Rrëfimi prekës i aktores shqiptare për bullizmin ndaj vajzës: Tentoi të vrasë veten

2 Prill 2024, 22:27Lifestyle TEMA
Rrëfimi prekës i aktores shqiptare për bullizmin ndaj

Aktorja Julia Ilirjani foli për arsyen përse u largua nga Shqipëria.

Sipas saj, bullizimi që po i bëhej vajzës, e cila madje kishte tentuar të vriste veten, e detyroi të udhëtonte drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

“I gjeta shenja në të dyja krahët”, rrëfeu Julia, duke treguar se vajza bullizohej nga vajza e një kolegut të saj, që sot është në politikë.

“Më vjen keq që janë kaq indiferentë. Shpresoj që gjërat të kenë ndryshuar tani. Atëherë, u detyrova të ikja.

Ti provon goditje nga njerëz që nuk e ke menduar. Bën pyetjen përse njerëzit duhet të sillen kështu ndaj njëri-tjetrit. Kisha dhe probleme me shëndetit'', tha aktorja në emisionin “Ftesë në 5” pasditen e sotme.

Aktorja foli edhe për planet për të qëndruar në atdhe.

“Me shpirt, me zemër, jam e rikthyer. Do duhet pak kohë, por mendoj se po, Julia është në Shqipëri.”

5 Komente

 1. T
  Tepelena

  Ore po na lini pa mend,po na nxirrni nga rrobat: A la veshur breke ajo vajza?????

  1. G
   Gugu

   Goca qenka yll si mund te bullizohet?

   1. T
    Trojan

    Po breket i rine shume ta ngushta motres ,pak baxhella na nxjer tema ,tani do shikojme dhe kete vipen

    1. l
     lani

     mos shani gocen se eshte gjynah .se e paska yll fare

     1. X
      XXXL

      Incest brenda familjes, vajza dhe mami si kurva qe jane po bejne seks,..... Pune kurvash e kane vendin ne bordello.

      Lini një Përgjigje