Te fundit

01:08

22:40

22:25

22:19

22:16

22:13

22:04

22:12

2023-03-23 20:32:00Politika TEMA

54 Komente

 1. J
  Ja la Dopiogjyshten ne dore Anglezeve !

  Rrofsh .Je Shqiptari me i madhe ne Historin e Demokracise

  1. K
   Kalec Dega

   idjotski.ediramus....... = tha:shqiptaret ne angli vijne nga Greqia,pra jane greke me nje fjale....lol....o zot... = neserdothemi,kupaskeken,oBerishe......!

   1. k
    komentues falas

    Kar-kalec, jeni larg shume ju filozofise se ketij njeriu; jetoni ne sketerren e mosdijes dhe injorances totale!

    1. Z
     Zot fale Kalecin !!!!!!!!!

     KALEC DO SEMURESH NGA URRETJA PER TE MIRE!!!!!

    2. k
     k

     Ky gomari kujton se Po flet me metën, nokën dhe non gratan ? Tregon prapambetjen e theksuar dhe tallen dipllomacitë evropiane.

     1. M
      Mondi

      Kur jep mend per dipllomacine nje shpellar kok kar si ty qe te njeh vetem gopi I sat eme.

     2. G
      Genti

      Para se rusët të pushtojnë Britaninë, Shqipëria do jetë shuar nga faqja e dheut dhe Rama do jetë duke shkatravitur me shkumës në ndonjë nga muret e Londrës.

      1. T
       T

       Do I mbrojme.me.ushtrine tende,dhe.me.policine qe kE... Biles ta pushtojme dhe rusine...me speca e qepe dhe nje gote raki ne dore

       1. R
        Real

        Karas 24 karat. Mundohet ta kaloje vetem me perralla. Nuk je ne ate detyre vetem per tu bere qesharak. Fol more seriozisht se cfare mendon per ti ardhur ne ndihme popullit qe ka marre arratine.

        1. F
         Fevziu artopoland i familjes kriminale Berrisha

         Bravo kryeminister

         1. S
          Shalgjati

          Ku ka “bravo-n” kjo e folur o trap?

         2. d
          drini

          Po ky kari ka vajt te bej Isen ne Londer?! Ne Paris kerkon te hap mode, ne Londer ben Isa Boletinin, italianeve u tregon se jane shqiptare me versace (por me bark plot jo si ne barketharet)....

          1. $
           $antiago-@-Chil€

           Po ik o loqe mëshihu në ndonjë cep se le koqen e namit.... Gjynah i madh që drejtohet Shqipëria nga një hajvan veshgjat.. Ushtar i salehut dhe ilirit ishe dhe ngele gjithë jetën.

           1. Z
            Zot fale Santiagon !!!!!!

            Santiage - drejt vendeve latine !!!!!!!!

            1. Z
             Zaho

             Njeri me psikopat nuk ka pare politika kurre.Niseni me gomone legenin se ai eshte shkaktari qe njerezit po hikin sikur te jete lufte.Nuk ka asnje ndryshim nga Saliu.

             1. O
              Oh sa kom qesh

              E dinim qe kllaun cirku dhe lolo eshte Zelensky, por Rama eshte i papame, bolet rrine dhe degjojne nje kar-agjoz.

               1. I
                Ikir

                Tani e kuptoj e i jap te drejte Vucic qe tallte karin e quante” lider global”.

                1. G
                 Gezuar Hidhnim.

                 Ky "piktor" leshi eshte, tani po cfaq telentin si kar-agjoz.

                 1. s
                  skdjfbv

                  piktor! mesues vizatimi thuaj.

                 2. P
                  Popull

                  ...je i modh....per keto ske te dyte....dhe mire ju a ban...pavarsisht se te urrej....e meriton dhe nja 10 vjet te tjera...

                  1. I
                   Idioti

                   Rigoletto prime minister

                   1. l
                    l

                    Ky flet idiotësira si non grata kur takohet me kançeleritë evropiane, sikur flet me nokën dhe dhe ata injorantët në parlament.Tallin trapin evropianet dhe kuptojne perse shqiperia nuk mund të jetë Evropë.

                    1. a
                     a.a

                     zoti Rama e kuptoj shume mire konteksin ne fjaline tuaj dhe cfare doni tu thoni politikaneve anglez....por anglezet , francezet , gjermanet nuk jane popuj qe lene vendin e tyre nese pushtohet....

                     1. P
                      Pukjani

                      Turp per Britanine e Madhe qe udhehiqet nga kjo fycka e neveritshme braverman, kombi nxorri ne drite Tony Blair, Churchill dhe Karten e te Drejtave te Njeriut eshte ne dore te nje femre te paafte qe pasqyron antivlerat me te spikatura ne nje shoqeri

                      1. S
                       Sapa

                       Shaka bajate.Sidomos kur dihet se serbi erdhi u fut deri ne fshatrat e veriut gjate luftes ne kosove .

