka drejtesia dhe vetem drejtesia, sa per Edin, Saliu, Qimi e ca qen te tjere do ti hani arin dhe nja 10 vjete. Shume shpejt do ma puthni kryqin me qe jeni me kanun.bqira

                                                                                 1. N
                                                                                  Niko

                                                                                  o shpellar nuk jan gjithe verioret si puna jote dhe e saliut ne komunizem kam punuar ne veri enveri ju bente zap nje qytet vetem me 3 polica dhe rinit si pula prandaj mos u hiqni si trima se nuk jeni vetem llafe keni dhe kur beheni shume trimeroheni si jevgjit.

                                                                                  1. M
                                                                                   Muhameti

                                                                                   Ketij duhet ti vihen hekurat sepse ben propagande dhe nxit konfliktin veri-jug, me tepelenasit mos e kruaj shume.

                                                                                   1. a
                                                                                    asrtiti

                                                                                    edi rama nuk e shkel mi.u.tin berrisha se mban ere goxha te keqe . edhe pa e shkelur ai qelbet ere

                                                                                    1. A
                                                                                     Artioni

                                                                                     O QIM RRI URT SE SI DIHET TE RRAHIN DHE TY E NGELESH PA MJEKER O CJAP JE SI K...R ME ZILE CJAPI , O MALOKAR TI DHE TRAPAKARET E TRAPAJES KINA CJU PERMBAN PRAGU HALE TE SHQIPERIS.

                                                                                     1. S
                                                                                      Sita

                                                                                      Ky njeri vec per gjuhen qe flet duhet te hetojet per kercenim mdaj nje figure te rendesishme politike sic eshte Kryeministri i Shqiperise. Ku eshte shteti , policia ta marre njehere ta hetojne per cfare e kercenon ky Kryeministrin, me c prova flet ky njeri badihava’, apo i ka lloqe per te ngushellu punedhenesin e vet.

                                                                                      1. E
                                                                                       E verteta

                                                                                       Shteti nuk mund te krijohet kur nderkohe miti i primitivizmit ka krijuar nje shtet paralel tribalesh. Nuk mund te vazhdoje me keshtu. Keta te marrosur jetojne dhe marrin fryme vetem permes Sali te marrit, komunistit te fundit te thekur antikomunist te mbetur si relike per fat te keq ne Shqiperi. Njerez qe kane si mentalitet vetem dhunen, hajduterine dhe krimin. Nuk mund te vazhdohet me kaosin si shembelltyre e disa modeleve tribale, mesjetare te cilat pengojne zhvillimin dhe mbajne peng qetesine e popullit duke nxitur kudo dhunen dhe primitivizmin. Probleme ka sa te duash, por kjo duhet te ndahet njehere e pergjithmone nga psiqika e shoqerise. Kjo duhet te mbaroje njehere e mire.

                                                                                       1. 1
                                                                                        19

                                                                                        Shume komente per kte race kurve .

                                                                                        1. q
                                                                                         qytetari

                                                                                         Ky ben hapur nje kercenim, e shkruan te zeze mbi te bardhe dhe nuk e heton askush? Duam te integrohemi me keta talebane? Keta njerez qe nuk kane respekt per veten se per Shtetin ktpohet qe jo.

                                                                                         1. S
                                                                                          Sula

                                                                                          Nje llaf tha Rama: "perimetri i sigurise nuk preket" dhe ju "trimat" u bete sa nje grusht te fundi i gardhit. Ju trimat qe do shkonit para kryeministrise. Gufureni kot o frikacake. Rama nuk ju perfilli fare; europa as mori vesh per protesten tuaj dhe as do tja dije. Pastaj ky kërma Qim Peka eshte qershia mbi torte !

                                                                                          1. K
                                                                                           Kuçioti

                                                                                           Kercenohet hapur kryeministri i shqiperise,dhe kryetar i Partis Socialiste,dhe SPAK,nuk hap hetimet ,dhe ta plasi brenda,nje njeri qe nuk pyet as per ligj e as per maliq Turp i madh,jemi kthyer si ne afganistan,jo miti e jo qimi Jemi ne evrope por mentalitetin e kemi si ne afganistan.Iken zogu nga pushteti,e ja la dushanit thot qimi,dhe e rrezoi "dushanin' pra enverin ne 90 ,e rrezoi pelicilina dhe qimi.O qim peka,komunizmin ne evrop e shqiperi e rrezoi amerika,dhe Enveri kishte vdekur i nderuar i vajtuar nga xha saliu e kompani.tani hani mender m..... sa te doni,qimi dhe pelicilina,Enverit as i ben atentat,as e qelluan me grushta,e as fikse zjarri, SPAK te nderhyj sa nuk eshte vone.

