VIDEO/ Grupi polifonik i dedikon këngë Ramës: Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë, ku nuk të ka shkuar fama, ti je burrë që nuk do reklama

15 Mars 2023, 11:06Politika TEMA

VIDEO/ Grupi polifonik i dedikon këngë Ramës: Kryeministri i

Kryeministri Edi Rama mori pjesë në aktivitetin e prezantimit të Lumit Vjosa si Park Kombëtar.

Rama u prit me një surprizë nga grupi polifonik. Ata i kishin dedikuar një këngë kryeministrit ndërsa e kënduan në mes të të gjithë të pranishmëve.

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë, ku nuk të ka shkuar fama, ti je burrë që nuk do reklama", thonë ndër të tjera. 

 

 

25 Komente

 1. K
  KM Cover !

  Faleminderit o krenria e nens Shqipni , kur kengon labi thon bie shi , por let'flasin gojt e liga , lab s'i ju s'ka an e man , na rruaci te tere te mencem e kopan , kjo eshte keng qei bo nder Shqipnis , jo si ajo qe i kenduat Dikur potureqelburit salis

  1. i
   iliri

   me kenaqin keto kenget e jugut

   1. t
    titi

    gjithmon tradite e vendrit tone

     1. y
      ylli

      pritje shume e bukur

      1. S
       Semi

       O zot ky I kendonte Enverit , Mehmetit dhe Edit...a punon ai djegesi I Elbasanit o Edi?

       1. M
        Mondi

        Nje pritje me te vertete shume e bukur nga ky grup polifonik

        1. B
         Bjordi

         Respekte per kete grup polifonik ku kane nje mikpritje te papare

         1. S
          Soni

          ju kane bere nje pritje vertet te bukur keta vendas

          1. F
           Flori

           cdo fjale ju e meritoni ne kete keng

           1. s
            sara

            Fiks ja kane then keto vargje sepse Rama vertete ka marre nje fame te gjere dhe vemendje teper te madhe nga te gjitha vendet e tjera

            1. m
             megi

             Rama eshte njeri punetor dhe popullor dhe kjo gje e ben ate te njihet ne cdo cep te botes

             1. q
              qamil

              Vleresimi i duhur po i behet Kryeministrit sepse e meriton. E meriton per te vetmen arsye se ka punuar dhe po punon vertete shume per vendin

              1. D
               Dauti

               Bravo Mero! Akuze me te madhe nuk ka per Ramen dhe rilindasit. Tregove se propaganden e tij do e kishte zili edhe Enver Hoxha. Kengetari nuk kishte ze per kenge labe, por kendonte si nje njeri qe i kishin futur preshin ne b...e. Ka me turp ler Ramen? Shikoni si gezon per bejtet e paguara qe e hyjnizojne, nderkohe qe njerezit largohen nga vendi. Se cfare nami ka shkruante keto dite gazeta Financial Time. Namin e zi te nje bashkepuntori te krimit te organizuar.

               1. e
                emigranti

                Edhe Rama po ben rivalitet me Enverin lidhur me kultin e individit. Ne te kundert, duhet ta hiqte nga protokolli I takimit kete " surprize " qe ne fakt tregon se sa shume eshte shkeputur nga realiteti kryeministri shqiptar qeveria e te cilit eshte zhytur ne korrupsion, ndersa " Ali Babait" i thuret kenge si drejtues i zoti qe po e con Shqiperine nga fitorja ne fitorje " fanar ndricues ne brigjet e Adriatikut ".

                1. E
                 Enio

                 Keta jugoret jane ca bythlepiresa

                 1. R
                  Renis

                  Mikepritje fantastike, bravo grupi polifonik

                  1. G
                   Gersi

                   Ne cdo cep te shqiperise merr vleresime dhe nderime

                   1. s
                    sokaku

                    Nuk ka fshat pa beqir.

                    1. R
                     Real

                     Fiks si “Rrofsh sa moshe e kesaj toke “ Cudia eshte se si e lejon shalegjati kete fenomen. Ndjej vec dhimbje se cfare matamofoze ka pesuar autori i shkrimeve “Refleksionet “ Me i nderuar bashkeautori qe sheh nga parajsa.

                     1. o
                      oni

                      shume bukur e kan bere

                      1. Y
                       Yp xhixhi

                       Sokaku po te ha dafllaku.

                       1. B
                        BABO

                        Na hëngësh munë o Golik, bashkë me grupin tënd, me këtë servilosje të pështirë...Shko o mavri me bojë e hapni ndonjë koshtë, e mbill ndonjë rrënjë domate, a ndonjë hardhi, atyre rrëzave të Bënçës (dhe vdisni bio shqiptar) e lëri këngët për edepsëza e kallëpsëza...nuk janë të gjithë sa shqyen gurrmazin ti, Enver Hoxhë, o derdimen...Një polli Gjyla...Këta të tjerët i ka pjellë Satanai, o derman i currufjepsur...

                        1. g
                         genti

                         dinjiteti zero ,kendoi njerit kendoi tjetrit vari lesht ,pak respekt per veten ......

                         1. D
                          Dulla

                          Lepirje, servilizëm, Neveri!!! Si i pranon ER, këto trapllëqe si te kohes se Dulles?!

                          Lini një Përgjigje