VIDEO/ Pamje të patransmetuara: Si u godit Sali Berisha, rruga që ndoqi agresori

6 Dhjetor 2022, 22:10Politika TEMA

VIDEO/ Pamje të patransmetuara: Si u godit Sali Berisha, rruga që

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha u godit sot me grusht në fytyrë nga Gert Shehu, një 31- vjeçar i cili sipas mjekut që është marrë me kurimin e tij vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Në emisionin Now në Euronews Albania u transmetuan disa pamje të papublikuara ku duket 31-vjeçari duke depërtuar mes turmës derisa del para krydemokratit Berisha, të cilin e qëllon një herë me grusht përpara se të neutralizohej nga badigardët e Berishës.

31-vjeçari Gert Shehu prej mesditës së të martës është shtruar në spitalin e Traumës me hematoma të shumta në pjesën e fytyrës dhe të kokës.

Berisha deklaroi pas sulmit se Gert Shehu është agjent i infiltruar i policisë ndërsa nëna e 31-vjeçarit në një intervistë ekskluzive për Euronews Albania mohoi kategorikisht deklaratat e kreut të PD teksa theksoi se djali i saj kurohet prej 5 vjetësh për çrregullim bipolar. Kjo gjë u konfirmua për Euronews Albania edhe nga mjeku i tij Sadik Lala.10 Komente

 1. M
  Mira

  O gazetare ne diplome Kristali te "Temes", kur u be kryebajraktari, kryekrimineli , kryehajduti dhe kryeagjenti serbo-rus Sali Berisha "krydemokrati Berisha!" Turp , turp, injorance papergjegjshmeri!

  1. A
   Aron

   Lere ore, duket qarte qe e kane cuar me duart e tyre. E pe ate e mbante vetem me nje dore, dhe me teper se ta ndalonte dukej sikur po e drejtonte. Si mund te ndalosh dike me nje dore? E kane nxitur dhe i kane thene ku te shkoje, dhe personi qe ben sikur e ndalon ne fakt duket qe me teper e nxit.

   1. b
    ben.

    E sa kollaj eshte te gjesh te semure mendore per te goditur dike. Ja do gjejne dhe keta te pd 1 te semure tjeter qe te godasi me grusht ose ndonje gje tjeter ed ramen, dhe mbyllet muhabeti, pune te semuresh o bure ,nuk eshte per te mare seriozisht.

    1. T
     Tropoja

     Dy te semure psiqike asnje keqardhje .Ky debil per çfare protestonte ? Samiti ishte europien vendi ishte Tirana kush ishte qellimi eshte kunder europes per cfare protestonte mblodhi 300 rrugaçe u rrahe dhe iku ky ishte qellimi protestes.A ka familje ky i semure mendore a ka femije turpe dergojeni ne spitale se gjynahe

     1. E
      Endora

      Po jepni dhe pamjen kafsherore si e rrahen ate te shkretin ne vend qe ta shtrinin ne toke e ta largonin. Kinse bodyguard keta. Kafshe.

      1. Z
       Zagali

       Po ku i ke pamjet e patrasmentuara i gomar gazetar?

       1. A
        Agresori i satëme

        Ai s’është agresor. Ai është trim mbi trimat. Ai hyri në histori si Avni Rustemi. I lumtë ajo dorë. ????????????

        1. W
         Wisdom

         Mediat jane vertete pathetike ne Shqiperi Ne vend qe te merren me Samitin, te gjitha kanalet merren me grushtin e Saliut Stop reklamen per Berishen. Merruni me gjerat qe shtyjne kombin perpara

         1. D
          Doktori

          Berisha ka cmendur ata me mend........Pa le ata me pak mend....Ua hoqi fare....ndersa te cmendurit kuptohet ....i cmendi me keq!

          1. U
           Unë

           Pae thoni “u neutralizua” nga bodigardet!? Ai u rrah si qen.

           Lini një Përgjigje