VIDEO/ "Natën e mirë, s'merrem me non grata unë" - Momenti kur Spartak Ngjela braktis emisionin në mes

22 Shtator 2022, 09:19Politika TEMA

VIDEO/ "Natën e mirë, s'merrem me non grata unë" -

Avokati Spartak Ngjela, ka ikur nga studio e emisionit “Now” teksa po flitej për shpalljen “non grata” të Sali Berishës.

Ai tha se ky i fundit ka humbur të drejtën e ankimimit në Gjykatë, por kjo gjë është kundërshtuar nga ish-deputeti Klevis Balliu.

Pas debatit me këtë të fundit, avokati është ngritur nga karrigia dhe është larguar nga studio.

Ngjela: Saliu ka humbur të drejtën e ankimit

Balliu: Ku e di ti?

Ngjela: E njoh ligjin amerikan.  Unë nuk kam ardhur këtu për broçkulla. Opozita është ‘non grata”. Blinken tha se SPAK drejtohet nga ne.

Balliu: Kur e tha?

Ngjela ngrihet nga karrigia: Vazhdoni zotëri, më keni thirrur me “Non Grata”, nuk kam punë. Natën e mirë.36 Komente

 1. Q
  Qafa e Llogarase

  Aaaa ç ua beri mire! U dhjeu mu nè tè....ashtu ta bejne te tere...Bravo z. Ngjela veprim mèse korrekt dhe atdhedashès.

  1. L
   Like Duduni Me-Te-Meta Mendore

   Avokati s"duhet te kishte pranuar te shkonte ne studio me Kerricin Balliu dhe Mehillajn qe ka qene buce e Saheles, qe lehte hamhamham... kjo eshte ajo qe jur jepte intervista thoshte "... Sic qihet qart..." dhe sote eshte gazetare hahahaha

   1. b
    ben.

    Une mendoja se avukati ishte idiot i pashprese. Por ne momentin qe kupton qe e tallin kalamajte e lagjes, edhe mund te kete shprese. Bravo avukat.

    1. b
     ben, ai i verteti

     ben adashi-ke rene ne batakun e Salihut. Nuk kam ndonje simpati per zotin Ngjela, por jam plotesisisht dakort me "Like Duduni Me-Meta Mendore" ketu me siper, kur thote se Ngjela as qe duhet te kishte pranuar te ulej ne nje tavoline me kelyshin e Fariut.

    2. A
     Alma

     Ben- ti mendove per avokatin qe eshte idiot.omg Ai ka qene I njohur ne Tirana qe ne 1970. Respect per avokatin.

     1. b
      ben.

      ALMA edhe ver llapa ka qene i njohur ne tirane qe ne 1969, ose tore suma. Po te jesh i njohur nuk te perjashton nga idiotesia. Jam i sigurt qe nuk e kupton diferencen, po thash ta provoj njehere se mabse edhe ti si avukati ne pleqeri e meriton 1 mundesi.

      1. V
       Vfc

       E ti je koqia e artë e kandarit që i vëke më një anë e vetë je vlera absolute apo tu ka ngrit thumbi e s'ja fut dot vetes e po propozon nuska me tallon . Zarbonjë etiketuese viktimë frymore fyle .

   2. N
    Non Ngrata

    Mire ja bere Avokat Spartaku duan ta zbukurojne keta

    1. H
     Humbje kohe me keta

     Klevis krricit ju be babi spiun me lek ne kohen e Sales. Per ke te beje tifozllek krrici

     1. F
      Fahri pilafi

      Po normal qe krriçi i spiunit Fahri Balliut mbron komunistin non grata.

     2. v
      vizitor nga kozmosi

      Bravo avokat ,le te rrine si mut nashi keta nongradat

      1. s
       shelegura

       Haken duhet braktisur nga cdo studjo per non graten.

       1. K
        Koli

        Nuk e njoh fare Z Ngjela cfare personi eshte,por i biri Fahriut eshte nje Turp qe del neper TV dhe ben si i zgjuar.Komplet kjo familje Balliu,te Ardhur ne Elbasan ne vitet 75,ishin te gjithe Spiuna te Sigurimit.Bahriu ishte qe shkonte per dite ne Dege,se mbahej dhe per Gazetar,i vllai i tij sa mbaeoi shkollen u vesh Operativ ne Dege,ruante tek 50 qe i thonin ne Elbasan,ku ishte Parkimi i Mauneve te huaja,ku Fuks Ruante aty si Qen,se mos shkonte ndonje dhe merresh me Polaket,se shumica shofereve qe vinin ishin Polake.Halla e ktij Kurves Balliu Zhunior,ishte Bufetjere tek Kafet e Portes se Kalase,ndigjonte cfare thuhej neper tavolina,dhe vinte nje Fuks cdo dite ne oren 3 dhe merrte te dhenat.Kjo familje eshte nje Familje Kurvash,spiunesh ne kohen e Enverit,dhe tani bejne sikur jane Demojrate?Shko Shkerdhehu Balli,me keq se Kurva Babe qe ke ne shpi.

        1. B
         Bob

         Bravo Spartak Ngjela Keshtu duhet !

         1. s
          spata

          A mund te me shpjegoje dikush se cperfaqson ky kanal TV euronews. al. Ndoshta, ne fillimet e tij, nuk na ka rene ne sy por tani eshte bere nje nga me te dyshimtit me diskutimet ne studjo. KanalTv qe nuk le gje pa transmetuar kur del berisha ne foltore ose kur ka pinjolla te Pd .I vetmi Haxhija ,qe mbronte ne debate me Bushatin e qe se shohim me ,ky kanal eshte teresishte i propagandes berishjane .

