Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:35

21:30

2022-07-26 12:29:00Blog Nga Spartak Ngjela

27 Komente

 1. P
  Petro

  Prostituta ja dorëzoi partin pederastit nga Shangai (Skrapari ) . Ta gëzojnë prostitutat dhe pedarastar partinë e gajdutrisë .

  1. b
   ben.

   I biri i kicos Ju thote shqiptareve, se eshte bukur kur mbesa e beqirit dhe nipi i spiros e djali i kristaqit ju vjedh. Pune shqiptaresh, vari lesht, kane qe ne 1944 qe i vjedhin i vrasin i tallin i burgosin te njejtit njerez, dhe po fundi i europes dhe botes kane ngele.

   1. S
    Shoqja Pandora

    "ben"! Gjendje Civile Dixhitale e vertete je. Po ko i mban mend kaq mire emrat e baballareve, emrat e dajallareve te hasmit te BABAIT, XHAXHAIT, DAJES, BURRIT TE HALLES, BURRIT TE TEZES tende, halese Saleh Ram Brrrriiiiisssshhhha, mor kopuk hazerxhevap i SHPELLAREVE.

    1. b
     ben.

     Shoqja pandora Ka njerez qe per 1 sufllaq ,pranojne ti peshtyjne dhe ti tallin. Ka njerez, qe me mire rine pa ngrene, por paster. Por jo pa folur!! Vemjet nuk mund ta kuptojne dot nocionin e lirise. Ka pastaj plot qe shkojne ne dubai dhe kthehen me 20.000 euro ne xhep, dhe gojen pis. Ka qe vrasin per 10.000 euro. Ka plot nga te gjitha ky vend, vetem njerez nuk riti dot ky i mallkuar.

     1. S
      Shoqja Pandora

      "ben"! Dakord me te gjitha çfare ke shkruajtur, por filozofia qe ti perçon ka nje hendek te thelle me ate qe ke shkruar ne lart, ashtu si komunisti Saleh Ram Brrrriiiissssha, edhe ti nuk rri dot pa cilesuar emrat e gjysherve, prinderve, dajave dhe gjithe sorollopin e kundershtareve te idhujve tend Saleh dhe Ilir. Dhe kjo nuk eshte LIRI dhe DEMOKRACI njrezore, por liri dhe demokraci TRIBALE, SHPELLARE. Une nuk te mbush dot nendjen per bemat e poshtra te shpellareve, ndoshta Zoti te hap mendjen qe te kuptosh.

    2. D
     Dakord

     O ben s'kam ç'te shtoj se i tha shoqja pandora te gjitha per ty, por kam nje pyetje? Çfare kombesie ke ti qe shan shqiptaret se s'mund te jesh shqiptar e te shash veten? Dhe ku e ke mesuar gjuhen shqipe?

     1. Z
      Zagali

      O Ben! Opo sa i mençem qe je? Ku i ke gjetur gjithe kete mençuri. Rrofsh e qofsh me gjthe ate mendje qe ke.

      1. A
       Askushi

       Po ti i biri sali kopil vicidolit nipi i ram berishes qe i shkoi gruaja me serbin e polli dali kopilin ne shoqeri te sali lushes dhe myftar lumneshit , ne shoqeri te thuthuqit bixhozxhi dhe ne shoqeri te mulit pastak e mban ison vokshi me shishem e rakis ti ju mban pishen shpellareve ,ik pyt njeher ne bicidol kush e vrau priftin pabesisht pastaj mbaj konferenc shtypi ,gabim i madh qe sali serbi biri karaxhicit solli shpellaret ne tiran se xhaxhi tek ura e milotit ju kerkonte pashaportat.

      2. K
       K

       Fshatari injorant hajdut i korruptuar , po ndjen se po i afrohet fundi dhe na ofrohet si atdhetar i madh dhe shpetimtar i kombit. O zagar skrapari, partia politike nuk eshte tezge në pazar ku kur mungon burri e drejton gruja.

       1. S
        Shpati

        Fjalët e Salihut e Ilirit, për korrupsion e patriotizëm, dëgjohen me te njëjtin respekt si fjalët e prostiutuave mbi moralin????

        1. S
         Shpati

         Fjalët e Salihut e Ilirit, për korrupsion e patriotizëm, dëgjohen me te njëjtin respekt si fjalët e prostiutuave mbi moralin????

        2. B
         Bardha

         O z.Mero ka disa dit qe hardhuca e shpifur Dervish leshi shkkruan per gjthe kend ,por per cudi ju zoti Mero keni bllokua komentet per kete lavier e idiot

         1. Çekiçi

          2 hajnat e tmerrshem mundohen te behen te ndershem duke i quajtur te ndershmit hajna Shqiptaret 90 perqind e dijnë qe hajnat më te pa besë dhe më faqezi janë Sali Ram Berisha dhe Ilir skraparliu i cili shumë shpejt do te shpallet NonGrata nga SHBA

          1. B
           Baa

           Jane kapur nga ligji-thote Avokati!!!! Mua me duket se jo Saliu por avokati flet jerm! Biles me keq akoma, ose merr para per te bere arlekinin neper media ose ka luajtur mendesh. Po nga cili ligj more avokot, se po behen dy vjet nga non grata amerikane e Berishes dhe asnje ligj as American as shqiptar spo e kap dot.Biles as ai britanik jo se jo. Edhe ilirin gjithashtu nuk dime ta kete akuzuar ndonje prokurori asbrenda as jashte shqiperise per shkelje te ndonje ligji siç genjen paturpesisht zotrrote . Turp se je edhe Avokat!

