Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-03-25 22:42:51Sociale TEMA

11 Komente

 1. K
  Kpaterr Hajdut Peza

  Prit sa te marre SPAK se as ne 2025 nuk shkon ti aty, o shoku Kapterr dhe INJORANT.

  1. S
   Sara

   turp i madh je

   1. B
    Boston

    Zhupen e perdorin ne vend te tellallit. Kjo eshte qe volli vrer per stadiumin kryesor ne Tirane por ja qe u ngrit shume i bukur dhe teper funksional. Femer pa personalitet, shfaqet pa kulture, shume e rendomte dhe shihet e neveritshme nga shume njeres.

    1. Z
     Zgalem

     RTSH -ja me Alfred Pezen , ka rene ne doren e sigurte , si medja me e kerkuar ne Shqiperine e sotme dhe te arthme . Faktet flasin . Bisedoni me AMAN . Seriozisht : Zgalem

     1. V
      Viktori

      Gjeneral Peza, kurr mos u dorezo, kemi besim tek ju si profesionist dhe si njeri mbi te gjitha, ju jemi mirnjohes pafund per cdo pun qe keni ber per te rimekembur Rtsh, fal jush po punojm ne ambjente dinjitoze dhe na eshte rikthyer deshira per pun!

      1. T
       Turi Lac

       Ky Peza qe kur i doli ne mbrojtje kapter Fanes per resortin e Like Mutnikes me eshte neveritur por punen duket se e ben mire po ajo qyrramanka Zhdupa don tv e kohes se Salmutit e te Jozeshkerdhates , nese ka shperdorime e vjedhje fondesh le te merret drejtesia po jo kjo qyrramanka me ate thithlopen .

       1. d
        debilja

        jo, o zoteri peza e dime qe nuk je shkarkuar. por zedhenses e bashkepunetores se albana vokshit i kane premtuar qe te beje kete genjeshter e albana do ti gjeje nje "hamsho" hadar kosove qe do te beje shtatzene. kaq eshte e gjitha. albana e ina une e di se bejne treshe, besoj ne tirane e dine te gjithe. kaq eshte

        1. K
         Kazani

         O Fredo pse me këto dellarata! Thua se ke hedhur rrënjë, apo nuk ke mbyllur ende letrat për të deklaruar "pastër" jo më 1M€ por tanimë, 10,20 app 30....?

         1. P
          Peqinasi

          Qendro i forte dhe i kthjellet nga mendja ashtu si gjyshi jot.

          1. K
           Klajdi

           Bravo Fredi! Te admiroj per guximin qe ke. Po te isha aq i shemtuar sa ty do dilja i maskuar ne rruge por ti me ke treguar se ska problem pamja e jashtme nqs te pelqen televizioni.

           1. K
            Keqi

            Normale ku levizin soji i ketij i rames dhe veliajt. Nuk dine cfare eshtr te japesh me te miren dhe te largohesh, te lesh edhe te tjere te bejne me te miren. pseudorilindasit kane lindur vetem per te vjedhur dhe korruptuar. Njesoj si parardhesit komuniste vetem per te vrare dhe tejtersuar. Fare e keqe

            Lini një Përgjigje

            21:10 Sociale 7 komente

            20:10 Sociale 7 komente

            17:54 Sociale 9 komente

            11:25 Sociale 7 komente

            20:10 Sociale 4 komente

            19:50 Sociale 9 komente

            19:30 Sociale

            19:10 Sociale 4 komente

            18:45 Sociale 3 komente

            17:40 Sociale

            Më të lexuarat

            13:57 Sociale 19 komente

            09:35 Politika 48 komente

            13:30 Politika 44 komente

            09:22 Politika 7 komente

            09:15 Kronika 21 komente

            10:25 Politika 5 komente

            Blog Tema

            21:47 Blog

            20:47 Blog

            11:15 Blog