Te fundit

00:44

22:40

22:25

22:10

22:10

22:00

21:50

21:40

2023-01-28 15:09:02Politika TEMA

32 Komente

 1. t
  titi

  po shyqyr qe folen se na cmendet tu permend gjera pa lidhje

  1. R
   Raimond vlonjati

   Hahahahaahaha Ketu kane komentojne budlalenjte ne mbrojtje te hajdutit Rama qe po ju vjedh dhe breket Ca krijesa halabake jeni ju more zvarranike, pa repsekt per veten tuaj , mor muter - Per kete hajdutin Kryeminsiter te Tiranes qrju vjedh juve o njerez pa tru ,po flasin per dite mediat Amerikane , dersa ju ca funderina , zvrranikke, po i mbushni mendjen njeri tejtrit se bajga Rama na qenka engjell Ju nuk jeni njerez , ju jeni nje turp i qenies njerezore -Krijesa te neveriteshme lopcaresh ,

   1. A
    Abazi

    O vlonjat:ke mendime kolosale.Dil ore me emer te vertet dhe hidh kanditaturen per k/bashkie per Tiranen si i pavarur se per ate zot merr 80% te votave dhe mender ja u dhjet mustaqet dhe lali fiqve dhe kerricit te Saliut

    1. T
     Tironci vjeter

     Rajmondi miku Saliut ose Saliu dora vete. Dhe Rama do japi hesap se dhe ai ka vjedhur por Rama nuk eshte kriminel si Sali Vicidoli. I pari qe arrestohet eshe Saliu pastaj shohim e bejme Raimond.

   2. t
    tosi

    tani ta mbyllin gojen per kete ceshtje te flasin per provat e reja te 21 janarit

    1. I
     Irma

     Pse nuk ka asnje reagim nga berisha dhe meta per takimin e tyre me agjentin e FBI

     1. N
      Notknow

      Kot hidhen si morra tvegjel Saliu me Meten kur jan vet protagonist,ska faj gjigandi jon Rama

      1. L
       Liza

       Berisha dhe Meta duhet te dalin ne deklarate dhe te thone arsyet se perse e kane takuar.Heshtja e tyre tregon qe kane dicka per te fshehur

       1. A
        Alket

        Zoti kryeminister vetem sa eshte takuar,po e keni zakon ju ti zmadhoni gjerat kot pa lidhje

        1. G
         Goni

         Si se kan permend njeher vet kto qe i kan taku po vtm i hidhen sulm Edit,ahh more Sali si del i zbuluar gjithmon

         1. t
          tetovari2

          Këtej ka Tetova e thonë një fjalë: "Lopa e jeme asht mashkëll". Kot e ka Sali mortja,çudi si nuk e sheh vehten se është bërë si qenit kur ja lidhin teneqen te bishti

          1. A
           Alessia

           Sipas logjikes tuaj edhe juve kriminela quheni per sa kohe e paskeni takuar.Po boll bet llafe kot,i zmadhoni gjerat kot.

           1. z
            zhurm ne halete mediatike shqipcare

            ja pra , kta jane haleja qe qelb 32 - vet shqiperine . fake politikane qe dijn vetem me vjedh tradhetiu e vra shqiptaret e lepir bolet e anti shqiptareve dhe me kalu kohen me llogje ,nderkohe qe paguhen nga taksapaguesi shqiptare ti sherbej ktij populli . rbt te gjitheve si jeni brenda kazanit . merren me idiotizma sepse ,eshte e qarte - janne te paafte .sjan politikan

            1. p
             petro

             Meta apo Metaj o z. Hitaj ende nuk e keni ndare mendjen as ju gazetaret?

             1. o
              olti

              per ramen boll nxoret genjeshtra kot

              1. l
               loni

               ato te perlyer ne mashtrime kane qene gjithmone

               1. T
                Tani

                Ne qender te çdo pislleku qe behet nga politika shqipetare do jete meta ose njerzit e tije!?

                1. E
                 Eni

                 O Arber dhe ti ke takuar Bin Laden me sa di une....

                 1. R
                  Raimond vlonjati

                  Nuk ka rendesi takimi , rendesi ka bashkepunimi . Dhe Mediat Amerikane e akuzojne per bashkepunim te tij me Ramen, jo me ata qe ka takuar

                  1. s
                   saliu duhet te shpallet terrorist

                   Edhe jul deda tha qe nuk ka rendesia e votave qe mori,por cilsia e tyre.Ku keni dal te zgjuar ju cecenet e saliut

                  2. n
                   nje amerikan ne oborrin e budallenjve

                   kur vjen nje amerikan i cfardo rangu,maskarenjte politikane,gazetare sahanlepires e analiste te tv drogaxhinjve e pisnesmen,rrine ne radhe per ta takuar e te mburren se kane takuar nje agjent te fbi,thurin lajka se sa i zgjuar ishte,se cfare i thane keta si analiste sahanlepirsa.dhe sapo atij i del ndonje afer plas puseta e analistave dhe kush e kush ta mohoj takimin.keta amerikan e bangladeshas gjejne ca leshko ketu qe duan te bejne ndonje lek ose kariere dhe i rjepin.keta te huajt jane si sudja

                   1. V
                    Vranakonti

                    Shpifjet apo baltosjet e Sali Berishes,nuk i beson njeri. Lereni te llapin,lereni te lehin si qen se, keshtu e ka zakon. Ai me keto shpifje mban mendjen te mos i shkas. Keto shpifje i japin atij kurajo te mbi jetoi ne kete opinion te trazuar te tij. Berishes i ka hyre uji nen rrogoz,eshte lagur bytha ku ulet, e shikon por nuk ka ç'te beje. Ai eshte ne ditet me te zeza te jetes se tij dhe dite akoma me te zeza do vijne. Koha e tij ka mbaruar.