                                                                                           1. L
                                                                                            Leni

                                                                                            Un nuk jam dakort me asnje komentus qe shajne dhe ofendojne Cim Peken Per mua organet ligjzbatuse duhet ta therasin dhe ta procedojne penalisht kete mesjetar Te meret i pandehur ker kercenim me jet ndaj Qytetarit dhe kryministrit te Shqiperis Te tjerat jan pa vler

                                                                                            1. S
                                                                                             Syri

                                                                                             Oooo zote ,ca lexojm e ca degjojme .ngrihet ky qukapiku bashk pronari i xenit edhe ben presion .po besoj keto fjal jan te xenit te ka shkruajtur cimo jepi nje sms atij te gjatit.po mir more qukapik ke turp a ke cip ,ca bastardi je ti ,po ca medja gjobvense je ti ,po ca monstre ,po ca gazetari i vete shpallur je ti .o shkelqim une qe po te shkruaj te njohe mir e me njeh mir .beni emisone per njerzit qe ikin ,dhe nuk e kuptoni qe njerzit iken me keto qe thoni juve ,edhe mitin tregoj ne tropoj se ketu ne tepelen nuk ta njeh kush .qukapik

                                                                                             1. P
                                                                                              Pim qyka

                                                                                              Po ik o pim ceka se na peshtirose jeten .ca kercenon doktori me ato karlleqet e tij po na duhesh e ti simboli i bukuris sidomos ajo oratoria jote .ti vazhdo bej detyren .po ti saliun e ke pronarin e tv .prandaj u iritua ai kur irfanit i priahen hotelin se ka hall se esht edhe vet pronar tv

                                                                                              1. L
                                                                                               Loni pe Saigoni

                                                                                               Zona e Parë Operative është dhe zona e Tafil Buzit, Zenel Gjonlekes, Rrapo Hekalit, Dervish Aliut, Trembedhjete Bilbilenjve e plot të tjereve...

                                                                                               1. A
                                                                                                Altini

                                                                                                Te hash nje mut o hale Sali mafiozit.

                                                                                                1. M
                                                                                                 Meladini

                                                                                                 Ky shyqyr që paska shami me vete, ti fshijë topet ramës. Qimi, mer dhe liken dhe çunat e pazarit ri, dhe boni pritë ramës kur të kaloi nga lagjia juaj. O fylli berishës, a ke turp o debil, po qeshin dynjaja me ty, je bërë si gaztori oborrit të lalzit.

                                                                                                 1. 2
                                                                                                  2T8

                                                                                                  Jugu atje la nëpërkëmbësh besli . Besën qi thu ti , e lidhin ene t'tradhtisë kjofshin të e të pa tredhun . S'i ranë , u ra s'vedi , Irani po të pranoi je më në jug , pykë më diell që i hyn në punë veç hiçit ta percaktojmë si referencë . Nul . Fazat ekuilibrohe , ti ngatëron si përhera ngjyrat .

                                                                                                  1. S
                                                                                                   Sypeshkaqeni i Gerdecit

                                                                                                   Me shume mendon nje lope se sa kjo bajge e qelbet qe kundermon dhe ndyn ambjentin kudo qe shkon ky maloku analfabet , shpellar primitiv i ritur ne stalla bagetish.

                                                                                                   1. 2
                                                                                                    21 janari

                                                                                                    Mit i pidhit satem o Qim Pyka Salih Berisha eshte nje plere njerzore qe i ka shume borxhe shqiptarve dhe do ti paguaj

                                                                                                    1. D
                                                                                                     DAJ SAMI

                                                                                                     Ore idiot i lindur,me gjithe ata shkerdhatat qe ju shërben ti,ju te rruni kapin,o kara,ju te hani mutin,per keto pune,ai kopili i Vicidolit ka dhene prova,po per shume keni nga ju,kjo do jete prova e fundit.Ketu do jemi,dhe do ju shohim,ju sherdhatave te kombit

                                                                                                     1. a
                                                                                                      alphade

                                                                                                      E verteta : gazetaret e analistet kane shtruar mbi Tavoline me dhjetra variante dhe shumica akuzojne Edi Ramen, i fundit qe nuk e deshitonte kete incident, anfitrio- nin e SAMITIT te 27 burrave te Shteteve te BE-se dhe i pari qe drshironte kete sherr ne mes te Bulevardit te Tiranes ishte Beri- sha, si i kapuri pas fijes se kashtes kur eshte duke u mbutur ! I shndrruar pa push- tet, I diskretituar deri ne gen, duke terhe- qur tere zjarrin e mospetfilljes se nderkom- betareve, derisa edhe percmimi i elites pushtetare kosovare KY DIABOLIK i ligesi- se ne bashkepunim me hsjvanin dru me pre Mul Mushkun pergatiten ne guzhinen e ketij te fundit variantin “babale” por akoma me te sifistikuar qe nese protesta deshtonte dhe nuk do te terhiqte vemen- dje e liderve europiane atehere do te vinin ne veprim planin B ate te goditjes me grusht duke zgjedhur njeriun me vulnera- ber, G.Shehun nga Kukesi , bashkekatun- dar I Mulit qe njohen si injorante ne kulm dhe I perpunuar (wash brain) dhe duke e futur ne loje duke u siguruar se Shehu ku- rre nuk do t’i tradhetonte dhe nen kerce- nim me jeten e futen ne “loje” ! Dihet se maloket kur japin fjalen therin edhe djalin ! Mish per top qe Berisha i perdor te gjithe maloket (Jo malesoret ,trima,bujare) si Ky Shehu ! Konkluzioni : Nuk ka dhjetra variante qe spekullon media por ka vetem nje dhe vetem nje : “Grushti” i organizua ne guzhinen satanike te Mul Nokes me dijenine dhe aprovimin e vete Monstres se Vicidolit ! I vetmi devijim nga keshillat qe i dha Mul - Kakà , G. Shehut qe “GRUSHTI” te mos ishte aq i rende sepse Berisha si Plak I dhjere qe eshte te mos pesoje ndonje traume te rende por Shehu nuk e mati mire forcen e grushtit dhe Saliut i doli pak gjak por edhe gjaku ne faqen e Diabo- likut eshte e dyshimte ! Renja e Berishes ne toke mund te jete sajuar enkas per te bere “make up” -in

