Adriatik Lapaj formon parti: Zbulohet emri i subjektit politik

15 Shtator 2023, 19:41Politika TEMA

Adriatik Lapaj formon parti: Zbulohet emri i subjektit politik

“Shqipëria Bëhet” është lëvizja qytetare më e re në Shqipëri, me në krye Adriatik Lapaj. Prezantimi zyrtar do në 18 shtator ora 16:30 në zyrat e reja të lokalizuara te rruga ‘Jeronim De Rada’ në Tiranë, ku do të bëhet edhe prezantimi i ekipit, programit, kauzat dhe hapat e mëtejshëm.
Më herët, në një intervistë për A2 CNN me gazetaren Merita Haklaj, Lapaj bëri me dije se kjo nismë do jetë krejtësisht ndryshe nga partitë politike, teksa zbuloi dhe disa nga pikat kryesore të programit ku do të mbështetet.

“Ne na duhet që të hapim garën, që të mos jetë një muaj para zgjedhjeve se kush do jetë deputet, duhet një ligj për referendumet, një ligj që të depolizitojë administratën dhe kjo u duhet të gjithëve, në këtë kuptim, po thuhet për herë të parë”, tha Lapaj.

Gjithashtu, Lapaj shtoi se baza e kësaj lëvizjeje do jetë vetëorganizimi, pra jo nga qendra dhe se do të financohet nga populli, me një financim minimalist.

75 Komente

 1. t
  toni

  Emri i partise do te duhej te ishte : LlapaQen.

  1. S
   Sara

   tashti ... dridhuni o "turq"

   1. K
    Kreshniku

    Lule vjeshte

    1. D
     Dhembeli

     Tani u shtua dhe nje hajdut

     1. 1
      1st

      Dhe ekziston nje moterqir si dhembeli

      1. P
       Pirati Sarandes

       Ky ngjan tamam si pirat deti . Te jep pershtypjen e nje mashtruesi ordiner . Me ne fund e krijoi partine , se plasi .

      2. V
       Vlora.Vlora

       Urime : me behet qejfi ,s ka rendesi se kush dhe sa sukses do kesh ,mjafton qe te zhduken kermat e vjatra te politikes

       1. S
        Shqiptari

        Tepke si vetvendosja. Trendi kohes i quajne levizje dhe jo parti dhe presin ti financoje populli ne menyre vullnetare.

        1. N
         Nari

         Pirdh te shfryhesh.Nuk i mashtron dot njerezit me gjoja mender parti,te cilat na mbijne cdo muaj si kerpudhat mbas shiut,dhe mbasi ne zgjedhjet e para ku marin pjese dalin me 0.2 ose 0.3 perqind te votave,zhduken pa lene gjurme.Babai yt nje nga gjyqtaret e kurruptuar te Sales dhe ti vete sherbetor tek Syri tv i Shkelzen Berishes.

         1. A
          Adrian

          Flet nje anoim me vepra dhe sjellje anonime ti je askushi nese e njeh shko flit me odisene

         2. Q
          Q

          Ky kujton se kush llape me shume fiton!

          1. N
           Nje nga populli

           Or Llap deri dje thoje populli eshte fukara ,sot thua qe partia do mbahet me paret e popullit ,ku do i gjeje parate populli mor maskara ,epo i bie qe populli te heqi kafshaten e femejes e te paguaje ty Llapaqen e gjithe zagaret qe te vijne pas .

           1. e
            edhe kete parti kishim mangut

            ky llapaqeni do qe tja mare popullit edhe ato 5 leke qe i mbeten ne xhep.ky lesh populli po punon,partite shtohen e na vjedhin ca me ligj e ca me hajdutllik. shajme birone dhe na jane bere 100 biro per tu ushqyer dhe keta hajdute cdo pasuri e ven ne emrin e familjes

           2. I
            Iku vjehrri, erdhi dhëndri

            Alltun Çelën,, gjygjtarin kryevjedhës që bëri çorap Sarandën me vendimet e tija për prona, mezi e nxorën nga sistemi i drejtësisë, dhe fap, del dhëndri i tij Adriatiku si kalorës i virgjër të na luftojë korrupsionin. Shumë punë e dhjerë, kjo, kalbësirë gjithandej.

