Mbahuni demokratë, fitorja është afër!

3 Tetor 2022, 11:41Politika TEMA

Mbahuni demokratë, fitorja është afër!

Në Partinë Demokratike, atë zyrtare që përfaqësohet nga Alibeaj, dhe atë jozyrtare që përfaqësohet nga Sali Berisha, prej kohësh ka pllakosur zija.

Tashmë ajo që duket qartë, është fakti se ndarja është aq e thellë, sa nuk ka më asnjë shans bashkimi.

Dhe kjo do të thotë, që s’ka asnjë shans as për të ardhur në pushtet.

Aq më tepër që në PD-në e Sali Berishës ka plasur sherri hapur, pas manipulimeve të fundit për kreun e FRPD-së, ndërsa e njëjta gjë ndodhi edhe për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit Kombëtar.

Ndaj, për t’iu dhënë pak zemër dhe shpresë, ka menduar Çim Peka.

Ai ka postuar një foto nga stadium, si “tirons” i vjetër që është, për t’iu thënë demokratëve se, siç fitoi Tirana me Partizanin, do të fitojnë dhe ata kundër Edi Ramës.

Fitorja është afër!

TemA

37 Komente

 1. m
  mmmmmmUuuuuuuuuuuuuuuuuuu )))))))

  ham - hum ham - huma ham hum . cdo ky qen rrugesh aty ne Stadium !!!!!!!!

  1. M
   Mal Cori

   Pim Qeka, kokecomangja, ...... E tha mire ajo Erjola nga Kuksi................ I kam qef maloket, sepse jane analfabete dhe nuk dine me shkrujt e me lexu....

   1. K
    Kukesi

    Shkruajme trash neve ne faktë

   2. k
    k

    Është absolutisht e pa mundur që një malok mund të bëhet tironc.

    1. T
     Tao

     NJE MALOK ME SA DI UN KA TE DASHUR MOTREN TENDE DHE AJO KA QEF TA THERRASI O MALOK O MALOK, POR KUR AI I FUSTE KARIN , AJO MGA MALOK FILLONTE ME EPSH , FUTE KARIN LOKU, HE LOKU MA RRAS DERI NE FUND , JEPI LOOOKUUUU DMTH JA ZBUSTE MENYREN E MOMUNIKIMIT KUR E SHKERDHENTE TET MOTER NGA MALOK NE LOOOKUUUU

     1. J
      Jam shpellar rrotë kari

      Tao shpella Pse të dogji komenti më sipër apo se foli të vërtetën? Ju shpellarët vetëm atë dini të bëni, aktin seksual, si shtazë shpellash që jeni. Lënda gri që keni brenda kafkës prej majmuni vetëm për 3 gjëra funksionon, pallim shtazëror, ngrënie si bagëtitë dhe të vriteni me njëri tjetrin për një gardh apo për një vijë uji. Punë shpellarësh, vi..

      1. T
       Ttaulanti nga librazhdi nga ku pula han gur

       Mire po pate byth or pith motre Takohemi Dhe e vertetojme kush eshte malok apo qytetar nga ne te dy. Po duhet ta vejme me bast Nese ai qe del me qytetar do ja fusi karin ne goje fshatarit apo malokut. Keshtu qe un qe jam qytear mbi 400 vjecar ibie qe tja fus karin ne goje ty, motres , dhe mamit , dmeh te shkerdhej si famile or bythqir komunist or pabuks patronazisht

   3. t
    tata luigji

    Hajde hasi me puro,dikur pa brek tani me puro,he ne pidh te satem mor cub vrases Ti duhet te hetohesh qe vrave nje goce te re,dhe nga te vine parat e atij telvizioni ku punon

    1. t
     tetovari2

     Ha,ha,haaaa me siguri në dorë mban cigare PURO PREJ LËKURE!

    2. Z
     Zavalli

     Bravo Cimi. Je tipik katundar 24 karat, nga leshi kokes tek leshi I bithes.

     1. V
      Vlonjati.

      Kur ndes dhe katunari puro.

      1. Roberto

       Ka veshur dhe opinga me xhufka hahaaaa.

       1. Roberto

        Ka veshur dhe opinga me xhufka hahaaaa.I jagi i tij Maxhun Peka ka qene ambasador ne kohen e Enverit,ja qene njeri i nderuar jo si Cim bytha.

        1. v
         vk

         e ka nip jo djale

       2. J
        Jari

        Tironsi vjeter,sepse ky eshte i 2002.Shumica jane tironsa mbas 2005.Shifeni ne pamje,sado mundohet te duket modern,duket nje sahat larg qe eshte kokrra e katunarit.

        1. P
         Plak shkerdhatë e pervers.

         Hahahahahahaha, o zagar Hasi, edhe në pamje dukesh që je një shkerdhatë, një katundar malesh, që edhe sot e bën mutin e lulsë nga buka e kallamoqit që ke hëngër tërë jeten tënde. Shikojeni, shikojeni foton e ketij plaku shkerdhatë, që është veshur siç vishen djemt e rinj të moshës 16 - 25 vjeçar. Ky moter-qirë është veshur si një Gavrosh, sigurisht për të terhequr vemendjen e ndonjë adoleshentje Tirane të mbushur me botoks. Shikojeni, shikojeni mirë këtë plakun 60 vjeçar, me këpucë me bishtaleca, me 1 kg katrama hekuri dhe pa çorape apo të pakten mini-çorape, dhe me pantallona hinkë, që për ti veshur i duhet një lugë këpucash. O Hasjan kurva, ti edhe në fund të botës të shkosh, ti (pa dashur) mbetesh një Hasjan trap, që han gjithnjë sapunin per djathë. Pt'hyyyyy, të shkerdhefsha rracen e pedofilit ty e Sali Tradhetar Berishës.