                                                                                                      1. Aqifi nga Himara

                                                                                                       Bravo loku e cmende rrjetin me kto parrulla .Se di nga ckafaz i kopshit zologjik dole po mjaft me trimerine fallco te malesise se vete saliu e beri me njerzit e tij vetem te mos merrej MME me samitin por te merreshin me Sali dallkaukun

                                                                                                       1. M
                                                                                                        Malok prej shkuodrre

                                                                                                        Tirana shume e madhe ka vend per njerez te mire po edhe per me pak se te mire te themi te pa shkolluar , por ka vend edhe per injorante qe nuk arrijne me hapin e me te qytetruarve mirpo ne keta qe jane te pa zhvilluar jo sa duhet kane deprtuar edhe kafshe si puna e ketij sojsezit Cim gomar Peka . Kjo lloj specie qe te zbuten do tu duhet qe te pakten vdese Peka dhe dy breza pasardhes te tij dhe prap kam shume frike se nuk zbuten qe te behen qytetare te vertete .

                                                                                                        1. S
                                                                                                         Shqiptari

                                                                                                         Debil klasik idiot provincial! “Rama ka prekur Mutin Komunist sadist!” Or rrace e ndyre komuniste!Berisha eshte nje nga njerezit e ketij vendi qe mbeti si ferre neper kembet tona, bashke me nje armate sigurimsash,nga regjimi komunist,drejtoi,kupto(dogji,shkaterroi,vrau dhe sakatoi kete vend), dhe ju plehrat maloke pasardhes te ish komunisteve e keni kthyer ne Mit,kupto Mut.Pika qe nuk u bie me mutin tuaj -Te akuzosh Ramen se ka futur Gent rrezikun per ta qelluar eshte njelloj sikur nje kurve qe punon ne bordello te akuzoje nje virgjereshe per kurveri.Rama mund te jete qen bir qeni,horr, drogaxhi,hajdut, dhe çdo gje tjetet,por cub,njeri hakmarres dhe i pabese pas shpine nuk eshte. -Qim suma:Eshte Muti juaj qe e sakatoi me leva hekuri Ed Ramen pasi e deshi te vdekur Ok!Idiot

                                                                                                         1. D
                                                                                                          Drejtesia e munguar

                                                                                                          A duhet te merret drejtesia me kete prson ,per kercenim te jetes?Cfar deshmie duhet qe Cim Peka te merret i pandehur?Shteti duhet te veproj mbi ata qe kercenojne!Mos u duhet qe te kryej veprimin qe drejtesia te veproj?Ky shtet ka nevoj per njeres te pergjegjshem ta drejtojne.

                                                                                                          1. S
                                                                                                           Struga

                                                                                                           Çim esapi më! Çka mundë të pres Kombi prej ÇIMIT?

                                                                                                           1. K
                                                                                                            Koqovari

                                                                                                            Pasi i lexoj këto komente iu knaqë shpirti ÇIMIT dhe vendosi të qëndroj në druj. Nuk do të zbres në mes njerëzëve sepse kutura dhe arsimi nuk vlejnë për ÇIM majmunin.

                                                                                                             1. K
                                                                                                              Kkk

                                                                                                              KETA TE PD TA SHPIFIN EDHE MGA PAMJA MOR AMAN . SI LUGETER DUKEN .KE KERCENON TI MORE INJORANT !!!

                                                                                                              1. E
                                                                                                               Eri

                                                                                                               Po ik o pidhrobsh kur ben dhe ti gangsterin, te rruani karin, asgje me shume nuk te beni. Te qifsha te katermbedhjetat e fisit.

                                                                                                               1. H
                                                                                                                Himarjoti

                                                                                                                Per kercenime me anen e tv dhe mjeteve te informacionin ndaj cdo njeriu dhe me shume kunder K/ministrit magistratura dhe prokuroria therrasin nen hetim personin qe ka kercenuar si dhe pronarin e gazetes ose televizionit.Personi qe qelloj Berlusconi me statuj te vogel e denuan 6 muaj por kercenime te tilla nga Qim Peka duhej te alarmonin prokurorin te arrestonte qimin .

                                                                                                                Lini një Përgjigje

                                                                                                                Blog Tema