Flamur Noka: Gerti Shehu mori porosi te xhamia e Urës së Tabakëve për atentatin ndaj Berishës

7 Dhjetor 2022, 09:33Politika TEMA

Flamur Noka: Gerti Shehu mori porosi te xhamia e Urës së Tabakëve

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka thotë se Gert Shehu është porositur për atentatin ndaj Sali Beirshës.

Në emisionin Now në Euronews Albania, Noka u shpreh se Shehu është bashkëpunëtor i vjetër i policisë, që shet pica dhe drogë dhe nuk është arrestuar kurrë.

“Ai është i rekrutuar nga policia e shtetit. A e dini ju që ai te xhamia e Urës së Tabakëve ka marrë porosi për atentatin? 

Dhe kur të vërtetohet që është bashkëpunëtorë i vjetër i policisë, shitës picash dhe droge dhe nuk është arrestuar kurrë, çfarë do thoni ju? Ai është shoqëruar, po kurrë nuk është burgosur”, tha Noka.

9 Komente

 1. U
  Unë

  Flamuri si "mjek" qe eshte duhet ta dije se skizofrenet flasin me zera qe i kane brenda kokes. Zakonisht keto zera i vijne ose nga perendia ose nga mekembes te zotit ne toke.

  1. r
   ronny

   a po tani qe e the ti kokrra e trapit Muli, mushka e sale shpellarit..tani po ska nevoje per komente te tjera .. hajde rrot cari qe he o mul...dukesh qe ne formen e kafkes cfare derri injorant je.

   1. J
    Jugu

    Flamur, (vetem shkopi) kur ke qon zotrote nkry t polcise shtetit, e ke pas njoft ikyt "bashkpuntor" t policise? PO ti kish ra Edi Rams ky djaloç a nuk do ta kishit qujt "HERO" ti dhe baba jot shpirtnor qy kini dal na i hale?

    1. M
     Muli zbriti nga pema haaa

     E vertete shoki Muli atentatori foli ne xhami me profetin .Mohamed kemi konkurenc te shenjtesh .Ta kuptonne ajo pjese e debilave per ke kane votuat !

     1. O
      Olti Hipopotam Curri

      Jam i bindur qe dhe ti je pjese e inskenimit i thate qelloje me pllembe si Makronit po ky si budalla qe nuk mbushte mire ja kerciti me grusht e uli ne bythe.

      1. L
       Luci

       hahahahahahahahaha

       1. A
        Anisa

        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????me lot kam qesh per zotin lart.????????????????????????

       2. L
        Luci

        hahahahahahaha Muli esht edhe shejtan, edhe budalla, esht ne ofert bli nje, merr 2

        1. T
         Trishtimi

         Nuk e shikoni dhunen e kafsheve te saliut, si e kane bere Gertin?! E kane zhveshur, rrahur e torturuar, sikur te kishte qelluar me arme nje psikopat... Drejtesia duhet te marre ne hetim kete dhune, qe kalon çdo kufi, kur truprojet vetem duhej ta izolonin, derisa te vinte grupi special i policise, per ta marre per llogari te gjykates.

         Lini një Përgjigje