            1. K
             Ka bere gjene e Duhur per Shqiüerine !

             Suksese Adriatike . Eshte koha e shporrjes nga Politika te Bandes se Maskarenjeve ,Esadiste dhe Karikaturave te Politikes sherbetoreve te Greko serbeve .Bijt e bushtres qe degraduar Shqiperine dhe i vodhen te ardhmen ktij populli per 33 -vjet me radhe ,duke kercyer Bordellos RV Bel Danc duhet te shporren nga Politika . Gjithe shqiptaret duhet te mbeshtesin kte Parti te Re . Boll me me Bandat e Shkerdhatave qe i sherbejne vetem Tradhetise Kombetare si me qen grupime putanash semafori . Jo Opozite qe s'jan ,por jashteshtqitje e Kombetare qe Dikushi i kultivoj ne dem te ktij vendi ne emer te demokracise . Te gjithe jane te Akuzuar nga Dejtesia ,per Tradheti ndaj Atdheut , abuzime ne pasurit e vena siedhe Krime . Si mundet me qen kta Funderina Politikan ?!

             1. i
              inatciu gjerman

              Bravo! E ke fjalen per Saliun. E kuptoj inatin tend

              1. R
               Rita nga broduej

               Haha ky qypi do të nxjerri deputet, dhe sipa duke i forëzuar ne parat tona vullnetarisht,????????????. Kështu thoshte dhe Enveri në vaftit që bejlerët e pasunatët i dorëzuan vullnetarisht pasurinë. Po ik o i çmendur boll na dalin e na teprojnë partitë që kemi, çtë të duam edhe ty!!!!

              2. S
               Skraparliu

               O shoku TIKU po nuk denove publikisht Salen se ti shtojce e tij je bashke me Panon se keni tre vjete qe paguheni me leket e Zenit po nuk the ndonje fjale per Liken qe ju hedhe te dyve ndonje kocke se per Edin e di qe nuk ri dote pa folur me Lulin po e po,lodheni kote po nuk denuat praktikat qeverisese te Edit,Sales,Ilirit,Lulit mos kujto se jane budallenje shqiptaret qe te ndjekin ty me ata qe ke nga mbrapa kur deri dje ke qene dhe je sherbetor i Sales dhe Likes dhe e fundit para se tu kerkosh Shqiptareve qe te ndjekin tregoju per pasurin tende qe ke kaq i ri me shume pasuri.

               1. U
                U eshte hapur oreksi tereve per kryeminister

                E lum si ne nga nje parti per c’do 10 familje besoj , po kjo e Tik Llapajt me kujton Saliun ndjese paste kur doli seftedene tamam si ai na therret si ai na i nxjerr llogarite . Koalicion me Nad Ndoken ,Gon Duken e ate komunistin qe ka shok Flamut Noken do beje besoj .

                1. S
                 S'eshte pune Oreksi per KM o qorroklli !

                 Eshte ceshtje KOmbetare me shume se Politike ,sepse ne kte vend eshte instaluar nji bande esadiste bij bushtrash paAtdhe qe i sherben cdo Pederati qe i shtyn Miljona bythes per me degradu Shqiperine e shndru jeten e shqiptareve ne kte FakeDemokraci ne nji Skllaveri .duke vjedhur shkaterruar e degraduar Shqiperine

                2. T
                 Tirona

                 Pa shume komente, ky Llapanjosi paska ngel pa rroge , i duhet rroga qe te kontriboje ne sigurimet shoqerore se ka fryke mos ngeli pa pension

                 1. O
                  Odi

                  Nje idiot me shume...

                  1. d
                   delvinjoti

                   Suksese o kelysh i bindur i Sali Berishes

                   1. V
                    Visi

                    Mire e beri...suksese! Edhe keta pak djem te rinj qe mund te beheshin bashke, kane vendosur te jene te ndare. A ka logjike kjo? A nuk e kuptojne keta qe nuk kane asnje shans nese jane te ndare, nderkohe qe lakojne te njejtat ide ne emer te se mire se shqiptareve? Nese vazhdojne keshtu, nuk kane asnje ndryshim nga ata qe kerkojne te nderrojne, per me teper qe e kuptojne qe edhe keta te fundit e dine cfare eshte e mira dhe ligjorja, por kjo eshte e keqja per 'ta. Pa i paragjykuar, por kesisoj jane levizje faktorizuese dhe plotesisht te panevojshme. Respekte Nismes Thurrje per denoncimet formale qe po ben, dhe Respekte Levizjes Bashke per denoncimet dhe mobilizimin modest te opinionit publik.

                    1. a
                     astriti

                     Edhe zyrat me financim nga populli? Po populli sipas jush eshte cope cope ku do i gjej paret qe te marresh rrogen ti dhe sahanlepiresit e tu?

