Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

21:30

2023-12-08 16:50:00Sociale TEMA

2 Komente

 1. t
  tetovari2

  Atëherë bëni fëmijë, të paktën të ritet nataliteti. E dyta mirë bëre që vetë tregove se u jep ilaçe gjelave të detit!Prej nesër do ti shmangem mishit të gjelit të detit për shkak të ndonji alergjie të mundshme.

  1. N
   Neri

   Le te rritin cmimet dhe do te mbeten pa shitur.Ne fund do te kerkojne kompesim nga qeveria sic kerkojne per cdo produkte tjeter.

   Lini një Përgjigje

   16:10 Sociale 1 koment

   16:00 Sociale

   15:06 Sociale 5 komente

   09:54 Sociale 5 komente

   09:46 Sociale 3 komente

   21:50 Sociale 11 komente

   20:19 Sociale 2 komente

   17:47 Sociale 2 komente

   01:28 Sociale

   16:50 Sociale 3 komente

   Më të lexuarat

   11:53 Blog 53 komente

   11:40 Sport 23 komente

   17:42 Politika 24 komente

   18:51 Politika 21 komente

   10:21 Kronika 7 komente

   10:28 Dossier 32 komente

   Blog Tema

   20:28 Blog 9 komente

   20:17 Blog 18 komente

   15:13 Blog 2 komente