VIDEO: Momenti kur Nallbati nxjerr flakadanin nga çanta e koleges dhe e ndez në Kuvend

20 Nëntor 2023, 11:25Politika TEMA

VIDEO: Momenti kur Nallbati nxjerr flakadanin nga çanta e koleges dhe e

Ky është momenti kur deputeti i PD Bledjon Nallbati nxjerr nga çanta e njërës prej kolegeve një flakadan dhe e ndez.

Pasi e ndez, ia kalon para kolegut të tij, por ndryshe nga tymueset e tjerë që shpërthyen në tym, në këtë rast, ka marrë flakë.

Flakët u përhapën në tavolinë, ndërsa më pas ndërhyrë deputetët dhe garda duke e fikur me ujë.

 

9 Komente

 1. E
  E hengren lavjersat pa parti.

  Keta e dine qe eshte fundi tyre polotike. E kuptuan qe Basha mori PD e kuptuan qe Berrisha vdiqe e kuptuan qe levizja e tyre ishte e gabuar tani ngelet vetem te bejne karrlliqe feminore Berrisha me shoke ikin , Basha si pranone kane ngelur me gishte ne bythe me Bardhen .

  1. T
   Tironci

   Asaj koleges shkerdhejani nonen pritini rrogen dhe perjashtoeni 1 muaj nga kuvendi , por pritini dhe rrogen se jeni dhe ju te rilindjes ca kurva qe i perjashtoni por rrogen sja ndaloni kurr , se ke leku jeni pa dallim feje ideje ne ate parlament zorraxhish , jeni te ter bashk o llumi kti populli , o rrugaçet dhe zuzaret e vendit tim.

   1. r
    rrofte Lexhenda dhe zagaret

    Cfare nje muaj !!!!!!!!!!??????? Pergjithmone dhe te mos kete te punoje ne administrate shtetrore .

   2. s
    shpiragu

    Nallbat mavria,paske qene palo burre ,... Heren tjeter vere me mire doren kur te kontrollosh koleget deputete nga cantat.Je PUSHT burre .Te mbashe titullin e DEPUTETIT minimumi duhete te jesh NJERI.

    1. S
     Salkari

     Se besoj se eshte kaq e thjeshte , duan patjeter destabilizim duke e filluar me interesat e Saliut dhe me vone ti vene zjarrin Shqiperise ....mbas zjarrit shuhen te gjitha krimet ...dhe fillon jeta nga fillimi duke qene te gjithe deputete dhe te paprekshem ....dicka e tille ishte dhe 97ta ....per bankat e Saliut dhe vjedhjen e shekullit ....me vone pastaj te gjithe ne Kuvend , dhe te gjithe pa u demtuar ....kush e hengri ?? Shqipua ....shqipua ka dhe nje te keqe qe haron kollaj dhe atje shkelin keta plera ...

     1. K
      Koli

      Turp tju vi ketyre femrave te pa cipa keshtu e duan te ardhmen e femijeve te tyre me tym e flak e provuan nenat tone ne 97 kur i shkuan nga pas plakut te curufjatur Sali Turp qe e quani veten nena

      1. A
       Arbeni

       sali MALOKU të qifsha me libër shtëpie or kriminel i mutit,o surrat Karaxhiç.

       1. B
        Bumbum..bum

        A ka emër kjo buçja ? Ropt e motrat ku ti keni. Lajme gjysmake .

        1. P
         Populli.

         Hej Nallbat kujdes me duat se mos i fut ne nje vend tjeter apo nuk ke nevoje per flet hyrje se jeni ne zonen shengen.

         Lini një Përgjigje