          1. K
           Ka shprese per avokotin

           Po mire ja bere Avokot , kur ske argumenta dorezohesh , je dhe Avokot , duhet ta dish kte ! Por ke bere mire qe je larguar dhe ben mire te mos dukesh me neper studio se LE NAM me budallalleqet qe servir . Ndoshta kane filluar ilaçet te veprojne !!!

            1. d
             durrsak 24 karat

             "Ka shprese per avokotin", ju te Sales jeni injorante dhe nepni mend per Ngjelen. YYY!

             1. s
              shqip

              Problemi nuk eshte avokati Ngjela, por hajvanet qe komentojne ketu, qe kane zero njohuri te ligjeve te jurisprudences dhe na bejne te zgjuarin; njesoj si kerrici Fari Balliut.

             2. 1
              19

              Bravo avokatvNgjela je njish kshu duhet tja bejne ktyre te gjith mis te shkojne fare ne studio me kta kurvat e pd dhe me malokun ne krye .

              1. P
               Pokeristi

               Të lumtë z.Ngjela! Gjest diskreditus publik.Gazetarja Mëhilli siç ….. qartë vazhdimisht ,është një zë besnik i Sahliut. Një komentus diku më sipër me të drejtë thotë pse i vini mëhilles? Ashtu është.Por duhet vajtur,që të ketë efekt hikja.

               1. h
                hi hi hi .i la Gojoret e Shpellarit si Muti ne Shi

                Rrespekt Avokat .Shqiptaret nuk kane nevoje per te tilla Televizione te krijuara enkas per Banden e Krimit Politikes saleh metaj , per te ricikluar Mutrat e Halese Politike ne Shqiperi . Bere mir qe i bere Mutin dhe u largove nga haleja e idioteve e sharlataneve

                1. G
                 Grupi i Skerfices

                 hajde suflaqet beni nje kenge trimerie per Tak Takun se vetem kenge pederastie ka..

                 1. M
                  Melek Paleku

                  Ka servila Mereme që merren me ketë punën e këngëve po nuk u themi as do pse e bëre se u ngelet dhe qejfi , ke parë ti që në njëri banon si ndroja edhe turpi ?

                  1. L
                   Loku

                   Kenge trimerie beni ju shpellaret, sidomos ato kenget per enver hoxhen i keni qare fare, jane hit sot e ksaj dite! Bythlepirsa te qelbur!

                  2. B
                   Bujari

                   Klevis Balliu ben te zgjuarin ,derri im ka me mend ,cmerreni me ket ,Avokati eshte personalitet dhe te vesh ne ballance nje krric me avokatin esht mekat,mir beri qe iku..

                   1. Q
                    Qytetari

                    Kerrici i Faros nuk ka faj qe del e hiqet i zgjuar por kane faj ata qe e ftojne neper studionje mbeturine nje psikopatqe e kurdis i jati ne shtepi dhe si na shet mend si i zgjuar Fajet i kane ata qe e ftojne ne radhe te pare ndyjne studiot e tyre dhe dyta ata te ftuarit e tjereqe pranojne e ulen e debatojne me nje me shume se injorant

                    1. L
                     Lisi

                     Nuk eshte lajm largimi nga emisjoni I nje plaku psikopat "zedhenes I FBI", qe po le Nam me idiotizma e tij. Cudia eshte e televizioneve qe ftojne kete te rrjedhur te na japi mend.

                     1. I
                      Idajet

                      Bravo avokat Ngjela. Ky duhet të jetë qëndrimi i gjithë shoqërisë shqiptare ndaj të korruptuarve.

                      1. S
                       Sali Berisha u shkerdhen rrobt po urte

                       O spurdhjak qe i ke rene dhe i bjen bithes qekur ke qene 16 vjeç,ty,ate spurdhjak poturen tjeter me dosje qe e mban plot pampersa,Saliu u ka qire motrat,grate,vajzat dhe fisin,ua ka lene ne goje veglen dhe nuk e heqni dot,kshuqe,ku ti keni motrat,grate,gocat dhe c’fare keni femer ne fis ju dhe te gjithe atyre qe e kane inate Sali Bobin i cili u ka qire rracen te gjithe atyre qe jane kruar me Te.

                       1. V
                        Vfc

                        U rit çmimi i rigonit në treg . Miellin e gjen fallas po bukë nuk do ketë në dyqan .

                        1. D
                         Drejtesia

                         Shpresojm te mari Saliu me vete, pusht !!!

                        2. K
                         Kurrizi I dushkut

                         Opozitarët dhe analistët thonë që median e ka zaptuar Ramaku nëpër të gjitha studiot diskutohet dhe thirren të gjithë analistët e opozitës dhe diskutojnë dhe mbrojnë me forcë Saliun dhe Ilirin kështu do vijnë në pushtet ata po populli nukë është budalla idi mirë ca gjëra

                         1. I
                          Iliriet

                          Veprim me vend!Ai cop injoranti do bej debat politk me avokat Ngjelen?!?Po ke e di çfare eshte kushtetuta e Amerikes injoranti balliu.

                          1. a
                           arqile

                           Te lumte avukat Ngjela je i zgjuar por edhe trim.Kete qendrim duhet te mbajne analistet gazetaret drejtuesit e emisioneve politike sa te filloje e tatpjeta e sales qe e shkateroi kete vend duke qene agjent i Milloshevicit.

                           1. a
                            alphade

                            Pse nuk inrrahin vences ne studio kete coftin funderrine: Ballite….! Keta jane pende me Qimin e Pekajve ! Nuk e kuptojne qe vjen nje dite dhe…….!

                            Lini një Përgjigje