         1. e
          eltoni

          Po mire ty ta ka qi motren edvini, se dukesh qe i deshperuar qe ta qine motren dhe gruan aty ne administrate, Tani duhet ta qi dbe cim.peka qe ta duash , dhe mos e shas me. Se ti e te keqen, po te qike motren gruan apo mamin ti te dashke me shume

          1. J
           Jam shpellar rrotë kari

           Elton shpella Sa shumë ju djeg juve shpellarëve. Të vërtetën po themi, jeni shpellarë, Neanderthalë. Jeni egërsira që udhëhiqeni nga instikte shtazarake. Dythundrakë me pak fjalë..

           1. E
            Edvin i droguar lakuriq qe ju exiton motrat

            Car rendesie eshte nga jam un Un te pyeta a te qihet motra apo gruaja Atje ku te punon ne administrate Tani ty te qihet motra si kafshe , e ti me thua mua shtazarak Ty te qihet motra ne cete , e ti me thu dy thundrake Ty te qihet gruaj si buce , se po qe patromaziste , ate do ta qijne dhe maloket por edhe jevgjit qe mbledhin kanace , se duke gjemu neper rrugica per te spiunuar do ta qijne qen dhe mace Keshtu o buce mos e kruaj shume se ta qij dhe mbesen qe ne djep se famine komuniste j3ni dhe komunistet vete.kar duan

         2. P
          Palloshi

          Ja dhe zogu I gomarit i PD.

          1. O
           O Çim kok djathi, po ku je moj rraspihie.

           Çimkë Pekmezi o katundar, veshja jote si pedofil, kurrë s'të bën ty qytetar, sepse je krejt nji K...ar.

           1. 1
            19

            Pupu ca fytyre ska zdrukth qe e punon .kta mushen tironen tani rini dhe degjoni kta malokt .kta ne kohen e enverit njifeshin vetem per dru me pre .kshu e kam pas dit une te pakten kur kam qen i vogel .

            1. B
             Bardha

             O zot nga nje qen Hasi ne intelektual

             1. P
              Popull

              Klysh e zagar i Sorres. Katunar muti. Jo ashtu, po prej florini ti veshesh rrobat ti e Lela, po muter ngeleni. Ptu, u shofte fara juaj.

              1. H
               Himarioti

               O Çim, hajde dru me pro, o Çim.

               1. X
                Xan Xen pyyykaaaa.

                Bravo çiiiim pyka,,,, "fitorja afër" .. ... emrin e ka .I gjati i të gjatit brënda, të bëftë mirë ty dhe shqypistave të nevojtores hë mo si i thonë folqores ...

                1. P
                 Psikollogu

                 Kurse ju qe komentoni Qimin DUKET QE JENI QYTETARE , biles TIRONCA, edhe niveli i INTELIGJENCES tek ju ja ben muuuu! Si mundet te jene mileti kaq shpirtligesa ! Duket sikur jeni mbledh tek oborri i psikiatrikit edhe VETEM SHANI , kedo qe ju del perpara!

                 1. T
                  Tony

                  Shikoni si duket: si koke dhip!

                  1. H
                   Hari

                   Cimi cimi tralala sec eshkeli dhe se pa.ke shkeli cimi tumin.

                   1. K
                    Ku është problemi këtu?

                    E të mendosh që Çimi rezultonte që merrte vetëm 70000 lek reja rrogë! Si mund të jesh prezantues emisioni dhe merr atë rrogë?! Dhe nga qejfi i madh del i veshur zbathur me puro në dorë! Ça qejfi të veshësh këpucët zbathur, a thua çorrapet ja në shpikur kot! Çimi nuk i vesh për tu dukur në modë, por për tu dukur si pabuks, se puron e ka dhuratë.

                    1. L
                     Lushi

                     Çim. Te kam porosite 100 here, mos harro me vu samarin kur te dalesh rrugve. Dakord? Jemi tionca te vjeter apo jo? Po po po.

                     1. H
                      HYSA

                      Nuk dihet kushe ta ka gdhen at surrat me SQEPAR.Duhet me e ruajt basyretin tat per te trembur femijet GOGOLI.

                      1. ¿?

                       Shume e çuditeshme! Nuk kuptohet. Po pse jane kaq koqe, kaq jashte kohes, kaq qesharek, kaq shkaterronjes keta te ashtuquajtur antare te "PD"

                       1. E
                        Emiljano

                        Tipik sharlatan,po zbriti katunari ne qytet atdheun e mor lumi

                        1. I
                         I Qimi Pekes

                         Po duhet ta mbajme se nongrata bie rruges

                         1. H
                          Hasi

                          Pirdh pirdh se lirohesh o palle qe bie ere cjap…

                          1. B
                           Black Jack

                           Pordhi Pordhi dude , trujt Zoti dhe ty

                           Lini një Përgjigje