                     1. E
                      E verteta dhemb....

                      Shqiperia nuk behet me... Lapanjoze sunite or shiite.... allah uakbar

                      1. E
                       Evropaiqi eleniqia

                       Ti bajge (te me fale bajga) , ik ha mut andej nga te ushqejne nga shteti me plere ne Europe

                      2. A
                       Ari

                       Flet, komenton, konstaton ,shan, por Nuk te frymezon. Ky eshte mendimi im.

                       1. T
                        Tiku Rosa

                        Partia llapa - llapaqeni

                        1. g
                         gasper

                         Do ta bej Shqiperine ky idjoti provincial,kesaj i thone VARE VETEN O DINO...

                         1. I
                          Injorantët nuk duhen lejuar të shkruajne

                          Provincial? Pse .... demek .... ti Gasper je nga Parisi, apo nga Berlini? Gallof. Edi Rama nga Vunoi dhe Sali Berisha nga Viçidoli çfare jane sipas teje? Edhe Ahmet Zogu nga Burgajeti ishte. Perveç Ismail Bej Vlores, dhe Enver Hoxhes qe ishin qytetare, të tjerët kane qenë te gjithe fshatare, si puna note. Oh, me fal. Ti nuk je fshatar, ti je katunar, nje shkalle me poshtë.

                         2. T
                          Tiransi i pa angazhuar me politike.

                          Urime. Mire eshte qe kesaj levizje ti japim perkrahje te gjithe dhe vecanarisht te rinjte. Shpresojme qe ky vend te behet se i ka te gjithe mundesite.

                          1. M
                           Mohamed

                           Nuk kam votuar qe ne 2001 dhe nuk behet fjale sa koh ky vend prodhon vetem model berisha,meta,rama e morra si kto. Tani mire 200 a 300 sa jane parti,del dhe nje lopcar qe ben parti me shqiperia behet,pra e ben ky????????. Amanet si perfillni kto. Laj thaji nga keto qe kam pare ai arlind qorri por edhe ai kur doli pro studentve te mjeksise e dhjeu. Te dale fare vendi me i bukur i botes sic eshte shqiperia nga morra si ky llapa eshte fatkeqsi

                           1. V
                            Vranakonti

                            Tani e hengri Edi Rama. Ai te gjej vrime ku te futet se Tiku Llapaj do e gjej. Mirepo Tiku Llapaj ka dhe nje gjigand tjeter qe do beje namin,ai eshte i famshmi,i madhi,hamshori, qe bene njerzit te ngerdheshen, FLORIAN BINAJ. Keta dy do rrezojn Ramen dhe do marin pushteti ku populli shqipetar do haj me luge floriani.Lum neve.Lumi qe nuk na mori.

                            1. A
                             Analisti

                             Hallall për komentin, më pëlqeu. Sidomos pjesa e policit që për 20 vjet e bëri me para skërfyellin, llapaqenin Florian.

                            2. V
                             Vuqidol Rexhepllari

                             Adriatik Lapaj; Adriatik Llalla; Klodiana Lala. Lapaj - Llalla - Lala. Çfarë kombinimi. Kombinim pe muti, do të thoshte Demçe Trapllari nga fshati Qivrymë që merrej me rritje kanabisi, dhe e nxorri Sali Berisha tek qytetari digjital

                             1. a
                              agim

                              Ky qe nuk eshte i afte te rruhet ne fytyren e vet,ku munde te formoje parti serioze me perspektive ???

                              1. D
                               Donadoni

                               Beri shqupisti saliut parti , ben sikur esht kunder saliut , kerkon ti hedh hi syve shqiptarve ky lloj kopuku , sa mashtrusa ka ky vend mer zot , sa gjyna per kte popull e mbyten mashtrusit ka 30 vjet .

                               1. P
                                Patronazhisti sufllaqexhi

                                Ke harruar që kane të njëjtin mjeshter dhe finacues si lali fiku, alexin e vogel qe I fton ne USA 2-3 here ne vit Mos kujto se llapaj doli rastesisht dhe zuri mediat cdo darke

                               2. K
                                Kujtimi

                                Loqe. Delirant. Emer idiot. Shqiperia behet thote. Sikur po ben gjelle me patate.

                                1. D
                                 Dani USA

                                 Po je pa pune beje partine po qe se ke pune mos humbe kohen e lir kot se nok rocin do maresh si parardhesit e tu.