           1. S
            Sheqerja

            Doktor Sali Mortja dhe Ilir Floriri do t'i gezojne pushimet e kesaj vere se bashku me kryeprokurorin e SPAK-ut Arben Llalla ne gjirin e mbrojtur nga ereat dhe thashethemet te Lalezit, ndersa Avokati i deshtuar Taku i Ngelur ben bla-bla-bla!

            1. D
             Dakord

             Po prit o prit se s'ke pare gje akoma. Po mos u nxito se duan ca kohe dosjet te kopsiten mire se perndryshe nuk do binden dot toçat si puna jote

            2. S
             Sali Protopapa

             Elmer Fudd

             1. a
              ariu

              Shqiptar, o shqiptar, o albanesi, o alvani,a albanian shkoni ,shkoni ti runi by.......... Ilir hajdutit.Turp,turp,turp.

              1. F
               Futja kot

               Kur do të na shporren dhe të mos jua shohim më surratin këtyre plehrave. Si është e mundur që këto qelbësira të dalin dhe të na bëjnë moral bashkë me dy nipat e Hysni Kapos (që për mendimin tim ka qenë burrë i mirë), por mund të durohen plehrat që la pas. I pafsha në Reç sa më parë por pasi të kenë dorëzuar gjënë e vjedhur.

               1. A
                Ali Senjefi

                O koqe kandari,edhe ti si ato do ishe….. Nxirrini sa ma pare faktet dhe akuzojini te dy Berishe dhelpren dhe Ilir Mutin. Deri atehere mos pirdh kot dhe rruajuni bythen te dyve.E keqja sot eshte Edvin Ramovici,kryeshkerdhata i kombit shqiptar.

                1. A
                 Anonim

                 KEMI SALI DOBIC KARAXHICIN OSE MILLOSHEVICIN PASI E JEMA U DASHURUA ME SERBIN KESHTU JU SHPELLAR MESOHUNI TE QYTETEROHENI .

                2. i
                 ilir

                 Foli i biri i nje prej 200 petritave?!

                 1. T
                  Tropojani me demokrat se kushdo tjeter

                  Nongrada dhe like floriri genjejne vehten sikur medemek do ti votojne shqiptaret a thua i harruari njerzit bemat e ketyre , ne keta 32 vite Qe te jene te besushem perpara se te genjejne vehten me e pakta fare duhet te sqarojne vetem akuzat qe I kane bere njeri tjetritqe vjedhjet e floririt tek vrasjet ne malin me gropa dhe deri akuzat per tradheti ndali atdheut plus edhe aleancat me qelbesira ,kush eshte me qelbesira nga keta te dy dhe si ka mundesi qe u pasturan kaq shume sa qe pretendojne pushtet kur qe te dy I kane pasur te gjithe pozicionet dhe c’fare si kane puntar ketij populli . Keta persona meritojne gjithcka vetem vote jo jo jo kurre kurre

                  1. V
                   Vranakonti

                   Te gjithe i dim se Berisha dhe Meta jane hajdutet me te medhenj,qe kane vjedhur shqiperine e shqipetaret,por kush do t'i gjykoje,kush do t'i sekuestroi ato pasuri qe kane vjedheur,kushe do t'i denoi? Asnje. Se SPAK-u e ka treguar veten e tij se jane shitur dhe jane vene ne sherbim te Berishes dhe Metes. Ata dy,sa te jete Arben Kraja ne krye te SPAK-ut,jane te padenueshem,te pagjykueshem. Shpresa,se nje dite do kemi drejtesi u shua.

                   1. V
                    Viola

                    Dy krijesa te shemtuara, etalon I maksimumit te ligesise. Beni dhe ca show ne kete bote, do peshtyhet kujtimi dhe emri juaj gjate. Hani dhe ca mut si kokoshi maje plehut, te gajasni miletin, o Lolo.

                    1. v
                     valon

                     Like hajduti krijoi partine LIRIA, Sali non grata po krijon partine MONILA...

                     1. F
                      Firmat e themeluesve të PD-së 1991

                      Nxjerr dy gishta në takime, gjë që revolton PS-në për këtë trahison made in Meta.

                      Lini një Përgjigje

                      09:06 Blog 7 komente

                      21:36 Blog 8 komente

                      17:46 Blog

                      17:36 Blog 2 komente

                      14:29 Blog 5 komente

                      20:21 Blog

                      19:53 Blog 38 komente

                      14:43 Blog 14 komente

                      13:07 Blog 54 komente

                      12:06 Blog 10 komente

                      Më të lexuarat

                      10:39 Politika 23 komente

                      11:17 Dossier 27 komente

                      14:07 Politika 101 komente

                      11:48 Rajoni 9 komente

                      10:14 Politika 9 komente

                      09:43 Politika 74 komente

                      Blog Tema

                      19:30 Blog

                      19:10 Blog 13 komente

                      16:28 Blog 1 koment