EMRAT/ Mbledhja e përbashkët e deputetëve Bardhi-Berisha, kush ishin të pranishëm

12 Shkurt 2024, 19:00Politika TEMA

EMRAT/ Mbledhja e përbashkët e deputetëve Bardhi-Berisha, kush

Për herë të parë pas më shumë se dy vitesh grupi i i deputetëve të drejtuar nga Gazment Bardhi dhe i drejtuar nga Sali Berisha, kanë zhvilluar një mbledhje të përbashkët në selinë blu.

Gazetarja e Vizion Plus Olta Blaceri ka siguruar listën e deputetëve pjesëmarrës në mbledhjen e grupit parlamentar.

Gjithashtu ditën e sotme në orën 17:00 PD e drejtuar nga Sali Berisha mbledh Këshillin Kombëtar, ku do të diskutohet për protestën e 20 Shkurtit si dhe aksionet e tjera politike.

Jorida Tabaku mungon arsye shendetesore

Dhurata Çupi; – ✅Saimir Korreshi; france

Kastriot Piroli; mungon rast vdekje

Edmond Spaho;mungon arsye shendetesore

3 Komente

 1. R
  Real

  More na jepni nje lajm per Emiline se Matia po rrin ne pritje se mos Luli nuk ka ngordhur akoma.

  1. Z
   Zagali

   The ata qe mungonin,por kush ishin prezent ne mbledhej? Edhe beni pyetjen kush ishte sot ne mbledhej te pranishem dhe nuk thoni numerin e atyre qe ishin.

   1. (
    (((((())))))

    Se more vesh....ishte loqja,paloqja,meloqja,mulja,bardhoshja etj,etj,etj.V.K. shko e voto pastaj.

   Lini një Përgjigje