                                 1. M
                                  Mati

                                  Do marri NOC Rrokun

                                  1. A
                                   Arian

                                   Delirant katunar

                                   1. N
                                    Nuk ju vjen njeri

                                    Si zyra pune vullnetare i keni bo këto partitë. Ju duhen argat si duket.

                                    1. R
                                     Ramski (Beogradski Partizan)

                                     Kur steka per Kryeminister zbriti der te psikopati Rama, eshte e kalueshme per kedo ne Shqiperi.

                                     1. E
                                      Emiljano

                                      Shqiperia behet atehere kur Salen,Liken dhe Ramen bashke me zagaret e tyre qe kane perqark vetes i fut ne parlament dhe i fut tritolin ti hedhesh ne ere.Mundesisht aty brenda te fusesh dhe gjithe gazekaret dhe plehrat qe drejtojne median shqiptare,atehere behet shqiperia.Pa hequr qafe gjithe keto funderina harroje se behet ai vend

                                      1. E
                                       Emiljano

                                       Shqiperia behet atehere kur Salen,Liken dhe Ramen bashke me zagaret e tyre qe kane perqark vetes i fut ne parlament dhe i fut tritolin ti hedhesh ne ere.Mundesisht aty brenda te fusesh dhe gjithe gazekaret dhe plehrat qe drejtojne median shqiptare,atehere behet shqiperia.Pa hequr qafe gjithe keto funderina harroje se behet ai vend

                                       1. P
                                        PPSh e vetmja parti

                                        Tani doli dhe nje i paafte e i pashkolluar qe te trazoje popullin qe nuk i kerkoi, 50000 parti tu krijoshi nuk keni legjitimitet as ju as nevojtorja e te tjere me rradhe buzqumesht llastica qe nuk keni punuar nje dite ne jeten tuaj !

                                        1. s
                                         saliu duhet te shpallet terrorist

                                         ramizi formoi pd,ps e ca particka,saliu po ben reaksion zinxhir dhe shkatrron e formon parti qe te mbroj pasurine e vjedhur

                                         1. t
                                          tik llalla per tik lapa lapa

                                          Adriarik lapaj ne variantin Adriatik llalla qe ben qef me paret tona

                                          1. S
                                           Shqiptar

                                           Ti serb me emrin "Beogradski..", po ai Karaxhiçi yt si i ka punet? A ja ke pastru dhomen 303-shi,se andej vjen ti!

                                           1. K
                                            Kolonel Pesionist

                                            TIKU: 1.Ado shkosh më te TV SYRI PESHKAQËNIT- ZENI..? 2.Na shkrua se çdo bësh ndryshe nga PS dhe si e qysh do të votohen Ato..! 3.Uroj që Partia LAPA të zër VËNDIN E DYTË për të shporrur Berishizmin,Metizmin,Lulizmin..Pasi E.Ramën(PS) nuk e mund dot as JI PINGU I KINËS. 4.Nëse do të nisësh LUFTËN FRONTALE edhe kundër E.Ramës..do të marrësh NOC RROKUN. 5.Nëse ke OK nga SHBA-futu në lojë me figura të mira intelektuale e nga diaspora..!

                                            1. S
                                             S’ka problem

                                             Njeri qe flet shum , shkurt asgje .Ndoshta ka ide te mira per vendin por ne shqiperi eshte ngrtur nje sistem qe eshte e veshtire qe te besh ndryshim , vetem lufta e zgjidh aq shume e kane lidhur sistemin me njeri tjetrin sa eshte e pamundur qe ta shkartisesh me vote

                                             1. p
                                              punojne qorrat e hane horrat

                                              me nje fjale,punoni o derra qe te hane keta kryetaret e partive me lapanjozet qe duan nga nje karrike

                                              1. U
                                               Ushtari.

                                               O tik por ti nuk doje shume 3 dollap 5 karrige e 6 tavolina 5 televizore e 6 kompjutera per te rrezuar qeverine.A i ke siguruar keto .Kaq tu deshen me duket per te rrezuar qeverine.Perse kerkon me shume tanu nga populli.Ne vend ti jaoesh popullit po i kerkon per ti mare.

