“Gëzuar ditëlindjen udhëheqësit tonë historik", Balla uron ish-kryeministrin

16 Shtator 2023, 13:03Politika TEMA

“Gëzuar ditëlindjen udhëheqësit tonë

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla përmes një postim në Facebook, ka uruar ish-kryeministrin Fatos Nano për ditëlindjen e tij.

Përkrah urimit, Balla ka ndarë një foto me Nanon, teksa e quan si udhëheqës historik.

“Gëzuar ditëlindjen udhëheqësit tonë historik Fatos Nano! Mirënjohje gjithmonë”, shkruan Balla.

Ish-kryeministri po kalon ditë të vështira në spital, për shkak të komplikacioneve shëndetësore në mushkëri që kanë nisur që në periudhën e Covid-19. Prej 29 gushtit, ai ndodhet i shtruar në një spital privat në kryeqytet, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

6 Komente

 1. s
  sapa

  Shembullin e tij e ndiqni sidomos ne hajduteri!

  1. T
   Taulanti kërkon një motër!

   E mban men o Tau nga LB, kur i mbaje çantën Tosit. Apo kur shkove me vrap i bleve telefonin Nokia computer dhe t'ja çoje...(që të dukej shefi me tel super për kohën). Duhet të të kujtohen se prej atyre "bythë-lëpirjeve" je aty ku je.. Se nuk është se kishe ndonjë vlerë tjetër...

   1. U
    Ushtari.

    O Toso Gezuar date lindje edhe 100.Hajt cohu mos u "perkedhel"shume.Ke shume pune te tjera perpara.Shaka.Te uroj sherim sa me te shpejte .

    1. M
     Muci

     E perse perben lajm qe nje horr paska ditelindjen? Ky eshte nje horr shteteror dhe nje horr familjar qe gjeti ate qe meritoi.

     1. t
      toni mavrija

      Lidera historik jane ata qe i cojne perpara punet, jo ata qe i cojne mbrapa.Flasim per punen e ndershme jo ate te mafjes.Lider historik mund te cilsohesh dhe ti qe je kapo i grupeve mafjoze se kryekapo dihet se kush eshte

      1. L
       Lali Flow

       Historine ky e mbylli me deshtim, e dorezoi tek monstra Sali. Ky veproi sipas principit "mbas meje zjarrin Shqiperise".

       Lini një Përgjigje