FOTOT: Tym dhe flakë! Momentet pikante në Kuvend, çfarë nuk u pa në kamera

20 Nëntor 2023, 12:17Politika TEMA

FOTOT: Tym dhe flakë! Momentet pikante në Kuvend, çfarë

Pamjet që shihni tregojnë kaosin në Kuvend, ku deputetët e grupimit të Sali Berishës tentuan që të zbatonin skenarin e tyre, për bllokimin e seancës.

Siç shihet nga pamjet e publikuara nga LSA, deputetë kanë ndezur flakadanë dhe tymuese disa ngjyrëshe në sallë, ndërkohë që socialistët kanë vijuar me planin e tyre, atë të votimit të buxhetit të vitit 2024.

Për më tepër shihni pamjet kaotike në Kuvend.

 

3 Komente

 1. D
  Demokrati idealist

  sali maloku të qifsha rracën tënde o kriminel i mutit.Këto që po bën nuk të shpëtojnë nga burgu.Do ngordhësh në burg si qen.Për ty është bër vrima e miut 500 grosh flori or mutmuti.

  1. B
   Bumbum..bum

   Vini dryness nga jasht e të digjen të gjith si minj. Po kush ta bëj se . Ata që Jan aty Jan të gjith të implikuar në mos funksionimin e shtetit. O nuk ju fut njeri në evrop se nuk keni as kultyrën politike në rregull. Ju nuk respektoni institucionet themelore të nji shteti Demokratik . Jeni thjesht plera që po ja merni shpirtin ktij populli me pahir. O putin çoje nji gjyle te parlamenti shqiptar

   1. R
    Rrnofte LEXHENDA ! dhe ZAGARET

    Ri Haleja e ndyresires VAMPIR.

    Lini një Përgjigje