                                               1. I
                                                Ik futi llap xenit

                                                Mer dhe Altin jevgun gonxhe,,,dhe bashkohu dhe ti foltores,,,po' kush i ha kto mer pusht,,,,kerkoni te shpetoni saliun dhe xenin nga halli,,,po' dihet e kacarrum qe financon zeni,,,kujt do ja fusesh ti,,,

                                                1. m
                                                 mero haleja

                                                 Te gjitha baterite kundra Adriatikut.Ti zbulojme te gjitha me rrenje e dhemballe. C'ka bere e nuk ka bere deri ne 7 breza.

                                                 1. r
                                                  robi

                                                  shume shpejt do te krijoje nje particke dhe krrici i faro pace pilafit sepse nuk eshte i bindur se do vije ndonjehere ne pushtet foltorja e vicidolit. Particka e re e krricit te faros do kete ne radhet e saj te gjithe bijte , nipat, sternipat e ballisteve dhe bashkepuntoreve te nazi-fashisteve gjate luftes na-cl. Pritet te quhet PSHB ose particka e shpellareve dhe ballisteve dhe ne zgjedhjet e 2025 do jete force e pare.

                                                  1. G
                                                   Gota

                                                   Robi, ce, je i madh, shkruaj me shpesh te lutem!

                                                   1. r
                                                    robi

                                                    Po c'te besh o Gota po keto monstra te bejne me plasur. Ngrihet perbindeshi i vicidolit dhe mbron nje kriminel te deklaruar si pjesmarres ne masakren e Peshkopise para 19 viteve nga vete shtypi grek, nje neonazist i Agimit te Arte , nje nxites i helenizimit te Himares, dhe te vjen te plasesh.kjo eshte fytyra e perbindeshit te vicidolit dhe spiunit Agush askush kokeducja qe populli shqiptar i nxorri me shqelma me 14 maj nga skena politike.

                                                  2. i
                                                   ilko

                                                   Dole dhe ti te fitosh o njeri? Nuk ke si te jesh i mire, përkundrazi une te neveria.

                                                   1. i
                                                    ilko

                                                    Dole dhe ti te fitosh o njeri? Nuk ke si te jesh i mire, përkundrazi une te neveria.

                                                    1. J
                                                     Jana

                                                     Na more lapa, kemi kaq vjet qe te shikojme! Je pa ide! Edhe emrin ja more sloganit te Bashes! Dil, Dil po pa individualitetin bonded, me shpejt do te shuhesh se sa te lindsh! Berisha te bindi...????

                                                     1. R
                                                      Rrumpallisti

                                                      E para njëherë,kur thotë që do ‘i lyp’popullit lekë,nuk e ka fjalën vërtet se do ja marrë popullit paratë,jo,ajo eshte mbulesa më e mirë e parave që mund të hyj nga çdo lloj trafikanti e trafiqesh të paligjshme. Problemi eshtë se ky ‘llapaqeni’ ose është shumë idealist,gjë që s’e besoj,se idealistët e vërtetë janë aq inteligjent sa të kuptojnë situatën ku ky vend ndodhet dhe nuk ‘i hyjnë detit në këmbë’ dhe të përfundojnë sa hap e mbyll sytë ‘në koshin e plehrave’. Ose ,që kështu ka të ngjarë të jetë,që ky diku ‘ka gelltitur një lugë çorbë të prishur’ diku dhe dikush po e përdor,si shumë ‘rryma’ të tjera që kane dalë në këtë vend dhe iu duhet kësaj klase politike pēr të ruajtur vazhdimësinë e saj,’pluralizmin’ e saj ,ja me këto mënyra makiaveliste,që edhe pse të përsëritura,kujtojnë se ky popull nuk kupton dhe nuk di asgjë. Sigurisht që e dinë dhe iu leverdis të sillen po në të njëjtën mënyrë,që edhe ata që kanë ngelur në këtë vend ,t’i ‘thërasin mendjes’ e të largohen dhe këtu të ngelen vetëm ‘sheikët’ shqiptar,‘populli buxhetor’ që janë 20-30 % e popullsise aktive ne punë dhe votues i sigurtë për pushtetin, pensionistët qe skane ku shkojnë dhe me ‘ndonjë medalje’ vazhdonne të gënjehen dhe e japin voten dhe fuqia puntore private me emigrantet tranzit nga vendet e botës së tretë,që gjithsesi ‘mbyllin vrimat’ që lenë puntoria shqiptare perkohesisht,se ‘skllaverine’ as ata nuk e durojnë,aq më tepër ‘të arratisur nga skllaveria’e skamja ne vendet e tyre.

