FOTOT/ SPAK kërkon konfiskimin e makinës së saj, Kejvina Kthella: Jam gocë e pastër me ligjin

19 Mars 2023, 15:36Lifestyle TEMA

FOTOT/ SPAK kërkon konfiskimin e makinës së saj, Kejvina Kthella:

Modelja Kejvina Kthella pas disa kohësh larg mediave pas skandalit në BBV, ka dhënë një intervistë për “Fun Club”.

E pyetur për lajmet që kanë qarkulluar për thirrjen e saj nga Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Kejvina tha se nuk ka probleme me drejtësinë. 

“Unë s’kam asnjë problem me ligjin. Nuk kuptoj nga ka dal ky lajm. Jam një gocë e pastër me ligjin”, tha Kejvina. 

Kujtojmë që më 10 janar të këtij viti kur Kejvina ishte ende në BBV, SPAK ka kërkuar nga GJKKO që të konfiskohet një pjesë e pasurisë së Kejvinës.

Kjo për shkak të ish-të dashurit të saj Redjan Rraja, i cili është arrestuar pasi dyshohet se kreu atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji.

 

6 Komente

 1. 1
  19

  Eshte e paster lahet per dit .kot e akuzoni .bushtren .

  1. L
   Laja

   Dhe perseri kundermon!

   1. M
    Morali familiar Zero...!

    Nuk eshte rasti i pare qe vajza ne kete Moshe kane Makina apo shpenzojne shume Euro ne muaj...! Dhe Prinderit e ketyre llojesh Specie jane te kenaqur me Femije te tille.. Se edhe ata perfitojne ndonje kacille. ! Dhe neper rruget kure shetisin fryhen Si gjelat. se kane Edukiar Femije te tille..

    1. M
     Morali familiar Zero...!

     Nuk eshte rasti i pare qe vajza ne kete Moshe kane Makina apo shpenzojne shume Euro ne muaj...! Dhe Prinderit e ketyre llojesh Specie jane te kenaqur me Femije te tille.. Se edhe ata perfitojne ndonje kacille. ! Dhe neper rruget kure shetisin fryhen Si gjelat. se kane Edukiar Femije te tille..

     1. P
      Papa Spiridhoni

      hemmmmm Po nuk vura doren ne plage, nuk besoj !

      1. A
       Asd

       Ha ha ha. Nuk ka shkelur ligjin. Ia ka hipur...

       Lini një Përgjigje