Vdekja tragjike e fëmijës në Himarë, “shpërthen” Erion Braçe: Sa larg normales i kemi të pasurit tanë

2 Gusht 2022, 16:03Politika TEMA

Vdekja tragjike e fëmijës në Himarë,

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka reaguar i revoltuar pas ngjarjes së rëndë në Himarë, ku komisari Arjan Tase përplasi për vdekje me skaf një 5 vjeçare në breg të detit.

Përmes një postimi në “Facebook”, Braçe shkruan: PO SI KA MUNDESI?

SI MUNDET QE NUK NDALEN KY SOJ?

Po pse qefin, argetimin e kane gjithnje me skaf, gjithnje ne delir dhe gjithnje jashte kontrolli duke bere dem deri ne krim?!

SA LARG TE QENIT NORMAL I KEMI TE PASURIT TANE! SA LARG!”, shkruan Braçe.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi mesditën e sotme në në plazhin e Potamit në Himarë.

17 Komente

 1. A
  AAA

  Po mire mor Erion. Ti qe ishe zv Kryeminister se ndjen veten aspak per vdekjen e kesaj vogelushes??? Apo dhe tani po ben fushate per vota. KJO ESHTE FUSHAT VAMPIRESH. Ngushellime familjes.

  1. A
   Askushi

   Po mir ore tru peshk se kan njerezit te droguar cfaj kan te tjeret ,po kur ishte salifazllici ku ishe ti me gerdecin a e ngrite zerin mos flisni idjotlliqe se lat nam njerex pa shkoll, po kur u perdhunua djali dhe e vrau ku ishe ti edhe aty fajin ky e kishte po pse jini pas partive apo pas thesit te miellit , ne raste kur ndodhin gjera dhe fatkeqedi nuk kaj as saliu as ,ilir skrapardhiu , se ne gerdec sala shpellaro juaj kish faji se e dinte per femijet po do i pasuroj i biri por ketu duhet emveri qe jua q..nenat me te mirit qe hapej bythesh ai ka qen per kete popull .

  2. E
   Eno

   Po të isha nē vend të Nanos, do të jepja dorë hqjen. Por... çështje karakteri kjo!

   1. E
    Emilio

    Shpresojme qe kur te vini ju ne pushtet z. Brace ti rregulloni gjerat. Qesharak gjer ne palce ngele a derbardhe...

    1. P
     Per korrektesë

     Respekte Emilio. Vërtet qesharak ky çërri i Beratit, kthyer në Beun e Divjakës. Ky kujton se është akoma gazetar tek Zeri i Popullit. Na hapi zorret.

    2. T
     Tigri

     Funderrina komunizmi

     1. L
      Liliputi

      Nuk e kan fajin te pasurit o marksist I vogel. Te pasur ka gjithe bota, po ndjekin rregullat dhe ligjet qe zbatohen nga policia. Kjo policia e qeveris tende eshte per ti bere shuren ne koke me gjith ty o liliput

      1. L
       Loni

       Per kete miun e pusetave nuk besoj te gjej njeri fjalet e duhura qe meriton. Ky eshte i peshtir sa e ai i peshtiri i bashkise, shitsi i fiqve

       1. V
        Vranakonti

        Te gjithe komentuesit kundra Braces jane injorant se nuk e kuptuan njeher qellimin e mire te tij.

        1. G
         GEZUAR BAFTAJAR

         O NJEREZ PO KUPTOJENI VETEM NJE HERE SE QEVERIA ESHTE THJESHT NJE MENAXHERE E VENDIT. NUK MUND TE BEJE AS PROKURORIN AS GJYQTARIN AS GAZETARIN E AS DEPUTETIN PER TE RREGULLUAR PUNET MUND TE FORCOJE ZBATIMIN E LIGJIT MUND TE COJE NE PARLAMENT LIGJE ME TE RREPTA POR VENDIMTARE ESHTE SISTEMI I DREJTESINE QE BEN QE POLICI E KAP GJYKATA E LIRON TI E HEQ NGA PUNA GJYKATA E KETHEN NE PUNE DHE TI PAGUASH RROGEN PER SA KA QENE PA PUNE DHE TI KERKOSH FALJE. EDHE NE DIKTATURE DUHEJ VENDIN GJYKATE JO ME TANI.

         Lini një Përgjigje