                    1. V
                     Vranakonti

                     Shpifjet apo baltosjet e Sali Berishes,nuk i beson njeri. Lereni te llapin,lereni te lehin si qen se, keshtu e ka zakon. Ai me keto shpifje mban mendjen te mos i shkas. Keto shpifje i japin atij kurajo te mbi jetoi ne kete opinion te trazuar te tij. Berishes i ka hyre uji nen rrogoz,eshte lagur bytha ku ulet, e shikon por nuk ka ç'te beje. Ai eshte ne ditet me te zeza te jetes se tij dhe dite akoma me te zeza do vijne. Koha e tij ka mbaruar.

                     1. V
                      Vranakonti

                      Shpifjet apo baltosjet e Sali Berishes,nuk i beson njeri. Lereni te llapin,lereni te lehin si qen se, keshtu e ka zakon. Ai me keto shpifje mban mendjen te mos i shkas. Keto shpifje i japin atij kurajo te mbi jetoi ne kete opinion te trazuar te tij. Berishes i ka hyre uji nen rrogoz,eshte lagur bytha ku ulet, e shikon por nuk ka ç'te beje. Ai eshte ne ditet me te zeza te jetes se tij dhe dite akoma me te zeza do vijne. Koha e tij ka mbaruar.

                      1. V
                       Vranakonti

                       Shpifjet apo baltosjet e Sali Berishes,nuk i beson njeri. Lereni te llapin,lereni te lehin si qen se, keshtu e ka zakon. Ai me keto shpifje mban mendjen te mos i shkas. Keto shpifje i japin atij kurajo te mbi jetoi ne kete opinion te trazuar te tij. Berishes i ka hyre uji nen rrogoz,eshte lagur bytha ku ulet, e shikon por nuk ka ç'te beje. Ai eshte ne ditet me te zeza te jetes se tij dhe dite akoma me te zeza do vijne. Koha e tij ka mbaruar.

                       1. j
                        joel shkodra

                        Sa çudi! FBI qe nuk le gje pa ditur ne çdo cep te botes, nuk e paska ditur se ka takuar edhe njerez te PD apo Meten? Apo hetimeve u kane interesuar vetem takimet me Ramen qe kane shkruar vetem ato ne aktakuze?

                        1. D
                         DINJITETI

                         Po cmereni me keta varfanjake. Te gjithe njesoj jane. S'kane buke per te ngrene. Urgjent te hapin nje numer llogarije per sejcilin dhe ti shohim si do shqyhen dhe kockat do ja hane njeri-tjetrit. I varferi ka dinjitet, por jo ky lloj qe permenda me lart.

                         1. "
                          "BOHOTINA"

                          Salihut mos i flisni ne dore. Lereni si qen rrugesh. Ai e ben cdo gje me keq vete sesa do ia bente kundershtari.

                          1. C
                           Col Rogozhinsi.

                           Po canten me $ dollare qe ja shpuri dashnores dhe fotografia e Rames c’hyne ketu. Apo edhe per kete fajin e ka Likja dhe Berisha. Rames i je varur ……fare.

                           1. Jugori

                            Mendoj se Rama nuk ka pergjegjesi qe ka takuar personin e FBI qe po diskutohet. Ai ka pergjegjesi per punet etij jo te pastera .dhe korrupsioni qe ka bere. Rama eshte lidhur me Oligarkun Rus njeriun e Putinit dhe i ka krijuar lidhje me ekonomine Shqipetare me drejtim korrupsioni dhe ne kundershtim me vendimet e BE dhe US per saksionet e vena si oligark Rus.

                            1. s
                             sapa

                             Si tha Galileo Galileu? e megjithate toka rrotullohet.Qe do te thote:ne shqiperi nuk do behet kurre nje shtet i vertete.Fundja e fundit kush do e beje me nje shumice te korruptuar te kesaj shoqerie?

                             1. P
                              PANXHARI

                              Llafe pazari... vetëm faktet ...spo del ndonjë që ka fakte

                              Lini një Përgjigje

                              14:30 Politika 7 komente

                              13:20 Politika 22 komente

                              12:46 Politika 14 komente

                              11:33 Politika 67 komente

                              11:08 Politika 31 komente

                              10:51 Politika 63 komente

                              10:20 Politika 19 komente

                              09:44 Politika 6 komente

                              09:38 Politika 1 koment

                              09:14 Politika 4 komente

                              Më të lexuarat

                              13:30 Kronika 52 komente

                              09:51 Kronika 14 komente

                              16:35 Ekonomia 23 komente

                              11:13 Kronika 24 komente

                              09:08 Kronika 36 komente

                              10:25 Kronika 25 komente

                              Blog Tema

                              17:12 Blog 38 komente

                              16:20 Blog 4 komente

                              14:03 Blog 8 komente