                       1. Z
                        Zot na ruj sapen !

                        sapa ! mire je !?

                        1. s
                         sapa

                         E kam fjalen per mbrojtjen qe do ju beje Rama me forcat e tija moderne ushtarake. Pyet se te tregojne se deri ku u futen forcat serbe ne shqiperi ne luften ne kosove?kur nuk di mos ju fut muhabetit kot!

                       2. J
                        Jemi na nga grekia..

                        Hahahahaha ,aq mire u a ben .....per politiken e jashtme eshte njesh , ndersa brenda ....jemi shume komplikuar si popull , duke filluar nga Rama vete...

                        1. A
                         Alfred

                         Mero, trego o njeri minimumin e respektit per veten!!! C'eshte kjo qe shkruan, "humor I zi"?... A eshte ky njeri kryeministri I Shqiperise, apo ka shkuar ne Londer te beje audicion per te konkuruar per palaco?.... ....Pasi "ua perplasi ne fitire" si shoku Enver ne Moske,ne fillim BE-se e tash edhe UK-se, tash I ka mbetur "tua perplase ne fitire" edhe SHBA-ve!!! Ky ka lojtur nga mendja komplet! Mos I shko edhe ti, Mero djali, nga pas!!!!....

                         1. M
                          Martin

                          Une, si shqiptar i detyruar te mergoj per shkak te shkaterrimit te ekonomise, kultures e shkences se Shqiperise ish-presidenti dhe ish-kryeministri antishqiptar, kryekrimineli dhe kryehajduti Sali Sheqere Vuk Berisha, e pershendes kujdesin qe tregon kryeministri artist Edi Rama!

                          1. s
                           shtjefen palushi

                           keto karlliqe te mos thoje ....do ishe 3 here me i rrespektueshem jashte dhe brenda vendit...

                           1. E
                            Endri Fuga

                            Ky ka marre fund o miq. Se ke ben per te qeshur me keto batuta kaps ky, vetem patronazhistet dhe aktivistet me trurin e mykyr mund ta shpjegojne. Nje turp dhe kllounizim i nivelit te larte. Ed Rama batuta shpotitese me Angline - PICKE E SEMES!

                            1. F
                             FAZLLIQ-qires i familjes Berisha

                             Or ti nip i Zogollit,me probleme te renda te shendetit mendor,si babaiyt adoptiv SALI! Mire haremi qe te rrethon me vrima patronazhiste,baxhanake e shQIna te durojne biles te duartokrasin si 'skenderbe' po ç'faj kane shumica e shqiptareve mbi 80 perqind ti deskrititoni ne tere boten ti si nudist tru shpelare bojaxhi me babain tend shpirteror SALI dhe vellain e ngjalave LIKE FLORI......Akoma nuk e kuptoni se populli tash pa shtet e perendi u ben thirrje shoqatave te mjekeve pa kufi tu bejne pa perjashtim trajtim sanitar te detyruar ne Q E L I !!!!!!!!!!!

                             1. j
                              jetimet e 21 Janarit

                              KY PO BËHET MË I REZIKSHEM SE SERBI SALI SE NUK MER ILAÇET !

                              1. g
                               gjergji

                               Surreli eshte i vogel .Aty mund ti ftosh.

                               1. Q
                                QIrio QInam QIriazi

                                'E' tash s'po meret vesh kush asht Zot e kush njeri....'ne kete vend ngelur vetem 'kokpalare' EDvine nudiste me bisht ..Fev zi,bageti...

                                1. B
                                 Butrinti

                                 Të ka mbetur ironia me britanikët se po na fyejn,vaj halli dhe ty të eshtë “prekur” sedra.Edhe pas tridhjetë vitesh shqiptarët e gjorë qajnë detet nga lezeti që i keni lënë ti dhe ata që kanë qeverisur para teje.Ke dhjetë vite që udhëheqë me vendin e asnjë investitor serioz të jashtëm për prodhim nuk e ke sjellur,dy hapa nuk ke mundur të i bësh në ekonomi.Fyerjen më të madhe je duke ja bërë ti shqiptarëve me injorancën tënde udhëheqëse dhe me ato ekspozita qesharake nëpër botë.Zyra e kryeministrit duhet të jetë vend ku thurren plane e projekte për përparimin e vendit e jo vend i dëfrimit e groteskës.

                                 1. G
                                  Gallate jeshile

                                  Ky erdhi dhe u tregonte barsaleta anglezve bente kllounin

                                  1. E
                                   ERTV

                                   PPSL . Paske qenë shumë ..... i gjatë!

                                   1. L
                                    Lol

                                    No comment, lol

                                    1. D
                                     Drilon

                                     E kuptoni qe e ka humbur sensin e realitetit? Kryeministri i vendit me te varfer te Evropes ben deklarata sikur te ishte Trump. Turp i madh per kete ne rradhe te pare.

                                     1. F
                                      FCB

                                      Lidheni , mos e lini te dale jashte surrelit se la kokrren e nomit , ka ik komplet per lesh.

