Portali i Shkëlzenit nxjerr një tjetër pistë: Berishën e goditi shoku i djalit të Mustafa Nanos

7 Dhjetor 2022, 17:24Politika TEMA

Portali i Shkëlzenit nxjerr një tjetër pistë: Berishën

Portali i familjes Berisha e ka shfrenuar fantazinë.

Pas Ramës, Bledi Çuçit dhe Ardi Veliut, tani kanë gjetur një tjetër fajtor për rrahjen e Sali Berishës.

Ai është Mustafa Nano.

Sipas tyre, personi që qëlloi Berishën është shok me djalin e Mustafa Nanos.

“Burime kanë bërë të ditur se Gert Shehu është një militant i Partisë Socialiste të Edi Ramës.

Ai është edhe mik i ngushtë me djemtë e Mustafa Nanos, një gazetar i afërt me Edi Ramën dhe Partinë Socialiste.

Mësohet se ai banon në zonën e rrugës së ‘Elbasanit’”, shkruan portali i familjes Berisha.

Tani pritet të shohim që të shkruajnë se urdhërin për rrahjen e Berishës, e dha vetë Mustafa Nano.

Portali i Shkëlzenit nxjerr një tjetër pistë: Berishën

40 Komente

 1. k
  k

  Grusht i modelit Babale.

  1. L
   Like-Berish-Mona = non grata!

   U ty të kallshin në varr të gjallë o Sal Viçidol Berisha, se boll të zeza ka parë ky popull prej teje!

  2. D
   Drini

   Muciiiiii ruhu se kan dore maloket.

   1. Z
    Zagali

    Maloket me doren e tyre t'i rruajn topet Mustafa Nanos.

   2. ?
    ????

    Po ai likja me cfurqe,sepata e lopata si nuk e mbrojti dot.....Ha Ha Ha Ha Ha albanian politic show....o ç'u kenaqem.....lart e me lart....sa me shume shfaqje te tilla majtas e djathtas, te pakten te na qeshi buza per pak momente pavaresisht se dhuna duhet denuar....kane nje jete te tere duke dhunuar popullin, le t'ju vije edhe atyre radha nganjehere!!!

    1. H
     Hysen

     Nuk ka rëndësi ca ishte e nga është rëndësi ka që ia zhkarraviti fytyrën ashtu siç e meritonte.

     1. D
      Dakord

      Yes. E shkarraviti dhe ja nxiu surratin, ja beri siç ka shpirtin hahahaha. Kushedi sa shqiptare ka çliruar nga stresi dhe ankthi ky Gert Trimi.

     2. L
      La mano de dios

      Pista e Mucit si organizator i atentatit eshte me e mundshmja!

      1. H
       Himarioti

       Boboooo, tani edhe Muçi në hasmëri me shpellarët tropojanë. Kujdes o Muçi, të hanë munë ata.

       1. L
        Loran

        O katunar himare

       2. Çekiçi

        Sales i ranë grusht në turi Xenit duhet qirë Karmina dhe Pidhargita dhe duhet zhdukur nga faqja e dheut kjo familje e felliqt serbe

        1. T
         Tjuhypi

         Edhe ne qoftse nuk e ka inskenuar Mustafa Nano ketë. dhunë etc. te paktë Mustafaj eshtë eksituar dhe masturbuar pa masë per ketë grusht ndaj Dr Berishes. Hahaha o njerzë, Mustafa Nano eshte i semurë per vehti, lereni qenefin te flas is analist i "pamvarur" hahaha

         1. D
          Dani

          Jo, nuk presim te thone urdherin e dha Mustaut Nano, por presim te thone qe reagimi cinik i Nanos eshte i motivuar nga kjo miqesi.

