Trump nis fushatën: Jemi në prag të Luftës së Tretë Botërore

29 Janar 2023, 19:20Bota TEMA

Trump nis fushatën: Jemi në prag të Luftës së

Donald Trump ka vënë në shënjestër Presidentin Joe Biden, Hunter Biden, politikën e jashtme të SHBA-së dhe emigrantët e paligjshëm të shtunën në tubimin e parë që prej shpalljes së kandidaturës për të rifituar Shtëpinë e Bardhë në zgjedhjet e2024-s.

Ai madje fajësoi Biden për luftën e Rusisë. Para mbështetësve në Kolumbia, ai tha se mund të negocionte një ujdi paqeje me Moskën nëse rizgjidhej.

“Përmes dobësisë dhe paaftësisë, Joe Biden na ka çuar në prag të luftës së tretë botërore.

Po, jemi në prag të luftës së tretë botërore nëse nuk e keni kuptuar ende. Si president do të sillja paqen përmes forcës. Do të mundësoja një ujdi paqeje për 24 orë”, tha Trump.

2 Komente

 1. N
  Narco-Mafia Albfgansitan

  Biden 2024....lol Media shqiptare si Tema, p.sh.: I paesi con le peggiori prestazioni sono stati la Georgia, seguita da Macedonia del Nord, Kosovo, Bosnia-Erzegovina, Albania, Turchia, Montenegro, Moldavia, Bulgaria e Serbia = lo

  1. K
   Kar Kalec Dega

   O kalec bythqiri , e nxore koken o plere e Trumpit ....dikur dilje me nickname Trump 20 kot e ke o pederast ordiner qe te futi ne valle Rici sumcpuari lol , Rici qe te palloj mamane dhe i thosh ti fusnin gishtin ne byth ....lol

   Lini një Përgjigje