U vra nga ish-bashkëshorti, del autopsia e gruas shtatzënë që vdiq në Kosovë: Iu gjetën 3 plumba në trup

1 Dhjetor 2022, 15:02Rajoni TEMA

U vra nga ish-bashkëshorti, del autopsia e gruas shtatzënë

Është bërë publike autopsia e 35-vjeçares Hamide Magashi, që u vra nga ish-bashkëshorti në ambientet e spitalit në Prishtinë.

Mediat në Kosovë shkruajnë se autopsia zbulon se në trupin e viktimës janë gjetur tre plumba, një në kokë dhe dy në gjoks.

Familjarët e viktimës kanë treguar se 35-vjeçarja që ishte edhe shtatzënë ka qenë e divorcuar nga ish-bashkëshorti.

1 Komente

  1. N
    Ngushellime Familjes se te ndjeres

    E denueshme , e papranueshme , c'njerezore e trishtueshme per gjithe shqiptaret . Kto ,jane pasojat e Politikave te papergjegjeshme qe vazhdojne te japin efektet Negative ala sot ne popullin shqiptare si ne Kosove edhe ne Shqiperi , mjerishte qe eshte (i njejti gjak ,e njejta kokEksploziv) qe po vret femren ,gruan,nene shqiptare ,duke shkarkuar dobesite e veta ke ato te cilet nuk jane fajtoret e verteta te ksaj Drame te Shoqerise braktisur nga gjithcka nga cdo institucion ,nderkohe qe Kurv Politike krekoset Podjumeve dhe Parlamentit. __- U prehte ne Paqe

    Lini një Përgjigje