Mjeku i 31-vjeçarit që goditi Berishën konfirmoi se është i sëmurë mendor, publikohet video e Gert Shehut: Ajo goca iku me elefantin rus

6 Dhjetor 2022, 17:40Sociale TEMA

Mjeku i 31-vjeçarit që goditi Berishën konfirmoi se

“Çrregullim psikotik i papërcaktuar’. Kjo është diagnoza nga e cila vuante Gert Shehu 31-vjeç i cili sot në mesditë goditi me grusht në fytyrë Sali Berishën.

Mjeku Sadik Lala konfirmoi se Shehu ishte pacient i tij që prej vitit 2018 dhe se dokumenti është lëshuar nga ai vetë. 

Sakaq, së fundmi është publikuar dhe një video e 31 vjeçarit ku shihet se është vënë në lojë.

Siç shihet në pamje, personi që e filmon e pyet për një vajzë dhe përgjigja e Shehut është se ajo u largua me një elefant rus.

Gerti Shehu: Këtë paketën do ta ndaj me atë çunin dhe 10 cigaret e ngelur nuk do ti pi më. Këto janë 10 të fundit.

Djali që e filmom: Më fol për atë gocën që po flisje!

Gerti Shehu: Iku ajo me elefantin rus!

Djali që e filmon: Sheh Lizën ti në botën e çudirave!

3 Komente

 1. K
  Km

  Mendimi in:-ky sulm ndaj Berishes eshte pergatitur nga Brenda mitingasheve,me qellim krijimin e nje situate te nxehte.Shikoni si zgerdhihet Ilir Metà?Dhe menjehere u gjeten akuzat.

  1. A
   Abdullah Palloshi

   Ai mund të jetë i sëmurë mendor por ata që e masakruan me grushte janë hajvanët e psikopatit Berisha. Nuk rrihet njeriu ashtu. Pastaj vetëm sa përpak i theu turinjtë Berishës. Nuk i bëri ndonjë gjë të madhe pasi ai meriton t'ja dhjesësh surratin me një mut.

   1. S
    Studenti 1

    Ai ishte djalë trim i cili mund të jetë me shqetësime psikike, por ama nuk gaboi fare në shënjestrën që ia kishte vënë syrin. Që e kishte ba hak një dajak ai plaku Mere, e kishte ba me kohë, por jo me kaq pak! I lumtë dora!

    Lini një Përgjigje