VIDEO/ "Jemi live, Serbi të kam q** motrat" - "Incidenti" gjatë transmetimit, qytetari shan para gazetares

29 Nëntor 2022, 18:21Sociale TEMA

VIDEO/ "Jemi live, Serbi të kam q** motrat" -

Ditën e djeshme u festua 110 vjetorit i shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, dhe nuk munguan aktivitetet dhe festimet e shumta në qytete të ndryshme në Shqipëri dhe Kosovës.

Por, teksa një gazetare po raportonte "live" para koncertit të Dua Lipës, ka ndodhur një incident.

Gazetarja po transmetonte tek publiku dhe zërin e qytetyarëve që ishin të pranishëm në koncert, por njëri prej tyre, kur kuptoi se ishte në transmetim direkt, ai nuk nguroi të lëshonte një të sharë në drejtim të Serbisë.40 Komente

 1. o
  o ju shkerdhefsha Medien tuaj

  cfar ben lajm ktu mor plehra gazetarie mapo ka noj bythkorifillaku qe i fryn te tilla "Lajmeve" - pse me kto sharjet e kalamaqeve te rruges merreni ju putana ? yyyyyyyt juve ju do shkerdhyer ato qe thot ai djali lart ,Funderina sufllaqesh qelbin medien shqiptare

  1. M
   Mjero gelbaza

   Ketij « urimi » per ate shtet terrorist,i bashkohem dhe une nese nuk i vjen keq qirjes se shitur tek çdokush qe e paguan per propagande dmth kam fjalen per qirjen mjerane mjero gelbaza

   1. T
    Taulant

    Ne festen e pavaresis nje batut e tille eshte shume me vend. Sidomos ndaj Serbeve dhe Grekerve te cilet 24 ore 365 dite te vitit vetem shajn Shqiptaret. Plus qe Serbet duan te masakrojn perseri Shqiptaret ne Kosove. Serbet kane bere genocid ndaj Shqiptareve. Na kane shume borxhe bashke me keta jevgjit e Athines qe mburren si halenist apo si e quajn veten helenist...

   2. l
    labi

    Te shkoj ne Mitrovice ta thote Serbit,ja qin Serbi motren e nonen si ja ka qi gjithe historine e shtetit Shqiptar.

    1. s
     shqiptari

     labi, po c'lab je ti o Moterqir i shitur ke Pederastet Grek ! - Serbi ndoshta qi Motrebń tende .neve shqiptareve na lepin carin serbi e greku bashke . Jane trima me civile femije e pleq me kta keni bere lufte o rrace hienash . Hajt se do vij koha

     1. t
      tata luigji

      @ Shqipetari dhe ti mos kujto se je atdhetar, je nje bythqir qe shkruan nga tastira se po te ishe ne kufi me serbin do i beje dhe gojore ik qiu

      1. u
       uahahaha

       "tata luigji" ,mos ja fur kot . Un sjam motra jote .Kam vetem Karin me dhuru .

     2. M
      Mitrovicë

      I vetquajturi "Lab", keto fjale qe i thua mund te jene te ndonje shkjau se shkjau me keto fjale te frikesuar derisa mund te ket qendruar ne shtepin tende me qera per aq kohe sa ka rrezit bythen me ndonje janullatos atje ne Himar. Kane rrezit bythen nen hijen e flamujve te grekqirve.l gjithandej Himares...

      1. b
       ben

       o ju qift vuçiçi ne sum juve patriotave te internetit se ne luft te hani carin.

       1. L
        Labi qe te merr gjak ne vetull

        BIRBO I NDYRE ky "BEN" ne mut do ti kisha futur koken nje soji ordineri si ky tip qe levderon Vuciqin dhe shan pariotet

      2. T
       Taulant

       Ky labi eshte nje produkt incesti si 2-3 filo grek te tjere qe komentojn me 20-30 pseudonime per te share Shqiptaret.