                                      1. e
                                       eDRAMA, Il Re degli Ignoranti

                                       Ky Qolja i Vuckos mikut te Putinit do te mbroka Britaniket nga Putini ne rast sulmi rus mbi Britani...jepini ilacet e Psikopatise ose vishini Kemioshen e forces ketij budallai se po qelb dyrnjane me pordhet qe nxjerr nga goja!

                                       1. S
                                        Star Kalec Dega

                                        Ishte i droguar ne Angli pa nxorri xhevaire… takimi i rradhes ne Hollande… shune e ndjek te bardhen… ka ngelur Ekuadori pa vizituar… me leket e shqiptarit

                                        1. S
                                         Star Kalec Dega

                                         Ishte i droguar ne Angli pa nxorri xhevaire… takimi i rradhes ne Hollande… shune e ndjek te bardhen… ka ngelur Ekuadori pa vizituar… me leket e shqiptarit

                                         1. X
                                          XHI BU

                                          Bravo Rama ,je i madh ,me vajtjen tende ne Londer ke ngritur dinjitetin e vendit e popullit.Me vjen keq qe shpesh shihemi si delja e zeze si pasoje edhe te konjukturave politike jo dashamirese qe ekzistojne kudo.Ka edhe elemente te keqije ne mesin tone por shumica eshte atje per nje jete me te mire.Ke ngritur lart figuren e njerzeve te punes .Zeri i Shqiperise sot degjohet, mere vendime historike ne mes te vendeve me te madha edhe pse jemi popull i vogel eshte bere faktor si resultat i politikave te ndjekura nga largepamsia juaj duke i dale Zot Shqiperis. Ata qe komentojne e shtremberojne realitetin jane me keq ne veprime , te zhytur ne pislliqe me shume se ata per te cilet ju ndodheni per skjarime ne Angli. Militantet e Saliut e te Ilir Floririt jane te zhytur me keq sa ata qe jane atje. I duket jo normale diskutimi dhe komunikimi juaj nga xhelozit dhe shpirtengurtesia e tyre.

                                          1. O
                                           On

                                           Britannia po lufton ne Ukrahine po dergon para e arme e ky si Robert Cemcakizi tall loqet.....cfare debilliqesh thote?!

                                           1. ¿?

                                            Psikopatia dhe narcisizmi i ketij karministri nuk njeh kufi. Po edhe me te mjere jane keta sufllaqexhinjte handikapate qe e lavderojne sikur ky idiot po shpeton Shqiperine. Meqe ra fjala, poshte edhe Sali Berisha, Ilir MEta e ndonje tjeter.

                                            1. P
                                             POPULLI 1946

                                             Ne Paris u mblodh UNOJA . FOL ENVER TE LUMTE GOJA . FOL E MBRO TE DREJTAT TONA

                                             1. A
                                              AREOPLLANI Londër-Kuç

                                              -Nga të kemi biroo?/ -Nga LONDRA nëno./ -Mos u mërzit bir i nënës, se do ta bëj Partia (Edi) edhe LONDRËN, si Kuçin.

                                              1. A
                                               ALEKSANDRI I MADH

                                               O Kapo Labi, rrëmbe dyfekun dhe hajde ta pushtojmë Gërqinë./ -Erdha O Rrapo./ O Kapo Labi, rrëmbe dyfekun dhe hajde ta pushtojmë edhe Turqinë./ -U bë O Rrapo./ O Kapo Labi, rrëmbe dyfekun dhe hajde ta pushtojmë edhe Kinën./ -Jo O Rrapo Jo, se ja mendo njëçik, ja e pushtuam Kinën, po kush do tí mbaj pasaj tërë ata kinez me bukë.

                                               1. M
                                                Met salihi

                                                O Kalec, alias Genti, alias T, alias Real, bashke me gjith idiotet e tjere qe kan pi sherbetin e pd. Mos hani kot ate qe ju ushqejne more injorante den baba den, edhe sikur 200 vjet secili te jetoni ju s'do ta kuptoni dot ironine e Rames, o te mjere.

                                                Lini një Përgjigje

                                                20:20 Politika 56 komente

                                                20:11 Politika 6 komente

                                                19:34 Politika 8 komente

                                                19:21 Politika 13 komente

                                                19:04 Politika 1 koment

                                                18:52 Politika 1 koment

                                                18:20 Politika 21 komente

                                                17:48 Politika 31 komente

                                                16:40 Politika 3 komente

                                                15:17 Politika 54 komente

                                                Më të lexuarat

                                                14:31 Politika 62 komente

                                                11:42 Sport 13 komente

                                                09:12 Rajoni 5 komente

                                                18:13 Sociale 17 komente

                                                10:12 Politika 51 komente

                                                10:25 Politika 23 komente

                                                Blog Tema

                                                01:08 Blog

                                                18:56 Blog 1 koment

                                                18:37 Blog 8 komente