                                                      1. p
                                                       petriti

                                                       Te pershendes per guximin qe ke mare , do te kesh shume pengesa djalosh nuk te lene keta te ngresh koke . Me perkushtim te math do ja dalish te vendose nje gje e re ne shqipeti ne tone te bulur beje per vete te rinine , premoto ato qe mundet te behen jo ato qe ne pamundesi te behen , se po mos u be ajo qe thua del genjestar dhe nul te beso me njeri dili zot keti vendi

                                                       1. T
                                                        Tunguska

                                                        Interesant , qenkan mbledhur nga jane e nga sjane te gjithe per ta share dhe ofenduar kete Adriatikun,kaq frymezim negativ dhe urrejtje s e kam pare ndonjehere qe nga koha e covid apo kur u rrit cmimi i naftes,duket qe dikujt i ka shkelur ne kallo ky, sipas gjyqit te turmes ky jo vetem qe nuk u dashka te krijoje nje parti , por ndaj ketij duhet te kete patjeter ndonje urdher arresti , nderkombetar qe duhet ta burgose e ky mos ta shohe driten e diellit, ndaloni o njerez e mos u sillni si falangiste , prisni e shihni sidomos shumices qe u a ka hipur dhe po ua hipen Berisha , Meta , Rama etj beni pak durim te shihne edhe prurje te reja , cdo argument qe ky Llapaj ka prekur ka qene deri tani i Drejte

                                                        1. S
                                                         Sarandioti

                                                         Nuk ka njeri me idiot se ky Llapaj

                                                         1. S
                                                          Sarandioti

                                                          Nuk ka njeri me idiot se ky Llapaj

                                                          1. G
                                                           Gopisemes

                                                           Aman na e thuaj ke te ka qire nga te shoise qe e ke kaq inat?

                                                          2. I
                                                           Ismaili.Enveri.Saliu.Tosi.Likja.Edi...Tiku...

                                                           Nje ujkonje me shume ne sahanin qe quhet Shqiperi...JO DHE JO ...SHQIPERIA NUK BEHET...ti more djale je rriciklimi rradhes, je kopje e G99, Mjaft, je kopje e Dorian Duckes...Dori I vogel me Tikun e vjeherrit...do bejne Shqiperine... SHQIPERIA NIK KA QENE...NUK ESHTE... DHE NUK DO TE JETE KURRE NJE CEND QE BEHET NGA SHQIPTARET...ai stan ate bulmet ka...nga ferra ferra del dhe kurre trendafili. MASHTRUES...ti Tiku qe kur trumpetive me bujw te madhe se gjoja te pergatiti dhe ftoi Amerika te behesh udheheqes...qe ketu duket qe je nje MASHTRUES I vogel.

                                                           1. b
                                                            banal

                                                            Ti Sarandioti duhet ta njohesh mire, por fjala idiot nuk shkon. Mund te jete pak i lehte e ndoshta fluturon, por në Shqiperi ka komandant tjeter sot se kush behet kryeminister. E,ee si jane keto pune: xath breket e beju mune!

                                                            1. S
                                                             Shkodrani

                                                             Perpata se te formoj parti ky kari, ye shkoj te nderroj emrin...Llapaj...emer idiotesh

                                                             1. S
                                                              Shqipera kurr nuk behet,

                                                              Shqiperia kurr nuk bêhet, dhe as nga Ty që të ka pagëzuar Sorosi me Amerik Kakēn më së pari. Ju të gjithë Shqiptarët nuk jeni për vendin por për vehti. Shqiptar, një vend që nuk të mban, mbron dhe ushqen nuk quhet atëdhe. Ikni sa më parë që të mundeni. Mos dergoni lek ne Shqiperi sepse këta të korruptuar i mbajne veq per vehti. Drgoni sa per te ushqyer prinderit qe kanë pencion 4000 lek ne muaj.

                                                              1. R
                                                               Rudina e mamit

                                                               Hajd i pafsh hajrin- Parti e llapës. Po ç’parti do krijosh ti, o derzi ?. Nuk e shikon Sali kërmën që mezi po mban atë çika parti që i ka mbetur, e ti do të krijosh parti të te re. Mos shko në atë drejtim, o trim.

                                                               1. L
                                                                Lutfi

                                                                Mbrapa ketij idioti eshte Ilir Meta me Anastas Angjelin, por edhe Saliu qe e votoi, kete te fundit ( mamuthin) si anetar i keshillit mbikqyres se Bankes se Shqiperise. Iliri nuk i mdahet Bankes se Shqiperise....

                                                                Lini një Përgjigje