FOTOT: Berisha nxjerr dhe Lirine në mes të shiut për të votuar

4 Dhjetor 2022, 11:48Politika TEMA

FOTOT: Berisha nxjerr dhe Lirine në mes të shiut për të

‘Rithemelimi’ i Sali Berishës zhvillon sot primaret për të zgjedhur kandidatin zyrtar në zgjedhjet vendore të 14 majit. Në 7 bashki ka vetëm nga 1 kandidat, pa mundësi zgjedhje për votuesit, ndërsa nuk ka zgjedhje në 4 të tjera.

Duket se primaret e shpallura nga Berisha për foltoren e tij po dështojnë, pasi 7 kandidatë janë tërhequr nga gara deri më tani.

Berisha ka hedhur votën e tij në kutinë e votimit në Tiranë pak minuta më parë, ndërsa sic shihet dhe nga pamjet e mëposhtme ai ka marrë dhe bashkëshorten e tij, Liri Berisha për të votuar. 

 

 

23 Komente

 1. ?
  ?

  Lirinë, o debil analfabet.

  1. .
   .

   Jo po nxjerr Gencin.

   1. T
    Tropojani

    ku ka genc Saliu Atij nuk i puno qekur u pushtua cekosllavakia nga ruset

   2. T
    Tam tamet

    O ftyra me e piset e gazetarise . Po sju ka mbetur gje tjeter kunder Berishes saqe tani beni edhe budallelleqe feminore. Ku eshte lajmi ketu? Lere pastaj çudia e madhe ? Gazetare injorante .

    1. t
     tam tam ham ham kape saliun

     sa keq qe te vjen per sali komunistin e qelbur dhe sllobodanken serbe me faqet si mullaqe.

     1. R
      Reshati Kolonjes

      tam tam ose tum tum, E kupton qe je nje TUM. cdo gje qe ben Berisha eshte TUM - TUM. Ke te drejte qe nuk eshte lajm, se e dime qe vetem TUM ka bere Berisha gjithe keto vite, dhe nuk e lan dot ti TUMin e Dr. Berishes (o gomar vicidoli, se vetem veshet te mungojne, qe vazhdon ti marresh eren mutit te Berishes.) Te fala Doktorit te bythes te shokut Enver.

      1. T
       Tili

       Une nuk e dua Berishen dhe asnje nga politikanet tane. Te gjithe pa perjashtim i kane bere gropen ketij vendi. Por nuk jam nga ato njerez frikacake dhe pa dinjitet qe kalit te " ngordhur " ti heq patkojte. Berisha nuk ka ngordh akoma. Berisha eshte i keq por eshte me i miri i te keqijve. Cili do te jete fundi i Berishes ai ka lene mbrapa Berishismin. Per mire apo per keq kete nuk e di.

     2. P
      Preshi I lushnjes

      Vota e sllabodankes eshtw plumb per Ramen, lavdi marksizen leninizmit, kamunistat nuk dorezohen deri ne piken e fundit te gjakut blu

      1. F
       Fatmiri

       Pse o shpenzojnev para per zgjedhje te kota!?Eshte Gjana qe i nxjerr rezultatet me telefon.

       1. E
        Edkari

        Familje MUTI.

        1. S
         Salpidhi

         ke te drejte.

        2. K
         Karabobe

         Shkruani Shqip: Lìrin apo Lirìn (Lirinë)

         1. G
          Goni

          Aty eshte gjithe problemi, Karabole.

          1. X
           XhaJaho

           Po tallen te gjithe me kete njeri torollak,Mediat, pozita dhe nderkombetaret duke e lene qe te kenaqet edhe pak me euforine e tij se Drejtesia ja ka bere gati qeline ne Rec

           1. Çekiçi

            Berishoviqi po e nxjerr Sllobodanken (Lirinë ) më votu per ata qe kan marrë dinarë serb dhe rubla ruse per ta shkatrruar Shqiperinë dhe Kosoven më në krye tradhtarin e kombit kopilin Sali ( te birin e partizanit serb) më origjinë serbe më mbiemer Berishoviq Shqiptar venja gishtin kokes dhe mëndoni qka i ka bërë ky monstrum Shqiperisë dhe shqiptarve te Kosoves në monizem Qka i ka berë Shqiperisë dhe Shqiptareve te Kosoves pas monizmit (Shqiperinë e shkatrroj totalisht nuk ekzistonte as ushtri as polici shqiptare as shteti shqiptar E shkatrroj se vepruari UÇK në Shqiperi vrau burgosi dhe i perzuari luftetaret e lirisë nga shteti AMË ) Ky monstrum dhe familja e tijë më origjinë serbo sllave duhet te shpallet NON GRATA edhe në Shqiperi edhe në Kosovë dhe te iki në Serbi nga e ka edhe origjinen

            1. E
             Eni

             Rublat I mer shoku I Vucic biri Putinit..Salen se kemi pare deri me sot me ndonje Ruß....dhe Luli I Edushit eshte

            2. e
             e ka qit me u shkerdhy me Militantet

             do me josh gomaret qe te pallojne primaret

             1. B
              Byrektore SHQUP-i

              Maloku me çadër kuq e zi përpara, Lirinë me cader zije e lë mbrapa. Katunar surrat parur/ Qytetar s'ke me u bo kurrë/ Paç nru ene shtatë lëkurë./

              1. k
               ka qit sllobodanken me ja ngrit gomareve

               di mir pederasti plak , se me josh gomart primar

               1. a
                arqile

                saliu eshte krimimel mos i shkoni pas .Me dt.6 ka planifikuar vrasje per tja lene policise.Beni kujdes largohuni nga shkateruesi e krimineli.

                1. F
                 FATMIRI

                 TE KEQEN E SALIUT PARA LIRIS AJO ESHTE DIRIGJENTJA E ÇDO VEPRIMI TE SALIUT PIR QENDRON NE PRAPA SKEN GRUA ME TE POSHTER NUK KA E BIJA E MILICES AGJENTES SE UDB JUGOSLLAVE KJO ESHTE EDHE KOKRRA E HAJDUTES QE NEPERMJET SHOQATES SE FEMIJEVE AUTIK MORI GJITH LEKET E REZART TAÇIT NGA ARMO PSE NUK EKA ME SHOQATEN TANI SEPSE JU NDEROREN TEARDHURAT HAJDUTES KJO EDHE PLUMBIN NUK E KA HAK POR ME TEPER SE KAQ GRUA BUSHTER

                 1. F
                  FATMIRI

                  O TAM TAM NE GOP TE SATAM PO SALIUT TEND I THAN PER LIRIN NE NE KOHEN E KOMUNIZMIT KISHTE DASHNOR MINISTRIN E SHENDETESIS ALI ALUSHANI PSE NUK KTHEU PERGJIGJE SALIU YT O FISQIR PO JU BAJGAT E SHORERIS NUK JU BEN PERSHTYPJE KUR JU PREKIN NE NDER E KARAKTER SE JENI NJERZ QE SKENI AS TURP DHE AS NDER DHE TANI SE FUNDI ROBTE NE PIDH TY DHE SALI GRUAQIRIT

                  Lini një Përgjigje