       1. l
        labi

        Labi filo Grek te duket ty se thote te verteten Serbia te ka marre gjysmen e territorit,sot po te doje per 24 ore te del ne Durres,mos te jete Amerika dhe NATO, te ka marr Mitrovicen e nuk guxon Shqiptar te shkoj andej,Labi nuk tha gje tjeter pervec asaj qe ky trimi te shkoj ne Mitrovice e te shkoj ti shaj nonen.Serbia ka qe ne 1941 mqe drejton Shqiperine me gjith Greqi,tani na trego ku genjen Labi.Sa per ket hajdarin Shqiptar me siper si duket do i kete bythqirat dhe kurvat aty ne shpi te vet e nuk i shikon.Per cfare moterqiri flet ky hajvan kur ata qe bene luften ne Kosve sot jane ne burg ne baze te akuzave qe ju kane bere vete nga Shqiptaret e kosoves.per cfare flet ky kur sot Kosova 95% te tregtise e ben me Serbine,para se te beni komenti shikoni reralitetin pastaj beni pèatriotin.

        1. A
         Arjan

         Labi ca nga ato qe thua jane te verteta ,por ti harron te thuash se serbia dhe greqia jane projekte ruso-evropiane,Serbia eshte financuar ekonomikisht dhe ushtarakisht per thuajse 200-300 vitet e fundit nga Russia franca dhe me dashje padashje nga anglia.SHQIPERIA KA 2000 mije vite qe lufton per te mbijetuar ,ka bere lufte me finite e botes me romaket gotet osmanet italianet gjermanet serbet greket bullgaret,ka ngel ndonje pa permendur.

      3. k
       katundi qe ka pushtuar qytetin

       Ketu,kjo sharje,prezanton,nje katundar(shihjani surratin)pordha-frikacak,por po te thuhesh ne Serbi do te quhej rrugaceri-trimeri.

       1. K
        Kosovë

        O mjeran, po ça thua more verfnjak. Po pse kaq te kulturuar i konsiderin ti keta shkije sebomagjup te ardhur nga karpatet ruse,keto specie lanbale gjenocidiale. E gjora Shqiperi qe te mbane brenda ty o ti me pseudonimin "katuni qe ka pushtuar qytetin"

        1. N
         Niko Shpiragu

         Vetem per korrektesi: karpatet jane ne Rumani dhe jo ne Rusi. Ne se e kishe fjalen per Uralet, ato jane ne Rusi dhe jane kufiri ndares midis Europes dhe Azise.

       2. G
        Genti

        Pas miktofonit kta janë të gjithë trima e patriotë. Po shko pak në Mitrovicën e veriut apo diku në Serbi dhe shaj po qe trim. Dava hajvanësh. Lënë nam në ekran me sharje rrugaçësh.

        1. E
         Emilio

         E pse nuk keni per tu bere njerez kurre o kafshe pylli

         1. n
          nji tjeter tha Ju qifme janullen ne bythe !

          bravo media po ja iqni rracen greko serbit live -hajde medie bythqimash korifillake hajde ymeeeeeeeer o surrat bytha kujdes greqiret

          1. K
           Kola

           Kujdes mos shani vellezerit e Rames, se hidherihet Vucici dhe e mbyll Bythen(ballkanin) e Hapur dhe su len te futeni. Mbeteni jasht pastaj. Sa per trimeri tregone atje ne Himar ku gjuhen shqipe e keni harruar per dy lek te grekqirve dhe per byth te janullave.

           1. S
            SRB

            Vetem per llafe jeni ju Shqiptaret. Me llafe ose zbritni henen ne toke ose shkoni vete ne hene per te tjerat jeni .............

            1. s
             sali

             Thjesht nje Idiot.E gjoja patriot i fryre.

