Arkimed Lushaj në varrin e Brilant Martinaj: M’ka marrë malli vëllai im!

10 Shtator 2022, 11:10Sociale TEMA

Arkimed Lushaj në varrin e Brilant Martinaj: M’ka marrë malli

Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe dhe si Stresi thuhet se ishte një nga miqtë më të ngushtë të Brilant Martinajt, i cili u vra më 17 korrik në mbikalimin e Fushë-Krujës bashkë me dy miqtë e ti, Diklen Vatën dhe Besmir Hoxhën.

Së fundmi, djali i Sali Lushajt ka shkuar në varrin e 23 vjeçarit dhe ka shpërndarë një foto në rrjetet sociale.

“M’ka marrë malli aq shumë sa vetëm ti e di se sa vllai im i vogël” – shkruan Stresi.

Kujtojmë se Brilant Martinaj u ekzekutua bashkë me miqtë e tij dhe dyshohet se kjo ishte një goditje për kushëririn e tij, Ervis Martinajn, i cili sot është zhdukur dhe dyshohet se është vrarë.

13 Komente

  1. L
   Luani

   Po çështë ky lajmë idiot..!!!

   1. A
    Aqif Kapertoni

    EDHE TI DO I BASHKOHESH SHPEJT! KRIMBAT ME KRIMBAT!

    1. m
     mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

     karkaleci i vogel

     1. S
      Selvia

      Ho mër laskari Salës do me i shku mrapa?? Ske faj ti po kjo gazet që të jep hapsir ty ene ati hales tat që ka pas nejt gjith ditën si zorraxhi roje e M. te pallati përball vila gold të ati sumriqit Rid Halilit

      1. S
       Shqiperia per Shqiptaret

       Edhe ti pas koke e ke

       1. L
        Llazi usa

        Dite te numeruara i ke, do veshe dhe ti shpejte, mos u merzit, dhe cmalluni.

        1. G
         GEZUAR BAFTJAR

         I SHKOFSH PRANE SA ME SHPEJT!!!

         1. P
          PeDe-ja e Salih-ut

          Po shumë mirë. Mqs të ka marr malli, shko e takoje sa më shpejt. PSE e zgjat..

          1. J
           Jimi

           C'pret akoma mor Struc !? Ai nuk mund te vij te takoj, po shko ti tek ai, se eshte fare lehte.

           1. k
            kërkoje ta gjeshe

            Ka te drejte ky pocaqi se prokurori dhe gjykatat i ka te sali lushos.

            1. L
             Llazi usa

             Do ta hashe dhe ti picken e sateme, ne rreze te veshit e ke

             1. k
              koli

              ca kok maloku, y derra.

              Lini një Përgjigje