FOTOT: Ministri pëson incident pas diskutimeve me Belinda Ballukun, ja çfarë ndodhi në Kuvend

22 Shtator 2022, 12:31Politika TEMA

FOTOT: Ministri pëson incident pas diskutimeve me Belinda Ballukun, ja

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka pësuar një incident të vogël gjatë seancës së sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë.

Teksa fliste deputeti Denis Deli në foltoren e Kuvendit, Peleshi është afruar pranë vendit ku qëndron e ulur zv/kryeministrja Belinda Balluku.


Të dy diskutojnë për disa minuta dhe teksa Peleshi niset për t’u larguar në vendin e tij, përpara shkallës humbet ekuilibrin duke rrezikuar të rrëzohet.

 

2 Komente

 1. a
  anti anarkisiti

  Kjo i ndodh çdo kujt dhe vetëm primitivët jo profesional dhe kundërnjerëzor bëjnë lajm me këso gjëra.

  1. B
   Bureto

   Epo duhen mbushur faqet e gazetës or mik. Nuk e shikon që per ato pesë rrjeshta të atij alamet lajmi, ti je i detyruar të klikosh dhe dyfishin me reklama. Dhe keto bëjnë para jo lajmet.

   Lini një Përgjigje