Lionel Messi: Humbje e rëndë, kualifikimi varet sërish nga ne

22 Nëntor 2022, 15:04Sport TEMA

Lionel Messi: Humbje e rëndë, kualifikimi varet sërish nga ne

Lionel Messi ka folur pas disftës së rëndë të pësuar në ndeshjen e parë kundër Arabisë Saudite.

Në një prononcim për mediat ylli argjentias u shpreh:

“Ishte një goditje e rëndë për të gjithë ne, nuk e prisnim që të fillonte kështu. 

Duhet të fitojmë ndeshjet e mbetura dhe të kalojmë për më tej, varet gjithçka nga ne", u shpreh kapiteni i Argjentinës, Lionel Messi.

Lini një Përgjigje