          1. L
           Landi

           Lul koqja po gezohet si femije se fitoi nje viza dhe humbi nje Parti qe se do me as per anetar.Lol,

           1. L
            Luli qe ta nguli

            Luli qe ta nguli... vajzen e nongrates e palloi mire e mire ne Kosovo e kishte dashnore dhe si dashnor i mire i vajzes nongrata e beri kryekare te PD nuk e di nese ja ka ngule dhe Sllobodankes se nongrata ka mbaruar qe nga 1971 kur filloi te mari ilaçe per semundjen mendore si Sociopathe .Ai Luli qe ne tallemi ja ka ngulur nongrates para e mbrapa e tani shkone ne Amerike ndoshta ne FBI dhe denancone krimet e nongrates dhe vete del pa lagur Luli qe ta nguli

           2. D
            Dani

            Ky beri nje dore para "per kunatin" dhe iku nga syte kembet.

            1. L
             Landi

             Kush eshte ky bur(r)i?!

             1. F
              Fadil

              Lulit si flet me as Gazi.Ka ngel vetem me gruan dhe vajzat.

              1. i
               ilir

               Ka filluar te artikulohet shprehja. Nje te futur e nje te nxjerre si lul.

               1. P
                Petrit

                Ky qe kalon kohen duke u qeth e eduke u krehur.

                1. N
                 Nandi

                 O goce rri urte se ta fus lulin.

                 1. N
                  Niveli kazaneve Shqiptare

                  Ky eshte niveli i kazaneve tv ne Shqiperi . Une kam deshmi te sakte dhe e di kush e organizoje atentatin erdhen ufo nga planeti mars per te vrare katundarin Berrisha haaa gjeja me e mire qe une beje eshte qe nuk i shikojet kurre keto kazane tv po kurre ka plote kanale televizive qe mesone dicka te shikoshe kanalet kazane Shqiptare ne menjeze nongrata ne drek nongrata ne darke nongrata nese ke femije e trembe e tmerrove kur shikone fytyren e deformuar te skizofrenit Berrisha

                  1. J
                   Jugu

                   Po ju that qe ishte nga Kukesi o sufllaqexhinj te Meros. Tani e kthyet, dhe thoni shok i djalit Muc Mu.it. Muci thjesht lepin Ramen po nuk ka faj se ke ka shoke djali.

                   1. B
                    Bardhyli nga Kosova

                    U sulmua në mënyrën më brutale kryetari i PD-së, dhe lideri historik i shqiptarëve, Sali Berisha. Ishte kjo protesta e tretë paqësore e thirrur nga PD-ja. Ky kurs paqësor i protestës sikur i pengoi Edi Ramës, i cili pikërisht në Samitin e Tiranës, gjeti një njeri siç thone në PD, për të goditur Berishën. E ka bërë Rama shumë me paramendim këtë akt barbar, që pas kësaj goditje të eskalojë situata për të fajësuar pastaj për gjithçka Berishën, para përfaqësuesve të 27 vendeve të BE-së në Samit. Kjo është pafytyrësia neokomuniste, më e madhe politike në këto 30 vitet e demokracisë liberale në Shqipëri. Për t’i mbuluar të gjitha të zezat e regjimit të tij despotik dhe tiranik, kryeministri i pjesës serbe të Shqipërisë provokoi në Tiranë diçka edhe shumë te keqe. Vendin e shqiponjave e ka vjedhur dhe plaçkitë deri në asht, ka varfëruar dhe i ka larguar shumicën e popullit nga vendi, e tash si ka mbetur gjë tjetër vetëm se të mbrojë pushtetin autokratik me çdo kusht. Kështu është duke e mësuar miku dhe antishqiptari, serbi Aleksandar Vuçiqi, i cili shumë e gëzojë me ardhje në Samit vëllaun e tij, Edi Ramën. Pati shumë reagime të njerëzve të mirë të kësaj bote, lidhur me incidentin e rëndë në protestën e 6 dhjetorit. Reagoi edhe Ambasada amerikane në Tiranë e shumë personalitete të njohura të jetës politike dhe të jetës publike. PD-ja përmes një deklarate për opinion, reagoi ashpër ndaj sulmit të kreut të partisë, z.Berisha, duke gjetur edhe fajtorët e mundshëm. E fajësuan për organizim të sulmit kryeqenin Rama dhe veglën e tij Çuçin. Tash e tutje për çdo eskalim të mundshëm të situatës politike dhe të sigurisë, që nuk do ta dëshironte askush, dihet fajtori - pushteti i kompremetuar i Edi Vuçiq Ramës. (Vafsh në djall populli im shkërdhatë që voton Edin e gjatë. Dhe, për fund: Ngushëllime për ngordhjen e Open (Vuçiq) Balkan. Urime Procesi i Berlinit. Me qetësi, me drejtësi, me dashuri, me buzëqeshje e lumturi i juaji Bardhyli).