             1. A
              Adi

              Si ai qe shan qe duket qe eshte karajfil nga mendja edhe gazetarja qe ka intervistuar kete, edhe ju qe e beni kaq te madhe na cate koken, Lerini njerezit te festojne dhe te kene emocione pozitike ju qe iu ka shku keq per gjera te tjera shkojeni nxirreni dufin diku tjeter dhe jo neper ekrane. Keto lloj sharjesh nuk jane as kulture as trimeri. Ky djale nuk perfaqeson shumicen e shqiptareve, perkundrazi.

              1. D
               Dibra e madhe

               Ky genjen nuk eshte dibran! Duket nga gjuha!

               1. D
                Dibra modhe

                Nga dialekti

               2. A
                Anri

                Ky qenka lajm???????????????????

                1. A
                 Arti

                 Shane edhe kur feston hajde kuptoje!

                 1. A
                  Ali Pasha

                  Unë për vehti do të qi nënën dhe motrat e atij labit sepse më ngjajnë si greke

                  1. b
                   ben

                   qifsh veten ne byth o ali pederasti

                  2. 1
                   19

                   Bravo kole kari qeke intiligjent malok .

                   1. H
                    Historia qe nuk harrohet

                    Po ku eshte lajmi ketu, o plehra, se shau njeri ne rruge? Serbia ka vrare 10 mije burra, gra dhe femije shqiptare para dy dekadash edhe mban peng te ardhmen e 2 milion shqiptareve ne Kosove. Masakrat qe kane bere serbet mbi popullsine shqiptare gjate lufterave ballkanike (1912-1913) kane tmerruar shtypin e kohes. Kane prere veshe, hunde dhe kane nxjerre syte e njerezve. Shume i kane djegur te gjalle. Mendohet qe kane vdekur 25 mije shqiptare. Natyrisht lista e poshtersive eshte me e gjate se kaq por po e le me kaq se behet liber pastaj.

                    1. U
                     Unë

                     Nje copë gomari

                     1. Q
                      Qytetari

                      Jam 10000% i sigurt se ne kohe lufte te vertete tipa si ky do fshiheshin e do iknin, ka 1000 menyra per ta treguar sa e do atdheun e kjo qartesisht nuk eshte nje prej tyre

                      1. P
                       Prodesori kur e nxorri.

                       O Mero kellira, bej liber per krimet e serbeve po ke byth. Ne qe komentojme ketu jemi ose pa pune, pa leke, pa jete, ose jemi nga ata qe shesim vetem pordhe e i cajme trapin shoqerise. Nuk ka rop qe o i zgjut e merret me komente.

                       1. Z
                        Zina sallaksja hajdute mutit

                        Po ça e prishni gojen keshtu? Lerini ore ne pune te vete njerzit? Kur ju ngacmojne, po.

                        1. s
                         sHAPLLO

                         IK ORE MASHKULL SHURRE .NA VE EDHE EMER FEMRE NE GJUHEN TENDE ME MUT

                        2. I
                         Imigranti

                         Turp per Gazeten Tema; Turp, Turp, njemije here turp qe boton idiotesira te tilla te thena nga nje idiot. Nuk kam per ta lexuar kete gazete derisa te bindem qe nuk boton “mutsilleqe” te tilla.

                         1. R
                          RAIFI

                          Kam prit që të ket komente pro serbe e pro Serbisë dhe anti shqiptare se tani nuk është msheftësi që sherbimet serbe e kanë okupuar Shqipërinë ato shpërndajn lekë e bejnë propagandë e kanë gjet një popull pa dinitet e me shpirt robi.Tek e fundit jo veç qeveria shqiptare që është pro serbe por edhe kjo gazetë-portal është tipike serbo-greke.

                          1. R
                           Rtv

                           Ti gari e transformon si ta pret timoni po nje tip pa edukat me ket fjalor nuk duhet te dali ne tv ne intervista aq me shume te hiqet si patriot se keta jan patriotat e shtepive te barit me keta serbi tall trapin po ti ket ne okupim i ben sherbetor besnik keta patriotizmin e kan 1 teke bar

                          2. D
                           DENI

                           Shqiptari rrote k.ri,

                           Lini një Përgjigje