                    1. Z
                     ZGJOHUNI FAHRI DHE ELVIS, DR. LESHI PO PRET

                     ORE FAHRIU DHE ÇUNI I FAHRI BALLIUT, ÇFARE THONE PER KET SHPULLE NDAJ SAL SALEH MAVRI TROPOJANIT?! fAHROJA THONE SE ESHTE HELMU ME PA0E TE PA QERUME SDI SA E VERTETE O?! KA MUNDESI SE DO THOSH NONJI KOMENT KURSE I BIRI KLEVIS KARRRIIIII FLET PASI JANEW KONSUMU AI TULLACI SE JA HARROVA EMRIN E SPO ME VJE PER KIJAMET, AH PO MU KUJTU ALFRED LELA KOKERRJEPUNI, QIM PEKJA, BLED KOKA KAKA DHE USHTARET E RRADHES SE PARE BERISHA.

                     1. M
                      Marin

                      O sali o mavri me boje! U bere pet turp tani ne pleqeri !! Po shikoje mire kte punen e grushtit se mos e ke murdatin brenda, ai tipi me syze dielli qe ne fillim po e mbante per krahu ate djalin dhe nuk e ndaloi!!!! ( dhe pastaj po e godiste). Po qe se eshte budigardi jot ta kan me te futur o mavri ,

                      1. Z
                       ZOROOS

                       Sipas informacionit me te fundi grushtusi i Sales eshte vene nga Paloka dhe Likja me skenar çim breka ose peka kete e konfirmon udb dhe gru SIGURIAe informacionit150%

                       1. Z
                        Zina sallaksja gopi

                        99 perqind te shqiptareve ju be zemra mal nga qe u rrah Sala! Ky mut ka 32 vjet qe rreh dhe vret çdo njeri qe nuk mendon si Sala? Ndonese plak po ta marri vesh mire se çdo me thene kurre te zhgaravisin surratin ne mes te sheshit? Hale burre,

                        1. S
                         Shqiptari

                         Grushti i Gentit eshte nje grusht ne emer te të gjithë popullit shqiptar ndaj nje fosileje te rrezikshme komunisto-enveriste qe po e terheq ende zvarre Shqiperinë.Terë tallavaja e ngritur per “goditje politike””cenim i liderit””provokim” per “lufte”,”per destabilizim”jane instrumente per te karikuar horrat e Saliut duke i ndersyer kunder institucioneve dhe rendit kushtetues. Nje here del Rama,pastaj Nano,me vone dalin patronazhistet,pastaj bandat,grupet e droges,Çuçi,Ardi Veliu,Vajmedet Saliu dhe tere stani i horrave tropojane qe “i sigurojne jeten.” -Loje e ndyre 30 vjçare e nje kasapi kokegdhe dhe bandit politik qe kerkon gjak dhe rremuje pasi me vote ka 30 vjet qe nuk vjen dot ne shtet

                         1. G
                          GEZUAR BAFTJAR

                          NJE GRUSHT VERTETE POR SIPAS SPECIALISTEVE DO TE JETE VDEKJE E SHOEJTE PER SALEHUN .................GODITJA KA SHKAKTUAR ISHEMI TE TRURIT ,..........DOKTOR PETRELA NUK KA MARE PERSIPER OPERACION SEPSE SIGIRIA NUK SHKON AS 50 PERQIND.BRENDA MUAJIT ESHTE I VDEKUR ..........FILLIMISHT DO KETE HUMBJE TE EKUILIBRIT DHE TE SENSOREVE DERI NE KOMA .........GJITHSESI 1 MUAJ QE SALEHU KA VENDOSUR TE BEHET HEROI I TANISHEM DHE NE TE SHKUAREN.

                          Lini një Përgjigje